Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

foto nr 3 :good:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 249,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

foto nr 3 :good:

racja
Opublikowano
  • Autor

siemian czuc zapach chorwackiego powietrza jak tak patrze na te zdjęcia, ale chyba nie mieszkałeś w tych pakamerach :decayed:

nie nie, ja sobie rozłożyłem namiot za nimi... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a chyba ze tak...... :>

no i prosze da sie zaoszczędzić pieniążki na wakacjach, już wiem za co rezasz :decayed:

Opublikowano

ale co to za auto pelne modów bez haka

Opublikowano
  • Autor

ale co to za auto pelne modów bez haka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 18:37_________________________________________________brand.gif:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dokladnie taka naklejka juz czeka u mnie na zalozenie :decayed:

Opublikowano

Za chwilę połowa forum się przesiądzie z gnojowozów na porządne PB :polew:

Naklejka prawdę mówi :polew:

Opublikowano

Za chwilę połowa forum się przesiądzie z gnojowozów na porządne PB :polew:

Naklejka prawdę mówi :polew:

z tego co widze to TY sie przesiadłeś na porządne LPG :polew:

Opublikowano

pisałem o PB a nie PB LPG czytaj dokładniej :polew: miałem na myśli PB Flyera

Opublikowano
  • Autor

Vario aż nie wierze że złapałeś kropeczka :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

EOT a jednak

wrzuć jeszcze jakieś ładne foty z Chorwacji :)

Opublikowano
  • Autor

no właśnie nie mam już zbyt wielu fotek z Chorwacji. Zapomniałem wziąć statywu na wakacje więc dużo fajnych fotek odpadło...

mam jeszcze takie jak dojechałem... Troche much się nabiło

d1.jpg[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 00:13_________________________________________________a jeszcze takie jakieś fotki znalazłem: :) :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Opublikowano

zabiłeś tyle zwierzątek....... :cool1: ty niedobry

Opublikowano

siemian, co roku te same zdjecia z Chorwacji nam chyba wklejasz... :polew:

Opublikowano

no wlasnie te zdjecier na zakrecie juz na bank bylo...

może byłes tam kiedys i teraz co roku nam wkrecasz??

masz jeszcze audi ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian Ty fajko - czemu nie kupiłeś lamp z białym kierunkem

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie te zdjecier na zakrecie juz na bank bylo...

może byłes tam kiedys i teraz co roku nam wkrecasz??

masz jeszcze audi ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jako że jezdze od 19 lat w to samo miejsce w Chorwacji co roku robie zdjęcie w tym samym miejscu żeby porównać co się w autku zmieniło. :) :) :) I tu się mylicie co do tego że już takie zdjęcie było, bo były już 2 takie zdjęcia :wink4: :wink4: :tongue4: Ba jedno jest nawet w kalendarzu (pierwsze jeszcze praktycznie "golasa")

Poszukam zaraz na dysku i można porównać co się zmieniało z biegiem czasu :wink4::decayed: :decayed:

Siemian Ty fajko - czemu nie kupiłeś lamp z białym kierunkem

nie kupiłem bo znam taką parówe z Knurowa co mi wyklei te pomarańczowe dekielki :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 11:39_________________________________________________2008:

b7siemian.jpg

2009:

5.jpg

2010:

3.jpg

Konkurs kto znajdzie jak najwięcej róznic :decayed::polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

Ja widzę wydech, zderzak tył, listwy s line, a no i na 3 zdjęciu, czyli po 2 latach jeżdżenia w to samo miejsce, zatonęły wyspy w oddali :D

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

szykują się jeszcze 2 małe modziki w najbliższym czasie :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.