Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy aby napewno są spryski? Bo mi się wydaję, że to coś zretuszowane bo nie widać zaślepek :D?

Te fotki robił chyba zanim założył zaślepki, pingwin tłumacz się mi tu :evil:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 249,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

te zdjęcia były robione w zeszłą środe a spryski pojawiły się dopiero w czwarek i zdjęcia są zretuszowane, czego wcale nie ukrywam.

Żeby nie było że jestem gołosłowny tutaj fotka z piątku:

f6.jpg

Teraz nie ma już znaczka s4 ale musicie mi uwierzyć na słowo bo nie zrobiłem jeszcze fotek (znaczek zniknął w sobote)

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 23:04_________________________________________________

Czy aby napewno są spryski? Bo mi się wydaję, że to coś zretuszowane bo nie widać zaślepek :D?

Te fotki robił chyba zanim założył zaślepki, pingwin tłumacz się mi tu :evil:

jak te fotki były robione to spryskiwacze leżały jeszcze na biurku :)

Opublikowano

haha nie no spoko, bo tak oglądałem i mówię coś mi tu nie pasuje, teraz już jest perfekt. Ładny ten traktor :)

Opublikowano

nie zrobiłem jeszcze fotek (znaczek zniknął w sobote)

ehe.... :decayed:, teraz fajnie się prezentuje ten przód, klasa :good:

Opublikowano

Teraz nie ma już znaczka s4 ale musicie mi uwierzyć na słowo bo nie zrobiłem jeszcze fotek (znaczek zniknął w sobote)

Coś tu siemian kręcisz :gwizdanie: w piątek pisałeś, że już zdjęty, a teraz, że zniknął w sobotę :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:

znaczka S4 już NIE ma :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

dawaj fotę i nie ściemniaj :>

Opublikowano
  • Autor

Teraz nie ma już znaczka s4 ale musicie mi uwierzyć na słowo bo nie zrobiłem jeszcze fotek (znaczek zniknął w sobote)

Coś tu siemian kręcisz :gwizdanie: w piątek pisałeś, że już zdjęty, a teraz, że zniknął w sobotę :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:

znaczka S4 już NIE ma :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

dawaj fotę i nie ściemniaj :>

hehe, dni się człowiekowi nie mogą pomylić?? :decayed: :decayed:

Napisałem że zniknął w piątek więc zniknął w piątek. Zaraz podlece na parking i cykne fotke :naughty:

Ponieważ pracuje ostatnio 7 dni w tygodniu całkiem zaczeły mi się dni jebać :)

Opublikowano

widze ze kiere sprzedajesz ( ogladalem fotki ) :decayed: a mnie zaciekawila mala ikonka kolo 10 km :mysli: co to masz :cool1:

Opublikowano
  • Autor

hmmm... też nie wiem co to jest... :decayed::wink4::naughty: Już któryś raz tak mam że jak to sobie wyświetle to te cyferki po prawej sukcesywnie maleją. A jak wyświetli się "0" to po przejechaniu 30km auto zaczyna szarpać... :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed: dziwne.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fajowe jeans- y :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

o ta ikonka :wink4:

2nmq9.jpg

no ikonka rezerwy. Dokładnie taka sama jak ta duża żółta[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:02_________________________________________________

Fajowe jeans- y :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew:

wiem. Ogólnie za***iście się ubieram. Butki też niczego sobie :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:04_________________________________________________żeby nie było. Foto z dzisiaj bez znaczka:

b1.jpg

b2.jpg

Opublikowano

Moje wycieraczki po przytarciu identycznie lezaly :polew:

Opublikowano
  • Autor

jutro już będą dobre :decayed:

Opublikowano

No dobra, wierzymy :D

Opublikowano

Z tą ikonką i kilometrami do pustego baku to mnie zabiliście, next time to czytać instrukcję please, ja na "0" przejechałem 30 km ryzykując awarię pompy ale dałem radę

Opublikowano
  • Autor

no nie gadaj że nie wiedziałeś że to dystans do przejechania na baku...

Opublikowano

Ja wiedziałem ale chyba inni nie :polew:

zrobiłem 1360 km ale na A2 przed Poznaniem nie było stacji Shell i jechałem na oparach ropy

Opublikowano
  • Autor

aaaa bo to laguna pisał o tej kontrolce... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.