Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze i tak, z bliska nie widac roznicy, ale siedzac w aucie jest juz przepasc.

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest 3 rodzaje

z tego co wiem etka tez 3 pokazuje bylo do jakiegos rocznikowego modelu w s czy rs 2 rodzaje

Opublikowano
  • Autor

spoko pomyśli się i o tym. A tak BTW. czy ja dobrze widze że ten RS4 ze zdjęcia nie ma pełnego FISa czy może w RS4 jest to jakoś inaczej sterowane?

A może to redukcja wagi? Taki przełacznik troche waży :decayed: :decayed: :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 19:34_________________________________________________

jest 3 rodzaje

z tego co wiem etka tez 3 pokazuje bylo do jakiegos rocznikowego modelu w s czy rs 2 rodzaje

no ale ten na fotce z rs4 jest taki sam jak ten jeden z tych wcześniejszych fotek

Opublikowano

to anglik tam sa rozne rzeczy roznie sterowne ma kolorowy display w liczniku wiec mylse ze fis tez jest full :)) moze sie kiera steruje bo ona tez ma mniej przyciskow z tego co widze :)) ale to wrclaguna moze napisac on tam miszal na tych kierach

Opublikowano
  • Autor

ma kolorowy display w liczniku wiec mylse ze fis tez jest full :))

to akurat są dwie całkiem rózne opcje

Opublikowano

po paru miesiącach jazdy z dziurami w tylnych boczkach w końcu się zabrałem i zamontowałem roletki :naughty::decayed:

201201242139%20(kopiowanie).jpg

mała rzecz a jak cieszy :decayed::kox:

no nie mogę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale.............................................. :mysli: :gwizdanie: w sumie to drzwi trzymałeś :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 20:14_________________________________________________

Jednak Artur nie spierd*lił roboty :decayed:

:wink4:

Opublikowano

carbon występuje z tego co wiem w 2 odmianach z s4 i rs4, trzeciego chyba nie było, ogólnie na zywo carbon wygląda naprawdę super

Opublikowano

Miałem ostatnio przyjemność oglądać na żywo carbon z RS`a i powiem szczerze, że z S`ki jest ładniejszy. Tan grubszy ścieg wygląda gorzej, bardziej niedbale... :)

Opublikowano

Miałem ostatnio przyjemność oglądać na żywo carbon z RS`a i powiem szczerze, że z S`ki jest ładniejszy. Tan grubszy ścieg wygląda gorzej, bardziej niedbale... :)

gust jest jak d*pa, kazdy ma swoj, ten z RS'a to wlasnie prawdziwy carbon.

Opublikowano

Miałem ostatnio przyjemność oglądać na żywo carbon z RS`a i powiem szczerze, że z S`ki jest ładniejszy. Tan grubszy ścieg wygląda gorzej, bardziej niedbale... :)

gust jest jak pupa, kazdy ma swoj, ten z RS'a to wlasnie prawdziwy carbon.

Czyli, że ten, który ma siemian, to nie jest Twoim zdaniem prawdziwy carbon...?? :shocked::polew:

To co, może folia a`la carbon 3D z grubą warstwą lakieru :cool1::polew:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor

chyba sobie coś takiego nakleje z tyłu :decayed: :decayed: :decayed:

388972_330263696990841_174138139270065_1669156_6.jpg

388972_330263696990841_174138139270065_1669156_6.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie ma foty :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mały spocik :naughty:

Jak widać wysokości aut są prawie porównywalne :wink4:

201202022204%20(kopiowanie).jpg

201202022205%20(kopiowanie).jpg

201202022209%20(kopiowanie).jpg

201202022212%20(kopiowanie).jpg

201202022213%20(kopiowanie).jpg

201202022217%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano

Na letnich już śmigasz> :mysli: Fajne to auto :good:

P.S kasa poszła właśnie

Opublikowano
  • Autor

na zimowych. To są 18' a nie 19' :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 17:20_________________________________________________

P.S kasa poszła właśnie

ok. jeśli opłaciłeś abonament to znowu możesz wypowiedzieć się 10 razy w moim wątku :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemian TABLICE !

Opublikowano

:polew: jedna fota bez tablic a zaraz z tablicami

gdzie tam Bart-s'a wywiało :mysli:

Opublikowano

P.S kasa poszła właśnie

ok. jeśli opłaciłeś abonament to znowu możesz wypowiedzieć się 10 razy w moim wątku :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zdzierca :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:15_________________________________________________

Na letnich już śmigasz> :mysli: Fajne to auto :good:

na zimowych jessssszzzzcccccczzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeee :decayed: śmiga bo jak letnie założy to się okaże ,że hamulce ma maciupkie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

byliście na domowym obiadku ? :kox: Bart podjechał do siemiana bo miał jakiś problem..podobno z lewego koła schodzi powietrze czy jakoś tak :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.