Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cichunietenieczko :kox: aż słysze swój oddech :naughty:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo Ty głośno sapiesz, ankietę już wywal :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie nie wiem jak to zrobic, juz dawno chciałem :polew:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 16:13_________________________________________________

bo Ty głośno sapiesz,

no dokłądnie i jeszcze się ślinię :polew:

Opublikowano

Jednak indeks powinien być -2 (tak jak rozmawialiśmy) ale na -1 nie wyszło źle. :wink4: I też tutaj widać delikatnie przód wyżej. :mysli: Co do jazdy? No właśnie! Ciekawe kiedy coś urwiesz! :naughty:

Ogólnie!!!! :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

na czym obniżyłeś auto?

Opublikowano

brzeszczotem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a miałem nadzieję, że ściągaczami do springów z Jacky Tuning

Opublikowano
  • Autor

spręzyny są z H&R a amory nowe monroe reflex pod zawieszenie sportowe 1be/1bv

Opublikowano

dobry zestaw, powinieneś być zadowolony z trakcji, kiedyś miałem Eibach Pro Kit + Reflex'y i było :evil:

Opublikowano

Nie są te HRy za twarde ? Duzo osob mówi że beton :gwizdanie: a chciał bym do siebie wrzucic :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nie są te HRy za twarde ? Duzo osob mówi że beton :gwizdanie: a chciał bym do siebie wrzucic :tongue4:

wiesz jak to jest. jeden powie że beton inny że miękko. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i upodobań.

Ja jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek jest dość twardo.

Jeśli chodzi o trakcje to dzisiaj troche pojezdzilem po mokrym i jestem bardzo mile zaskoczony trakcją.

Trakcja (przynajniej na mokrym) się bardzo bardzo poprawiła.

Wcześniej na 2 biegu jak wcisnąłem mocno gaz na mokrym to auto praktycznie nie przyśpieszało. Teraz deptam prawie do końca a zdarza się że koła w ogole nie zabuksują. Miooooodzio

Opublikowano

Ładnie siadło autko :good: , prowadzi też się nienajgorzej :wink4:

Opublikowano

chrom jest git,do czarnego auta z połyskiem,ale do matu,eee :disgust:

mat z chromem to dobre połączenie :good:

Opublikowano

chrom jest git,do czarnego auta z połyskiem,ale do matu,eee :disgust:

mat z chromem to dobre połączenie :good:

Tak chwal go może przyjedzie do Rybnika na spota :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

chrom jest git,do czarnego auta z połyskiem,ale do matu,eee :disgust:

mat z chromem to dobre połączenie :good:

Tak chwal go może przyjedzie do Rybnika na spota :decayed::polew: :polew:

teraz nie ma innego wyjścia :decayed:

Opublikowano

ladnie teraz wyglada

Opublikowano
  • Autor

dzięki :) :) :) :)

Opublikowano

no juz mu tak nie slodzcie :kox: :kox:

siemian jaki ten czarny brzydki wiesz nie podobaja mi sie a4 zwlaszcza w avancie i jak bym mial kiedys takiego miec to juz tylko w srebrnym :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no juz mu tak nie slodzcie :kox: :kox:

siemian jaki ten czarny brzydki wiesz nie podobaja mi sie a4 zwlaszcza w avancie i jak bym mial kiedys takiego miec to juz tylko w srebrnym :polew: :polew: :polew: :polew:

zapomniałeś dodać że z korbami z tyłu i na max 16 calach

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.