Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co widze, to pogoda z roku na rok coraz gorsza i asfalt tez...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

szykują się jeszcze 2 małe modziki w najbliższym czasie :naughty: :naughty: :naughty:

co to za mody pochwal się :wink4:

Opublikowano

coś ostatnio mówiłeś że pralki szukasz ? :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pralki z dwoma coolerami :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak juz to 1.0 w benzynie... Zaczeła przerażać mnie ta moc... :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja obstawiam ze po kilku modach wewnatrz :naughty: poprawisz jeszcze znow cos z zewnatrz moze kierunki :wink4: i wrocisz znow do silnika :gwizdanie: chciaz podobno sie nie da hehe to cos kutego wsadzisz :polew:

Opublikowano
  • Autor

no i dzisiaj doszedł mały modzik. Zostały zamontowane stabilizatory przód/ tył z Audi RS4 :kox::evil: :evil: :evil:

Pierwsze wrażenia, auto stało się dużo stabilniejsze przy mocnych hamowaniach w łuku (na granicy przyczepności).

I co jeszcze ważniejsze wreszcie tył zaczął jechać za przodem w zakręcie.

Można ładnie przechodzić szykany bez kontr i korekt :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 14:48_________________________________________________Powiem wam że zrobiłem sobie przed chwilą 40 minut upalania i róznica przy szybkiej dynamicznej jezdzie na nowych stabilizatorach jest KOLOSALNA. Auto stało się prawie neutralne w zakręcie. Po rondzie latałem bokiem i już d_upa nie ucieka, nie trzeba tak kontrować. Strasznie jestem zadowolony.

Musze troche jeszcze pojezdzić żeby się "wjezdzić" i móc w pełni wykorzystać nowe stabilizatory.

Jako że całkowicie zmieniła się charakterystyka auta, po zmianie trzeba uważać bo auto potrafi zaskoczyć...

Przy szybkiej jezdzie całkowicie inaczej się zachowuje...

Ale jest MEGA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no i dzisiaj doszedł mały modzik. Zostały zamontowane stabilizatory przód/ tył z Audi RS4 :kox::evil: :evil: :evil:

Pierwsze wrażenia, auto stało się dużo stabilniejsze przy mocnych hamowaniach w łuku (na granicy przyczepności).

I co jeszcze ważniejsze wreszcie tył zaczął jechać za przodem w zakręcie.

Można ładnie przechodzić szykany bez kontr i korekt :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 14:48_________________________________________________Powiem wam że zrobiłem sobie przed chwilą 40 minut upalania i róznica przy szybkiej dynamicznej jezdzie na nowych stabilizatorach jest KOLOSALNA. Auto stało się prawie neutralne w zakręcie. Po rondzie latałem bokiem i już d_upa nie ucieka, nie trzeba tak kontrować. Strasznie jestem zadowolony.

Musze troche jeszcze pojezdzić żeby się "wjezdzić" i móc w pełni wykorzystać nowe stabilizatory.

Jako że całkowicie zmieniła się charakterystyka auta, po zmianie trzeba uważać bo auto potrafi zaskoczyć...

Przy szybkiej jezdzie całkowicie inaczej się zachowuje...

Ale jest MEGA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

czyli masz Q w uboższej wersji :kox:
Opublikowano

no i dzisiaj doszedł mały modzik. Zostały zamontowane stabilizatory przód/ tył z Audi RS4 :kox::evil: :evil: :evil:

Pierwsze wrażenia, auto stało się dużo stabilniejsze przy mocnych hamowaniach w łuku (na granicy przyczepności).

I co jeszcze ważniejsze wreszcie tył zaczął jechać za przodem w zakręcie.

Można ładnie przechodzić szykany bez kontr i korekt :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 14:48_________________________________________________Powiem wam że zrobiłem sobie przed chwilą 40 minut upalania i róznica przy szybkiej dynamicznej jezdzie na nowych stabilizatorach jest KOLOSALNA. Auto stało się prawie neutralne w zakręcie. Po rondzie latałem bokiem i już d_upa nie ucieka, nie trzeba tak kontrować. Strasznie jestem zadowolony.

