Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko luz .....................siemian tego nie robił...........:wink:................

..........jak mu wczoraj montowali nowe graty to .....................

...........musieli te cholerne pełne mysie gniazda powyrzucać by dotrzeć do turbawki :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaraz się Andrzej wkurzy i pół B8 rozbebeszy żeby było czyściej niż u Siemiana :decayed:

Opublikowano

chyba już te drugie pół :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Nowe turbo trzebaby nowe HEBLE zapodać :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Nowe turbo trzebaby nowe HEBLE zapodać :whistling:

już z rok rozglądam się za jakąś ceramiką w dobrych pieniądzach ale narazie nic nie wpadło... :wink:

Opublikowano

autko cudo :D , na żywo jeszcze pięknie wygląda , ach ten dźwięk wydechu nie mogłem Cię dogonić tak mi uciekałeś, a za każdym razem miałem czerwone światło :decayed::facepalm: , Siemian działasz widzę działasz ostro oby tak dalej nowe mody :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jaki dzwięk wydechu... to był dzwięk popękanego kolektora i zarżniętego turbo... :decayed::decayed::decayed:

...ale fakt mnie też się podobał, przynajmniej ludzie się patrzyli jak się upalało :decayed:

Opublikowano

a co ty to były takie pięknie mruczenia achh tak samo jest u Domin79 od waszych aut nie chce się wysiadać , qrde za nim ja ogarnę swoje auto żeby was dogonić trochę potrwa :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
a co ty to były takie pięknie mruczenia achh tak samo jest u Domin79 od waszych aut nie chce się wysiadać , qrde za nim ja ogarnę swoje auto żeby was dogonić trochę potrwa :kwasny:

nie mówie że nie :decayed:

Opublikowano

Modów tyle co nasrał i rozmazał , a głupiego Q nie potrafił wyrezac

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Za słabe na quattro...

Opublikowano
Za słabe na quattro...

kto jeździł 1.9 bądź 2.0 TDI w quattro potwierdzi, że to d*py nie urywa nawet po programie i służy jedynie do przemieszczania

ośka o tej samej mocy jest zwyczajnie szybsza

quattro w przypadku diesla dopiero napędzane silnikiem sześciocylindrowym daje frajdę z jazdy

Opublikowano

No chyba ze sie wsadzi GTB i wyjdzie z 240KM to jakoś to będzie jechało :oD

Opublikowano
Kolejny odcinek z cyklu "niezniszczalne??- a jednak... :decayed::decayed::decayed:"

Już wiem czemu śmierdziało spalinami pod maską...

oto piękne pajęczynki- pęknięcia na moim kolektorze wydechowym: (zaznaczyłem na czerwono bo na fotce słabo widać :decayed:

http://www.monna.pl/7.1.2013/kolektor1%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/kolektor2%20(kopiowanie).jpg

wiem już czemu ostatnio też biegi gorzej wchodziły... Tak oto pięknie wytarła się ta kulka w wybieraku (tam na dole widać ten biały pył- tak tak to z tej kulki :decayed:):

http://www.monna.pl/7.1.2013/055%20(kopiowanie).jpg

Zauważyliśmy jakieś takie dziwne uszczerbienia na wirniku turbiny (może przez to żę 2 miesiące jezdziłem z naderwaną rurą ssącą i mogło troche powietrza brać z za filtra powietrza):

http://www.monna.pl/7.1.2013/turbo%20(kopiowanie).jpg

a jako że nic dawno się w wątku nie działo a mamy to wszystko rozgrzebane to postanowiłem wymienić turbinke:

http://www.monna.pl/7.1.2013/022%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/023%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/031%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/034%20(kopiowanie).jpg

Także autko się składa :decayed:

Pany jak wyciągnąć to cos co opisałeś ze jest wytarta kulka wybieraka? u mnie tez jest syndrom ciężko wchodzącego 2 i 3 biegu i może mam to samo co u ciebie i jak sobie z tym poradziłeś?

