Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Karty orlen biznestank


sebof1

Rekomendowane odpowiedzi

Kartę biznestank można uzyskać na stacji ORLEN/BLISKA prowadząc działalność gospodarczą, jak sama nazwa mówi BIZNEStank

Daję to kilka groszy upustu na litrze, ja ostatnio tankowałem za 60zł ropy to miałem niecałe 50gr upustu ;)

Żeby ja uzyskać trzeba złożyć wniosek na stacji i czeka się na wyrobienie ok.3-4tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum fiesty mozna bylo kupić taka kartę poprostu trzeba tankowac przynajmiej 500l miesięcznie mozna by grupowo założyć kilka kart zeby to wychodziło i miec 8 gr tańsze paliwo na orlenie i bliskiej.no tylko musi znaleść sie osoba z działalnością gospodarczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę biznestank można uzyskać na stacji ORLEN/BLISKA prowadząc działalność gospodarczą, jak sama nazwa mówi BIZNEStank

Daję to kilka groszy upustu na litrze, ja ostatnio tankowałem za 60zł ropy to miałem niecałe 50gr upustu ;)

Żeby ja uzyskać trzeba złożyć wniosek na stacji i czeka się na wyrobienie ok.3-4tygodni.

upustu masz 8 gr na każdym litrze paliwa typu ropa bena i 6 gr na każdym litrze gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę biznestank można uzyskać na stacji ORLEN/BLISKA prowadząc działalność gospodarczą, jak sama nazwa mówi BIZNEStank

Daję to kilka groszy upustu na litrze, ja ostatnio tankowałem za 60zł ropy to miałem niecałe 50gr upustu ;)

Żeby ja uzyskać trzeba złożyć wniosek na stacji i czeka się na wyrobienie ok.3-4tygodni.

Wystarczy NIP - chociaż to kwestia podejścia stacji do tematu.

Na jednej stacji Pani zaproponowała mi kartę i już zaczęła ją wypełniać, ale powiedziała, że to jest tylko dla prowadzących działalność.

Kilka dni później przy tankowaniu na innej stacji ORLENu Pan również zapytał czy chcę taką kartę.

Powiedziałem, że i tak mi nie założy bo to tylko na działalność - okazało się że nie.

Nie składałem żadnego wniosku, tylko od ręki w ciągu ok 5 min dostałem kartę i wszystkie formalności zostały załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozmawiamy o dwóch różnych kartach...

Byś może karta na 500l miesięcznie ma 8 gr upustu ale kto tankuję tyle paliwa...

No jakbym miał flotę busów to nic trudnego... ;)

Na mojej karcie mam 3-4 grosze upustu na litrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę to Twoja karta to FLOTA - czyli do płatności bezgotówkowej ?

Przy płatności podajesz PIN, etc ?

Na tej którą ja mam zawarte są tylko dane teleadresowe do faktury oraz rabat kilku- groszowy na litrze :wink:

Więc fakt co innego "zwykła" BiznesTank, a co innego Flota :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę to Twoja karta to FLOTA - czyli do płatności bezgotówkowej ?

Przy płatności podajesz PIN, etc ?

Na tej którą ja mam zawarte są tylko dane teleadresowe do faktury oraz rabat kilku- groszowy na litrze :wink:

Więc fakt co innego "zwykła" BiznesTank, a co innego Flota :whistling:

normalnie płacę gotówką czasami nawet faktury nie biorę bo po co syn załatwił od kolegi jak kiedyś mieszkał w Gdańsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja karta wygląda jak Marko42.

Używam jej tylko po to aby wszystkie faktury szły do jednej zbiorczej faktury.

I przy okazji mam zbawienny rabat ;)

Dokładnie nie wiem ale na tą kartę można brać chyba na "krechę".

Tankuję, daję kartę, puszczają fakturę do zbiorczej i chyba dopisują do rachunku do uregulowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem za 10 zl z forum seata. 8 groszy na litrze mam :)

Zapodaj jakis namiar:naughty:

klubseatibiza.pl

za wyrobienie i wysyłkę liczą 15 pln. Swoją mam już 3 lata, właśnie z tego klubu. Rabat wynosi 8gr na litrze.

Każdy prowadzący działaność może na dowolnej stacji wyrobić sobie taką kartę za 1pln. Wysokość rabatu zależy od ilości tankowanego paliwa.

Z kartą można też zbierać punkty vitay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem to ktoś Ci sprzeda kartę i jeszcze będziesz mu walił paliwo w koszty ;)

Twoje paliwo w jego kosztach prowadzenia działalności.. rozumiesz ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to są 2 całkowicie różne karty. FLOTA to karta na którą tankujesz auto płacąc gotówką lub przelewem to do dogadania na stacji. Fakturę dostajesz 1 raz w miesiącu, zbiorczą. Możesz zastrzec, że np karta obsługuje tylko PB95 i koniec verwy nie rozliczysz. I tu minimalne jest zużycie 500 litrów ale na firmę a nie na kartę. Jedna firma może mieć kilka kart. Wtedy na koniec miecha dostajesz 8 gr na litrze. Druga opcja to BIZNES TANK czyli nic innego jak twoje dane do faktury zawarte na karcie. Wydawana na konkretne auto i w zależności od stacji jest to egzekwowane(zdarzyło mi się raz) TA karta daje od 3 do 8 gr w zależności od ilości i rodzaju paliwa. Przy obydwu kartach można zbierać punkty. I z tego co wiem Flotę obsługuję też stacje bliska a Biznes tank nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie orlenu jest podział na karty flota i biznestank. flota to karty którymi się płaci jak kartą debetową i potem za wszystkie tankowania rozlicza sie firma na ktora karta jest wydana, limit to min. 1000 litrów lub 10000 dla firmy transportowej, nie ma podanego rabatu. biznestank tez jest na firme i limit to min. 500litrów, ale placi się przy kazdym tankowaniu i tez nie ma podanego rabatu. szczegóły ---> https://flota.orlen.pl/Artykul/biznestank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...