Musze troche jeszcze pojezdzić żeby się "wjezdzić" i móc w pełni wykorzystać nowe stabilizatory.

Jako że całkowicie zmieniła się charakterystyka auta, po zmianie trzeba uważać bo auto potrafi zaskoczyć...

Przy szybkiej jezdzie całkowicie inaczej się zachowuje...

Ale jest MEGA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Czytam czytam i dochodze do wniosku, ze nie ma co zmieniac na quattro tylko stabilizatory montowac :decayed:

Ps. Ladne zdjecia :good:

Opublikowano

stabilizatory + szpere :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i dzisiaj doszedł mały modzik. Zostały zamontowane stabilizatory przód/ tył z Audi RS4 :kox::evil: :evil: :evil:

Pierwsze wrażenia, auto stało się dużo stabilniejsze przy mocnych hamowaniach w łuku (na granicy przyczepności).

I co jeszcze ważniejsze wreszcie tył zaczął jechać za przodem w zakręcie.

Można ładnie przechodzić szykany bez kontr i korekt :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 14:48_________________________________________________Powiem wam że zrobiłem sobie przed chwilą 40 minut upalania i róznica przy szybkiej dynamicznej jezdzie na nowych stabilizatorach jest KOLOSALNA. Auto stało się prawie neutralne w zakręcie. Po rondzie latałem bokiem i już d_upa nie ucieka, nie trzeba tak kontrować. Strasznie jestem zadowolony.

Musze troche jeszcze pojezdzić żeby się "wjezdzić" i móc w pełni wykorzystać nowe stabilizatory.

Jako że całkowicie zmieniła się charakterystyka auta, po zmianie trzeba uważać bo auto potrafi zaskoczyć...

Przy szybkiej jezdzie całkowicie inaczej się zachowuje...

Ale jest MEGA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

czyli masz Q w uboższej wersji :kox:

QUATTRO dla ubogich :decayed: :decayed:

stabilizatory + szpere :decayed:

ze szperą jest niestety kłopot. Myślałem kiedyś nad tym. Jest duży wybór do skrzyń ustawionych poprzecznie. Do wzdłużnych jest niestety kłopot...

Myślałem też o short shifterze ale w b7 nie ma to chyba zbytnio sensu bo przy szybkiej zmianie biegów synchronizatory lubią zatrzeszczeć to co by było dopiero wtedy...

Opublikowano

też miałem kiedyś motować short shiftera..ale źle się wypowiadają o tym na az..

Opublikowano

B&W ma w ofercie i B&B, nie wiem jak by się to sprawdzało w TDI chyba kupa szarpania by była, w PB chyba lepiej

Opublikowano
  • Autor

B&W ma w ofercie i B&B, nie wiem jak by się to sprawdzało w TDI chyba kupa szarpania by była, w PB chyba lepiej

tak czy siak jest kupa szarpania przy szybkiej zmianie i synchronizatory i tak niestety nie nadążają

Opublikowano

jak by nie było to TDI nie jest do sprintów, ale w trasie szybka zmiana z 2 na 3 i dalej to fajna sprawa podczas wyprzedzania

Opublikowano

SS zniszczy Ci skrzynke.

Stabilizatory RS4? Ja mam ochote na H&R :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak by nie było to TDI nie jest do sprintów, ale w trasie szybka zmiana z 2 na 3 i dalej to fajna sprawa podczas wyprzedzania

no fajna fajna ale skrzynia się sypie już bez SS więc nie chce myśleć co by było z SS. Trzeba by pomyśleć nad jakimś wzmocnieniem skrzyni wtedy. Potem za innymi poduchami silnika i tak dalej...

Opublikowano

siemian te stabilizatory wiesz kiedy beda twoje :naughty: czekam na ta flaszeczke :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.