Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dunlop Wintersport 3D to gumy których juz na zime nie zamienie od 4 sezonow zawsze ten model a mialem kilka rodzajow zimowek.Te najlepsze.

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wiesz jak jest. ile opon tyle opinii :wink4:

Z nowości u mnie w aucie dzisiaj zawitały boczki od RS4 :naughty: (inne klamki :kox: ) z roletkami z tyłu.

Tyle że nie pomyślałem że sedan ma troszke krótsze roletki... :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 18:45_________________________________________________ale i tak jest za***iście :decayed:

Opublikowano

wspolczuje Ci w osce takich kapci na zime

ja wogle wspolczuje oski na zime :wink4:

Dunlop Wintersport 3D to gumy których juz na zime nie zamienie od 4 sezonow zawsze ten model a mialem kilka rodzajow zimowek.Te najlepsze.

to musisz sprobawac Nokian Hakkapellitta albo Continental viking contact 5 a odkryjesz zupelnie nowy poziom przyczepnosci w zimie :wink4:

Opublikowano

to musisz sprobawac Nokian Hakkapellitta albo Continental viking contact 5 a odkryjesz zupelnie nowy poziom przyczepnosci w zimie :wink4:

No tak ale jak z glosnoscia?

Nie ma oczywiscie opon idealnych.Kazde maja lepsze i gorsze strony.

A i opinie beda rozne.

Tak BTW to te Dunlopy chyba często wygrywały testy..

Na ile to wiarygodne pozostawiam do opinii wam.

Turdzi no nie próbowałem,ale czemu nie będę kupował zimówki to pogadamy :good:

Opublikowano

tylko to sa tak zwane opony nordyckie i sa dostępne glownie w krajach nadbałtyckich, Rosji i Skandynawii. Opona charakteryzuje się bardzo miękką mieszanką i rewelacyjną trakcją na śniegu i lodzie = prawie jak na cywilnym kolcu , oczywiście z tego samego powodu (mieszanka) jest mniej stabilna na suchym i mokrym

Opublikowano

zimowek wiekszosc testow opon zimowych wygrywaly pirelli i micheliny, obecnie jestem najbardziej zadowolony z pirelli Sottozero 2,

siemian lakier auta kozak :good:

Opublikowano

to jest lakier :shocked: ja myslalem ze folia , no to nizely kozak z niego

Opublikowano

siemian lakier auta kozak

lakier taki sobie, ale folia już ładna :wink4:

z tego samego powodu (mieszanka) jest mniej stabilna na suchym i mokrym

na polskie warunki raczej mało przydatne, chyba, że w bieszczady :>

Opublikowano
  • Autor

:) :)

Dzisiaj troche pohamowałem. Hamuje prze mega... Dużo lepiej niż eSowe... Ale jakieś takie plamy na tarczy są... Mam nadzieje że się już nie pokrzywiły... :mysli: :mysli: :mysli:

Zaraz jade obadac czy nie biją... :gwizdanie: :gwizdanie:

pl.jpg

Opublikowano

Dunlop Wintersport 3D to gumy których juz na zime nie zamienie od 4 sezonow zawsze ten model a mialem kilka rodzajow zimowek.Te najlepsze.

popieram najlepsze zimowe jakie do tego czasu mialem jestem mega zadowolony :))

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 23:33_________________________________________________

:) :)

Dzisiaj troche pohamowałem. Hamuje prze mega... Dużo lepiej niż eSowe... Ale jakieś takie plamy na tarczy są... Mam nadzieje że się już nie pokrzywiły... :mysli: :mysli: :mysli:

Zaraz jade obadac czy nie biją... :gwizdanie: :gwizdanie:

pl.jpg

i juz spie....lil no masakra siemian zabierz sie za czolgi i gasienice w nich psuj zostaw auta w spokoju :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zimowek wiekszosc testow opon zimowych wygrywaly pirelli i micheliny, obecnie jestem najbardziej zadowolony z pirelli Sottozero 2,

siemian lakier auta kozak :good:

Nie wiem skąd te dane, Pirelli i Micheliny aczkolwiek dobre to pierwszych miejsc nie zajmują...

Na szybko:

http://www.auto-swiat.pl/sites/www.auto-swiat.pl/files/image/test%20opon%20zimowych/wyniki%20testu%20opon%20zimowych.jpg

http://koszykopon.pl/blog/index.php/opony,802,testy-opon-zimowych-adac-20092010.html

http://www.opony.pl/opony_pl/information.aspx?cat=20

:gwizdanie:

Opublikowano

a ja mialem te dunlopy kiedys na leonie cuprze i bylem bardzo niezadowolony, byly duzo gorsze od Goodyear'ow UG7.

Opublikowano
  • Autor

no własnie o tym mówie. kazdy ma swoje zdanie dlatego cięzko określić która opona jest dobra. Testy są pisane często pod producentów...

Tym bardziej cięzko ocenić że opona 225/40/18 a 235/40/18 to może być już całkiem inna opona mimo że bieżnik taki sam...

Wracając do hamulców... leciutko biją :confused4:

Ja już widocznie musze się do tego przyzyczaić... :confused4: :confused4:

Opublikowano

Wracając do hamulców... leciutko biją :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ktoś mówił, że Siemian nie zajedzie tych hamulców? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zrob ta przekladnie,a najlepiej najpierw drazki wymien i zobaczysz,ze bicie tez bedzie mniejsze,lub zniknie calkowicie.

Opublikowano

ceramika, karbon, tytan, jeden uj.....

Siemianowi nic sie nie oprze

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 00:25_________________________________________________

Zrob ta przekladnie,a najlepiej najpierw drazki wymien i zobaczysz,ze bicie tez bedzie mniejsze,lub zniknie calkowicie.

to nie to, jeżeli narasta stopniowo to tylko tarcza sie koślawi

problem w tym że nie są odprężane

Opublikowano
  • Autor

Zrob ta przekladnie,a najlepiej najpierw drazki wymien i zobaczysz,ze bicie tez bedzie mniejsze,lub zniknie calkowicie.

bieniek ale bylo ok... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 00:27_________________________________________________zresztą z zawiasem i przekładnią robie jutro więc zobaczymy...[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 00:28_________________________________________________martwia mnie te plamy na tarczach... zobaczymy co bedzie dalej. narazie jest leciutkie bicie

Opublikowano

trzeba poszukac mocniejszych tarcz np EBC

http://www.ebcbrakes.pl/i/usr.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.