Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak dostać się do trzeciego światła stopu?


iceman__89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z trzecim światłem stopu, a mianowicie czasami (nie wiem od czego to zależy) nie działa. Prawdopodobnie jest to wina wtyczki lub samego światła. Nie wiem tylko jak do owego światła się dostać? Rozbierał to już ktoś i wie co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem, miałem taką samą sytuację od czasu do czasu było powiadomienie na fis aż w końcu dzień przed przeglądem padło na dobre :D Aby je wymienić trzeba zdjąć plastiki na klapie bagażnika dolny i Górny, trochę mocowania się jest, u mnie coś z wtyczką nie kontaktowało a że przy wyjmowaniu ukrychnąłem kawałek plastiku to zakończyło się na nowym swiatełku (niech żyje zręczność! ) ;-)

Wysłane z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem, miałem taką samą sytuację od czasu do czasu było powiadomienie na fis aż w końcu dzień przed przeglądem padło na dobre :D Aby je wymienić trzeba zdjąć plastiki na klapie bagażnika dolny i Górny, trochę mocowania się jest, u mnie coś z wtyczką nie kontaktowało a że przy wyjmowaniu ukrychnąłem kawałek plastiku to zakończyło się na nowym swiatełku (niech żyje zręczność! ) ;-)

Dzieki Kolego. Chodzi o te plastiki z zewnątrz klapy, tutaj nad szybą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,od wewnątrz.

Na zewnątrz nie masz przecież obicia.:facepalm:

A jak wymontować lampkę to masz na 98 stronie razem z rysunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz do instrukcji, bo jeden obraz jest więcej wart niż tysiąc słów ;)

generalnie trzeba zdjąć plastik od środka wokół szyby aby zwolnić blokadę, ale nie da się go wyjąć bez zdjęcia dolnego plastiku. Skoro miałem to rozebrane już to od razu sobie wygłuszyłem klapę matą kauczukową, tylne światło stopu się tak zakleiło że przy wyciąganiu ukrychnąłem kawałek plastiku (a może to taka jednorazówka ?) także rób to delikatnie bardzo, u mnie tak jak pisałem problemem była wtyczka, po jej dopasowaniu stare światło świeciło bez problemów cały czas aż do czasu otrzymania przesyłki z nowym stopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...