Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kierownica :shock3:?

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

czekałem aż ktoś to napisze. :decayed::grin: tamta wypowiedz jest uniwersalna :grin:

---------- Post added at 08:48 ---------- Previous post was at 08:47 ----------

Kierownica:shock3:?

i cwaniakuje ten który jak widzi sztuczne ognie to myśli że bomba wybuchła :grin::grin::grin:

Opublikowano

:doh:

Chodziło mi kolo o za***iste ujęcie :tonguemad:

Opublikowano
  • Autor

dobra dobra wy z Jastrzębia zawsze się tak tłumaczycie...:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Ehhhh :facepalm:

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:23 ----------

tamta wypowiedz jest uniwersalna :grin:

Czy ja wiem .......

Dotknąłeś mojej navi .....przestała działać ,

wkładałeś pompę wtryskową do bagażnika .....to nawet regeneracja dwukrotna jej nie pomogła ....

Wymieniać dalej :whistling:

:polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

ooo,to widze że siemian to coś jak u nas bieniek,czego się nie dotknie to się sp***doli:whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

o to widze że z Bieńkiem nie łaczy nas tylko ten sam dzień urodzenia :decayed::decayed::grin:

Opublikowano

:whistling:

:kwiatek:

:decayed:

Opublikowano

ale siemian nie moze miec rs4 bo na tyle mocy jeszcze hamulcow dla niego nie wynalezli :)) chyba ze od autosana jakiegos albo cos bo jak teraz ma od purchawy i malo to przy 450ps braknie kola na tarcze :))):banan:

---------- Post added at 14:16 ---------- Previous post was at 14:15 ----------

w sumie teraz moze powiedziec jedzie jak jedzie ale za to hamuje a przy 450ps tylko ceramika :)))

Opublikowano
ale siemian nie moze miec rs4 bo na tyle mocy jeszcze hamulcow dla niego nie wynalezli :)) chyba ze od autosana jakiegos albo cos bo jak teraz ma od purchawy i malo to przy 450ps braknie kola na tarcze :))):banan:

---------- Post added at 14:16 ---------- Previous post was at 14:15 ----------

w sumie teraz moze powiedziec jedzie jak jedzie ale za to hamuje a przy 450ps tylko ceramika :)))

Ceramika jest OK ale ta wytrzymałość x4 w stosunku do seryjnych hamulców RS4 to bujda (a potem płać za jedną tarczę 13 000PLN). Na Siemiana nie ma chu... hebla :decayed:

Opublikowano

no nie wiem jak jest z ceramika w audi

kolega z pracy ma sl 63 amg i nalatane juz 65tys km a tarcze jak nowki 0 jakichkolwiek sladow uzywania na tarczach wiec chyba ciut wytrzymalsze sa albo koles nie hamuje :)))

Opublikowano

no to ma szczescie ze nie leca bo wymiana troszku kosztuje :decayed:

Opublikowano
ha... dzisiaj moje autko mnie miło zaskoczyło. wracałem sobie ze zlotu w Bukowince... fakt turlalem dropsa bo byłem zmęczony, ale takiego średniego spalania na trasie Bukowina Tatrzańska- Bielsko-Biała (139km) się nie spodziewalem (i to na 19 calowych kulasach :decayed:)

http://www.monna.pl/25.3/070 (kopiowanie).jpg

chyba sie starzeje :decayed::decayed::decayed:

siemian-ek a to nie sprawa "słoneczka" ??? :decayed::whistling:

Podejrzewam, że się bała szybszej jazdy i tyle :grin::wink:

Opublikowano
no nie wiem jak jest z ceramika w audi

kolega z pracy ma sl 63 amg i nalatane juz 65tys km a tarcze jak nowki 0 jakichkolwiek sladow uzywania na tarczach wiec chyba ciut wytrzymalsze sa albo koles nie hamuje :)))

Te tarcze są wytrzymalsze. Standardowe w RS4 lecą bardzo szybko - komplet kosztuje kilka tysięcy... Tyle że na Marasa to nawet ceramika nie starczy :polew:

Opublikowano
No i po co mu większe heble jak teraz jeździ jak pitka :decayed:

wiesz ale jak trza to jest czym auto wyhamować :wink:

tego jak raz nigdy dość

Opublikowano
No i po co mu większe heble jak teraz jeździ jak pitka :decayed:

wiesz ale jak trza to jest czym auto wyhamować :wink:

tego jak raz nigdy dość

No tak jeszcze kotwicy niema :decayed:

Opublikowano

pewnie niedługo zmieni heble na coś normalnego bo wyglądają teraz jak u mnie tyle ,że ja mam 17''

:decayed:

Opublikowano

kotwica i spadochron jak w dragsterach :))))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.