Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[...]

Tak poza tym to drugi prawdziwy śnieg- drugie straty.. znowu coś pourywałem. Jutro podjade do Wojtka niech tam popatrzy :decayed:

030%20(Kopiowanie).jpg

033%20(Kopiowanie).jpg

Ja urwałem tą osłonę w tamtym roku w Bukowinie i jeszcze nowej nie zamontowałem bo pewnie pojeździłaby z tydzień nie dłużeej... :gwizdanie: :decayed:
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[...]

Tak poza tym to drugi prawdziwy śnieg- drugie straty.. znowu coś pourywałem. Jutro podjade do Wojtka niech tam popatrzy :decayed:

030%20(Kopiowanie).jpg

033%20(Kopiowanie).jpg

Ja urwałem tą osłonę w tamtym roku w Bukowinie i jeszcze nowej nie zamontowałem bo pewnie pojeździłaby z tydzień nie dłużeej... :gwizdanie: :decayed:

Ogólnie to jest beznadziejnie zrobione bo tam za nadkolem są takie mniejsze plastiki. Jak one sie podziurawią to pcha śnieg pod te osłony i wtedy spadają. Przeraża mnie że pod B6 nie ma żadnej takiej konserwacji jak w B5 jest barankiem opryskane.
Opublikowano

u mnie osłona poddała się przy pierwszym cofaniu w głębszym śniegu :kox: coś tego nie dopracowali :polew:

Siemian ten Twoj klekot nawet ujeba...ny(w tej kwestii wygląda jak mój :polew: ) fajnie się prezentuje- mówie tu o całości listwy koło gleba [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 08:41_________________________________________________Puma zerknij jak Adamoo potraktował podwozie :wink4:

Opublikowano

Ja w B6 co zime to miałem :) warto przewiercić nowe dodatkowe otwory w oslonach i spiąć trytytkami :decayed:

Opublikowano

Ja w B6 co zime to miałem :) warto przewiercić nowe dodatkowe otwory w oslonach i spiąć trytytkami :decayed:

Sztrapsy to jest to. :kox::naughty:
Opublikowano

Uuu Siemian, coś Ci się mat odkleja :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

gdzie?

Opublikowano

Nie no jaja sobie robię :tongue4: Fajna koza, tylko te hamulce trochę małe :no::naughty:

Opublikowano

Siemian a ile masz gwarancji na folię? tak z ciekawości

Opublikowano

Przeraża mnie że pod B6 nie ma żadnej takiej konserwacji jak w B5 jest barankiem opryskane.

siemian tez sie bal, wiec okleil podwozie folia :naughty:

Opublikowano

003%20(Kopiowanie).jpg

DO KALENDARZA :good:

Opublikowano

003%20(Kopiowanie).jpg

DO KALENDARZA :good:

jak najbardziej :good: wysyłaj bo zgłoszenia do końca dzisiejszego dnia :wink4:

Opublikowano

003%20(Kopiowanie).jpg

DO KALENDARZA :good:

w sumie to fajna ta megana z tyłu :>

Opublikowano

Siemian brzydkie to auto ze normalnie oczy bola :)) :polew: :polew: :polew::kox: :kox:

oczywiscie zartuje to z zazdrosci pewnie :tongue4:

Opublikowano

003%20(Kopiowanie).jpg

DO KALENDARZA :good:

w sumie to fajna ta megana z tyłu :>

a to nie cordoba/ibiza?

Opublikowano

003%20(Kopiowanie).jpg

DO KALENDARZA :good:

w sumie to fajna ta megana z tyłu :>

a to nie cordoba/ibiza?

albo peugeot 106? :mysli:

Opublikowano

003%20(Kopiowanie).jpg

DO KALENDARZA :good:

w sumie to fajna ta megana z tyłu :>

a to nie cordoba/ibiza?

albo peugeot 106? :mysli:

to białe to 206 :wink4:

Opublikowano

003%20(Kopiowanie).jpg

DO KALENDARZA :good:

w sumie to fajna ta megana z tyłu :>

a to nie cordoba/ibiza?

albo peugeot 106? :mysli:

to białe to 206 :wink4:

wiadomo, ale to w śniegu to mi podchodzi pod 106 :wink4: takie światła podobne

Opublikowano
  • Autor

mała masakra po podniesieniu auta :wink4: troszke plastiki sie połamały. Najlepsze że jak pchaliśmy auto po tych kafelkach żeby na podnośnik wjechać to tylne koło się za bardzo nie obracało bo go blokował lód w nadkolu. Już wiem czemu na śliskim się tak cięzko rusza :decayed: :decayed: :decayed:

ten śnieżek na dole wypadł przy podnoszeniu auta :decayed:

057%20(Kopiowanie).jpg

a potem było tak:

059%20(Kopiowanie).jpg

060%20(Kopiowanie).jpg

084%20(Kopiowanie).jpg

085%20(Kopiowanie).jpg

Opublikowano

003%20(Kopiowanie).jpg

DO KALENDARZA :good:

poprawka obstawiam peugeot 306

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.