Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz te 18' wydają mi się takie maciupeńkie :decayed: :decayed: :decayed:

foto5.jpg

201201051957%20(Kopiowanie).jpg

za***iste to letnie koło, tylko rzeczywiście bez dobrego hamulca to szkoda zakładać, bo karykaturka wyjdzie niezła :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym szukal teraz innych hamulcy bo te troche zginely w felgach :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Pięknie wygląda :> , plus podziękowania za podłokietnik :cool1:

Opublikowano

wkladaj 365mm z RS4 B7, to dopiero hamuje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jakie gumki są na tych 19" ?

235/35/19 Michelin Pilot Sport

wkladaj 365mm z RS4 B7, to dopiero hamuje :cool1:

chodzi mi to po głowie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemian teraz na łuku bedziesz miał błotnikiem ciągłe aktywne bieżnikowanie gum...nie musisz juz ich nigdy wymieniac :kox:

Kolo na plus, ale zawias koniecznie UP

Opublikowano
  • Autor

no wiem wiem, to przecież aukcje sida :wink4:

Opublikowano

Siemian zmieniasz heble to stare biorę :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak chcesz to za tydzien bede mial jeszcze jeden taki komplet jak ten Dzo-Dza :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no no kółka wymiatają :kox:

to co kiedy wymiana tych hamulcy?? :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

No na tych kołąch bomba nawet troche ten mat mi sie zaczal podobac :decayed::wink4:

Opublikowano

nie przesadzajcie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed:
Opublikowano

nie przesadzajcie :decayed:

:good: :good: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przyszedł czas na zmiane listw z oklepanych 1nk na coś mniej oklepanego.

Małym problemem jest to że nie było Carbonów bez znaczka quattro na listwie deski rozdzielczej...

Dlatego szukam kogoś kto mi wyfrezuje napis "prawie jak" nakleje sobie nad quattro :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no a tak na poważnie to pomyślałem że taka listwa będzie pasować do auta który na hamulcach ma napis porsche a porsche nie jest, na kierownicy ma napis rs5 a rs5 nie jest, ma łopatki przy kierownicy a automatycznej skrzyni brak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

carbon.jpg

Opublikowano

Nie no a tak na poważnie to pomyślałem że taka listwa będzie pasować do auta który na hamulcach ma napis porsche a porsche nie jest, na kierownicy ma napis rs5 a rs5 nie jest, ma łopatki przy kierownicy a automatycznej skrzyni brak

na tylną klapę walnij jeszcze "M" i będzie komplet... :wink4:

Opublikowano

no to komplet prawie :))

z tymi lopatkami to nie tak zle zawsze mozesz sie wczuwac :)))

siedzac na parkingu robiac ogdlos ennneeeeeeeenenne klikazs w lopatke robisz uuuunnenennennenen i wiesz odczucia jak w formule 1 :):decayed:

moj chrzesniak co ma 5 lat tez tak robi jemu sie podoba :)))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.