Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Focus RS tez jest oklejany...

Ale tylko w wersji RS 500. ;)

Super fura wygląda :kox: :kox:, aż sam się nad tym zastanowiłem niż dać do malowania przedni zderzak i maskę, bo tyle odprysków... :kwasny:

Gratuluję!!

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian kolorek piekny i za***iście wyglada.... KOX

Zastanawiam się co miało na to wpływ - hmm :) Miłość ? :)

btw. Pewnie zapłaciłeś za to 500 zł bo masz podpisane konserwacje co 2 tygodnie z racji że lubisz się przytulać do wszystkiego :)

btw 2. Pamietam jak po oklejeniu mojego dachu mówiłeś że wieśniaki oklejaja auta :) Najwidoczniej przeniosłeś się na wieś :)

Opublikowano

mój kolega, który zajmował się tym w Bydgoszczy mówił, że oklejenie samochodu to około 3000... więc jestem ciekaw ile Siemian płacił :kox:

kiedyś dzwoniłem i pytałem o A4 b5 sedan

wyliczyli że 4tyś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Siemian kolorek piekny i za***iście wyglada.... KOX

Zastanawiam się co miało na to wpływ - hmm :) Miłość ? :)

btw. Pewnie zapłaciłeś za to 500 zł bo masz podpisane konserwacje co 2 tygodnie z racji że lubisz się przytulać do wszystkiego :)

btw 2. Pamietam jak po oklejeniu mojego dachu mówiłeś że wieśniaki oklejaja auta :) Najwidoczniej przeniosłeś się na wieś :)

bo uważam Przemianek że jak oklejać to cale auto. :wink4:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 18:00_________________________________________________

mój kolega, który zajmował się tym w Bydgoszczy mówił, że oklejenie samochodu to około 3000... więc jestem ciekaw ile Siemian płacił :kox:

kiedyś dzwoniłem i pytałem o A4 b5 sedan

wyliczyli że 4tyś :gwizdanie:

bardzo duze rozbiezności są w cenach folii. Ja mam robione na oracalu przeznaczonym do zmian koloru auta.

Opublikowano

bo uważam Przemianek że jak oklejać to cale auto. :wink4: przeznaczonym do zmian koloru auta.

To w takim razie dla Ciebie wsią/wiochą jest najnowsza M3 która wychodzi fabrycznie biała perła z czarnych dachem :?:

Opublikowano

Siemian gratki nowej furki :decayed:

Opublikowano

bo uważam Przemianek że jak oklejać to cale auto. :wink4: przeznaczonym do zmian koloru auta.

To w takim razie dla Ciebie wsią/wiochą jest najnowsza M3 która wychodzi fabrycznie biała perła z czarnych dachem :?:

LOL dobre... :good::D:D:D:D

Opublikowano

bo uważam Przemianek że jak oklejać to cale auto. :wink4: przeznaczonym do zmian koloru auta.

To w takim razie dla Ciebie wsią/wiochą jest najnowsza M3 która wychodzi fabrycznie biała perła z czarnych dachem :?:

Ale ona nie jest oklejona.. :polew: :polew:

Opublikowano

bo uważam Przemianek że jak oklejać to cale auto. :wink4: przeznaczonym do zmian koloru auta.

To w takim razie dla Ciebie wsią/wiochą jest najnowsza M3 która wychodzi fabrycznie biała perła z czarnych dachem :?:

Ale ona nie jest oklejona.. :polew: :polew:

Nie ważne, mówimy o efekcie czarnego dachu z innym kolorem auta :naughty:

Jak by nie było, zmiana Siemian na wielki plus :wink4:

Opublikowano
  • Autor

bo uważam Przemianek że jak oklejać to cale auto. :wink4: przeznaczonym do zmian koloru auta.

To w takim razie dla Ciebie wsią/wiochą jest najnowsza M3 która wychodzi fabrycznie biała perła z czarnych dachem :?:

Ale ona nie jest oklejona.. :polew: :polew:

Nie ważne, mówimy o efekcie czarnego dachu z innym kolorem auta :naughty:

Jak by nie było, zmiana Siemian na wielki plus :wink4:

Pablo czarny dach podoba mi się przy białych autach, ale też nie wszystkich Ale do srebrnego auta czarny matowy dach w ogole nie pasuje :)

Opublikowano

do srebrnego auta czarny matowy dach w ogole nie pasuje :)

dokładnie :cool1:

PABLO się nie zna :polew:

Opublikowano

do srebrnego auta czarny matowy dach w ogole nie pasuje :)

dokładnie :cool1:

PABLO się nie zna :polew:

:ssij::kox:

Opublikowano

Siemian no no, furka :kox: :kox: wreszcie właściwy kolor :naughty:

Ale zrobił bym jeszcze coś takiego

mat1kopie.jpg

:wink4:

Opublikowano

i wszystkie elementy chromowane opitolić karbonem bo ten chrom za cholerę nie łączy się z resztą nadwozia ... :rolleyes:

Opublikowano

Jest to jakaś myśl :gwizdanie: :wink4::mysli:

Opublikowano

dużo lepiej z tym matem :good::kox:

a może by tak...

mat5a.jpg

Opublikowano

fele w grafit i będzie git :kox: i chrom z listew na czarny lub carbon

Opublikowano

fele w grafit i będzie git :kox: i chrom z listew na czarny lub carbon

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Chromy w carbon , i opcja z felami RS6 bardziej mi leży , ogólnie graty :notworthy:

Opublikowano

KOX...myslalem kiedys o tym ale teraz juz nie powiele napweno

MEGA GRATY...w koncu jedyny sluszny kolor :)

fele w grafit jeszcze i bedzie miodnie...a chrom nie wyglada najgorzej... sciagnij jeszcze reling i bedzie prima sort :kox: :kox: :wink4::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.