Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Siemian, graty wypasionego moda :naughty: spoko to wygląda. Tylko czy nie za jasno? :eusathink:

PS. W bagażniku zawsze burdel to tam na czerwono zrób :grin::grin:

:grin::grin::grin:

czy za jasno to sam na razie jeszcze nie wiem. ja lubie jak jest dużo światełek :decayed: Jeśli bede chciał ściemnić to wlutuje jeden rezystorek do listwy i będzie po sprawie :wink:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

świetne to podświetlenie :slina:

Opublikowano

Co to Q@#$%^ za piłeczka:D:polew::polew:

Bracie cieszę się, że wszystko się udało:wink:

Obejrzałem zdjęcia i muszę powiedzieć, że efekt przeszedł moje oczekiwania:D jeżeli jednak z czasem okaże się, że światło jest za silne, dorobimy moduły ściemniające pod CAN.

Opublikowano
  • Autor

trzeba by to jeszcze pod CLH podpiąc ale musze pomyśleć jak :wink:

Opublikowano
Co to Q@#$%^ za piłeczka:D:polew::polew:

Bracie cieszę się, że wszystko się udało:wink:

Obejrzałem zdjęcia i muszę powiedzieć, że efekt przeszedł moje oczekiwania:D jeżeli jednak z czasem okaże się, że światło jest za silne, dorobimy moduły ściemniające pod CAN.

to kiedy można podjechac do CIebie na montaz???!!!??? :)

Opublikowano
trzeba by to jeszcze pod CLH podpiąc ale musze pomyśleć jak :wink:

wieczorową porą ....prezentuje się zayebiście :naughty::naughty::naughty:....graty ciekawego moda....

exklusive pełną gębą :slina::slina::slina::slina:

CLH powiadasz ......:good::decayed:

Opublikowano

Dobry mod siemian, już pewnie idą zamówienia u Ciebie i FBI :grin:

Opublikowano

Silnik już był, ledy wewnątrz z A6 też to jeszcze quattro by się przydało bo brak :decayed: no i lampy tył z A6

Opublikowano
  • Autor

lampy tył z A6 od dawna mi chodzą po głowie ale potrzebowałbym kogoś kto zrobi mi je tak że nie będą parowały, mrugały, wylączały się itp... niestety nikt nie jest w stanie mi tego 1000% zagwarantować... Na quattro mam zdecydowanie za mało mocy... już w ogóle by nie jechało...

Opublikowano
Przy czerwonym czułbym sie jak w burdelu :decayed:

No to w Twoim przypadku dzień jak codzień :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Przy czerwonym czułbym sie jak w burdelu :decayed:

No to w Twoim przypadku dzień jak codzień :naughty:

no tak ale to jeszcze musiałbym wozić Twoją kukłe na prawym fotelu :decayed::grin:

Opublikowano
Przy czerwonym czułbym sie jak w burdelu :decayed:

No to w Twoim przypadku dzień jak codzień :naughty:

no tak ale to jeszcze musiałbym wozić Twoją kukłe na prawym fotelu :decayed::grin:

Jeżeli jarają Cie ponad stu kilogramowi faceci po trzydziestce z wiecznym zarostem na gębie (piszę o sobie) to płynną z tego giejowskie wnioski...

:facepalm::naughty:

Opublikowano
Przy czerwonym czułbym sie jak w burdelu :decayed:

No to w Twoim przypadku dzień jak codzień :naughty:

no tak ale to jeszcze musiałbym wozić Twoją kukłe na prawym fotelu :decayed::grin:

Jeżeli jarają Cie ponad stu kilogramowi faceci po trzydziestce z wiecznym zarostem na gębie (piszę o sobie) to płynną z tego giejowskie wnioski...

:facepalm::naughty:

To i tak 40kg mniej niż Siemian,wiec proporcje są zachowane:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin: Bieniek już mnie tak nie odchudzaj Ty hultaju :polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Słyszałem, że siemian łyka jakieś ukraińskie środki na odchudzanie zwierząt :decayed:

Opublikowano

Dupni jesteście :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew

Opublikowano
Słyszałem, że siemian łyka jakieś ukraińskie środki na odchudzanie zwierząt :decayed:

U Was takich rarytasów nie ma ? ......?

U nas mówią na to pizza :decayed:

Opublikowano

Zwierząt tucznych sie nie odchudza,tym bardziej siemianów

Opublikowano
lampy tył z A6 od dawna mi chodzą po głowie ale potrzebowałbym kogoś kto zrobi mi je tak że nie będą parowały, mrugały, wylączały się itp... niestety nikt nie jest w stanie mi tego 1000% zagwarantować... Na quattro mam zdecydowanie za mało mocy... już w ogóle by nie jechało...

200 kucy na quatro za mało?? To po co zmieniałeś 2.0 na 2.0, trzeba było iść na całość i 3.0 zasunąć :grin:

Opublikowano
Słyszałem, że siemian łyka jakieś ukraińskie środki na odchudzanie zwierząt :decayed:

Laxigen czy cos takiego .... :grin::grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.