Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wesele kuzyna bedzie :drunk: :drunk: z porawinami :drunk: :>

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no można by się spotkać. Tyle że ja dopiero wieczorem bede mial czas.

Moge podjecać. :wink4:

Opublikowano

Jak najbardziej chęci będą :good:

Opublikowano

tzn. co masz pionowe chromy? Jeśli tak to mam nadzieje że zdajesz sobie sprawe że taka wersja w ogole nie istniała :decayed:

Czyli jeździmy bez grilli :decayed:

Zobacz dziury w grillu też miałeś w nich chrom tylko Ty lub Ktoś się go pozbył

Opublikowano
  • Autor

Miciu nie było wersji z chromem. Grill z s4 miał podwójne piony ale bez chromu...

Opublikowano

Widziałem auto live i robi b. fajne wrażenie. Mat kosa, gleba kosa :good: co mnie zaskoczyło to to że ozety na żywo wyglądają bardzo dobrze, zdjecia tego dobrze nie oddaja :) no i zaciski :kox:

Thx's za spotkanie :)

Opublikowano

A ja dzis tez widzialem auto Siemiana w Bielsku :) folia czarny mat mnie nie przekonuje ale felgi i gleba jak najbardziej...na zdjeciach wygladaja kiepsko ale na zywo bdb :good:

Opublikowano
  • Autor

oooo a to gdzie widziales autko?

Folia żeby robiła wrażenie to musi być czysta, a auto jest upiedolone niczym stół Durczoka w TVNie...

Zresztą folia ma to do siebie że jak autko sie da na myjnie to na następny dzień jest znów uwalone

Opublikowano

oooo a to gdzie widziales autko?

Folia żeby robiła wrażenie to musi być czysta, a auto jest upiedolone niczym stół Durczoka w TVNie...

Zresztą folia ma to do siebie że jak autko sie da na myjnie to na następny dzień jest znów uwalone

na wapiennicy

Opublikowano
  • Autor

a to pewnie u mnie pod firma

Opublikowano

a to pewnie u mnie pod firma

Przecież ty pod firme nie wiedziesz na tym zawiasie :mysli: podobno z buta zasówasz do firmy ,a tak poważnie pięknie siedzi autko :good: :good: :good:
Opublikowano

Siemian jeździ PKS-em chwalił sie ostatnio miesięcznym biletem z miejscem siedzącym :) a tak na serio to siemian trzeba by cos w koncu pomyśleć nad sprzedaniem tego wehikułu twojego bo pewno gruba kase dostaniesz za to cos tam wpakował i zmiana na 8semke :) Będę czekał z niecierpliwością bo kto jak kto to ty z niej zaraz zrobisz b9 jeszcze przed oficjalna premiera niemieckiego producenta :)

Opublikowano

oglądałem dziś furke dokładnie i wymiata normalnie jest zrobiona na :kox: mam nadzieje że swoja b6 doprowadze kiedyś do takiej masakry :good:

Opublikowano
  • Autor

oj z mojąpomocą nawet szybciej niż myślisz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

oglądałem dziś furke dokładnie i wymiata normalnie jest zrobiona na :kox: mam nadzieje że swoja b6 doprowadze kiedyś do takiej masakry :good:

zaczął bym od sarny :tongue4::decayed:

Opublikowano

jak ............ każdy pożądny rezacz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oglądałem dziś furke dokładnie i wymiata normalnie jest zrobiona na :kox: mam nadzieje że swoja b6 doprowadze kiedyś do takiej masakry :good:

zaczął bym od sarny :tongue4::decayed:

HA HA HA... bardzo śmieszne... :evil: :evil: :evil:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oglądałem dziś furke dokładnie i wymiata normalnie jest zrobiona na :kox: mam nadzieje że swoja b6 doprowadze kiedyś do takiej masakry :good:

zaczął bym od sarny :tongue4::decayed:

HA HA HA... bardzo śmieszne... :evil: :evil: :evil:

:polew: :polew: :polew:

no o to tez w rezaniu chodzi :kox:

zeby kobieta nie byla zla :gwizdanie: to przy okazji sie wyglad poprawia i to nie na swój koszt :polew: :polew: :polew:

dobre AC to podstawa :decayed:

Opublikowano

hehe to co siemian sarenka się przykleiła?? Ja takich planów nie posiadam w swoich modach :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.