Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

dochodzę do wniosku że jednak mój samochodzik jest bardzo dzielny... Miałem okazje przejechać się ostatnio Peugeotem 407 coupe od kumpla... Po dwóch kilometrach zagotowały się hamulce i przestały działać, po 3 komputer pokazał że nie mam powietrza w kołach (mimo że było) a po 4 kilometrach zagotował się płyn chłodniczy :decayed::decayed::decayed:... Zresztą wkurwiałoby mnie to automatyczne mruganie awaryjnych przy każdym hamowaniu... :wink:

Marek gdzie Ty peżota do OOOO porównujesz. Bez wsiadania powiedziałbym Ci że to Twojego trybu jazdy nie wytrzyma.

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

Twoje 2.0 się pod Ciebie Hartowało :whistling:

Jak ty tarcze z prosiaka pokrzywiles to ciekawe czy peżoo jeszcze hamuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie zrobił to po to by mu opylić jakiś zestaw....nawet jak nie podejdzie p&p to na jakichś dystansach wejdzie :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dochodzę do wniosku że jednak mój samochodzik jest bardzo dzielny... Miałem okazje przejechać się ostatnio Peugeotem 407 coupe od kumpla... Po dwóch kilometrach zagotowały się hamulce i przestały działać, po 3 komputer pokazał że nie mam powietrza w kołach (mimo że było) a po 4 kilometrach zagotował się płyn chłodniczy :decayed::decayed::decayed:... Zresztą wkurwiałoby mnie to automatyczne mruganie awaryjnych przy każdym hamowaniu... :wink:

Marek gdzie Ty peżota do OOOO porównujesz. Bez wsiadania powiedziałbym Ci że to Twojego trybu jazdy nie wytrzyma.

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

Twoje 2.0 się pod Ciebie Hartowało :whistling:

Jak ty tarcze z prosiaka pokrzywiles to ciekawe czy peżoo jeszcze hamuje :polew:

Prosiaków nie udało się mu pokrzywić kolego:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakich prosiaków ???? :facepalm:

ze smierdzącego ML-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze pokrzywiłem, drugich nie :wink: tarcze z mla tam sa tak jak dev pisze. ale im o zaciski chodzi pewnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemow z tarczami do prosiakow. Tyle tylko, ze dosc szybko znikaja... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemow z tarczami do prosiakow. Tyle tylko, ze dosc szybko znikaja... :decayed:

nie ma sie co dziwic jak szajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemow z tarczami do prosiakow. Tyle tylko, ze dosc szybko znikaja... :decayed:

i nie hamują zbyt dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemow z tarczami do prosiakow. Tyle tylko, ze dosc szybko znikaja... :decayed:

i nie hamują zbyt dobrze :wink:

w stosunku jakosc do ceny i tak sa mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. ale trzeba powiedzieć że jesli ktoś ma hamulce s4 i wymieniając je na prosiaki nastawia się na poprawe hamowania czy skuteczności to się zawiedzie. Te hamulce są porównywalne. Hamulce z RS4 są dużo dużo mocniejsze (na początku nie mogłem się przyzwyczaić że punkty hamowań mam dużo później) ale co do kosztów eksploatacji to w stosunku do prosiaków jest ok 6x droższa niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to ten sam rozmiar tarczy, więc różnice są minimalne.

Poza tym po co ktoś by zmieniał hamulce S4 na Porsche? Chyba tylko dla lansu, albo zabawy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lans albo zabawa to akurat dobre słowa w dobrym wątku :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to ten sam rozmiar tarczy, więc różnice są minimalne.

Poza tym po co ktoś by zmieniał hamulce S4 na Porsche? Chyba tylko dla lansu, albo zabawy :decayed:

...żeby nie było nudno i żeby coś wymienić... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nieprędko. Nie chce popełnić tego samego błędu co Pepoz. Dopóki bedzie jeździć i sie nie psuć albo nie trafi sie jakas okazja, nie mam zamiaru zmieniać auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...