Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż podgrzewanych lusterek B8 2010 r


jacek0311

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Audi A4 B8 2010 niestety mój egzemplarz nie posiada podgrzewanych lusterek . Chciałbym zapytać czy ktoś może spotkał się z takim problemem i montował podgrzewane lustra do tego modelu proszę o poradę w tym temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, przeglądamy, czytamy, a potem pytamy:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-demontaz-zewnetrznego-lusterka-210554/ pierwsza i druga strona odpowie Ci na wszystkie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat, u mnie również niema grzanych lusterek i problem w tym że próbuje zrobić kodowanie ale coś mi nie wychodzi. Czytałem sporo na forum i przeglądałem wasze skriny ze sterownika 42 i u mnie długie kodowanie wygląda inaczej jak w waszych samochodach .Dodam że przewody do lusterek są doprowadzone i jest na nich 8v,poniżej wklejam skrin jak to wygląda:

vcds_42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w MCE ale ja nie wiem gdzie tego szukać i co tam zmienić jeżeli wiesz kolego darecy jak to zrobić proszę o pomoc.Wcześniej wrclaguna pisal że w 42,52 i tam też kombinowałem ale umnie w podpowiedziach nie wyświetla się" Bit 0 Heated mirrors Not installed"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wrclaguna pisal że w 42,52 i tam też kombinowałem ale umnie w podpowiedziach nie wyświetla się" Bit 0 Heated mirrors Not installed"

Masz stary VCDS i brak podpowiedzi .

Odznaczasz w binary pierwsza od prawej na 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wrclaguna :decayed: działa na razie podłączyłem żarówkę bo nie mam wkładów.Świeci to znaczy mryga tak jak by impulsowo nawet bez włączania tylnej szyby. czy tak ma być czy nie ? położenie pokrętła od lusterek tez niema znaczenia w blokach pomiarowych jest info że lusterka zainstalowane .parę sekund świeciło teraz mryga co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzane lusterka obsluguje MCE 09 sprawdz tam...

:co:

Ja robiłem to ponad 2,5 roku temu... Pamietam tylko ze trzeba zmienić w kontrolerach drzwi funkcje grzania manualne... To znaczy wpisać wartości w polu hektodecymalnym.

Grześ popieprzyło mi sie z siedzeniami jak szybko odpowiadałem... Masz rękę na pulsie hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...