Opublikowano
  • Autor
No chyba ze sie wsadzi GTB i wyjdzie z 240KM to jakoś to będzie jechało :oD

Nie bedzie. Quattro ma sens od 300 koni w gore

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Kolejny odcinek z cyklu "niezniszczalne??- a jednak... :decayed::decayed::decayed:"

Już wiem czemu śmierdziało spalinami pod maską...

oto piękne pajęczynki- pęknięcia na moim kolektorze wydechowym: (zaznaczyłem na czerwono bo na fotce słabo widać :decayed:

http://www.monna.pl/7.1.2013/kolektor1%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/kolektor2%20(kopiowanie).jpg

wiem już czemu ostatnio też biegi gorzej wchodziły... Tak oto pięknie wytarła się ta kulka w wybieraku (tam na dole widać ten biały pył- tak tak to z tej kulki :decayed:):

http://www.monna.pl/7.1.2013/055%20(kopiowanie).jpg

Zauważyliśmy jakieś takie dziwne uszczerbienia na wirniku turbiny (może przez to żę 2 miesiące jezdziłem z naderwaną rurą ssącą i mogło troche powietrza brać z za filtra powietrza):

http://www.monna.pl/7.1.2013/turbo%20(kopiowanie).jpg

a jako że nic dawno się w wątku nie działo a mamy to wszystko rozgrzebane to postanowiłem wymienić turbinke:

http://www.monna.pl/7.1.2013/022%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/023%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/031%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/034%20(kopiowanie).jpg

Także autko się składa :decayed:

Pany jak wyciągnąć to cos co opisałeś ze jest wytarta kulka wybieraka? u mnie tez jest syndrom ciężko wchodzącego 2 i 3 biegu i może mam to samo co u ciebie i jak sobie z tym poradziłeś?

A chodzi Ci lewarek góra-dol jak go pociagniesz? Jesli tak to to bedzie to. Ściągasz ramke biegów, odkrecasz, poluzowujesz wydech i wyciągasz dolem

Opublikowano

muszę sprawdzić lekko pociągnąć wajchę biegów do góry i spróbować wrzucić 2 bądź 3? tak jak będzie lekko to znaczy ze to?

Opublikowano
  • Autor

nie nie. na luzie poprostu pociagnij lewarek do góry. mój miałluz ok 1cm góra dół.

Opublikowano
No chyba ze sie wsadzi GTB i wyjdzie z 240KM to jakoś to będzie jechało :oD

Nie bedzie. Quattro ma sens od 300 koni w gore

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Kolejny odcinek z cyklu "niezniszczalne??- a jednak... :decayed::decayed::decayed:"

Już wiem czemu śmierdziało spalinami pod maską...

oto piękne pajęczynki- pęknięcia na moim kolektorze wydechowym: (zaznaczyłem na czerwono bo na fotce słabo widać :decayed:

http://www.monna.pl/7.1.2013/kolektor1%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/kolektor2%20(kopiowanie).jpg

wiem już czemu ostatnio też biegi gorzej wchodziły... Tak oto pięknie wytarła się ta kulka w wybieraku (tam na dole widać ten biały pył- tak tak to z tej kulki :decayed:):

http://www.monna.pl/7.1.2013/055%20(kopiowanie).jpg

Zauważyliśmy jakieś takie dziwne uszczerbienia na wirniku turbiny (może przez to żę 2 miesiące jezdziłem z naderwaną rurą ssącą i mogło troche powietrza brać z za filtra powietrza):

http://www.monna.pl/7.1.2013/turbo%20(kopiowanie).jpg

a jako że nic dawno się w wątku nie działo a mamy to wszystko rozgrzebane to postanowiłem wymienić turbinke:

http://www.monna.pl/7.1.2013/022%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/023%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/031%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/034%20(kopiowanie).jpg

Także autko się składa :decayed:

Pany jak wyciągnąć to cos co opisałeś ze jest wytarta kulka wybieraka? u mnie tez jest syndrom ciężko wchodzącego 2 i 3 biegu i może mam to samo co u ciebie i jak sobie z tym poradziłeś?

A chodzi Ci lewarek góra-dol jak go pociagniesz? Jesli tak to to bedzie to. Ściągasz ramke biegów, odkrecasz, poluzowujesz wydech i wyciągasz dolem

generalnie bliższa prawdy jest teza, że w konkretnym stosunku moc/masa awd jest bardziej porywające:wink:

jeździłem swego czasu imprezą gt 211ps ale ważąca 1250kg i zdecydowanie dawała radę:wink:

Opublikowano
  • Autor

no tak, ale moja wypowiedz odnosiła się do a4/a6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.