Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie ledy rejestracja tył?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukałem szukałem i nie znalazłem podobnego tematu. Chciałem się dowiedzieć jakie "żarówki" led polecacie do oświetlenia tylnej rejstracji. Słyszałem że warto kupić smd 5050? I najważniejsze czy szyna CAN BUS obejmuje oświetlenie rejestracji?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli masz kontrolę spalonych żarówek to po włożeniu leda w oświetlenie tablicy będzie błąd.

Opublikowano

również polecam ledy o Tomka, mam rok i wszystko ok , jak zamawiałem swoje to pytał się mnie czy mam info o spalonych żarówkach także muszą być ledy które nie wywalają błędu

Opublikowano

ja kiedys kupilem nie ory i po kilku godzinach szlak je trafil tzn jedna strona zgasla w polowie zmienila odcien koloru troche pozniej zaczela migac az padla kompletnie..kupilem ory i nie mam problemow

Opublikowano

u mnie tak to daje :

21_03_005.jpg

Opublikowano

sixu w rzesz w aso kupowales czy na allegro?

Opublikowano

Rzeszów , 2 lata gwarancji dają .

Opublikowano

i cena taka jak w linku czy podobna?

Opublikowano

Biegunów w tych lampkach nie musiałeś zmieniać?? Też właśnie nad tym myślałem ale nie chce mi się grzebać

Opublikowano
Jeżeli masz kontrolę spalonych żarówek to po włożeniu leda w oświetlenie tablicy będzie błąd.

Brednie.

Opublikowano

płaciłem za nie koło 90 pln za komplet a ASO w Rzeszowku.

żadnych biegunów nie trzeba zmieniać. wkładasz, przykręcasz śrubeczkę i tyle.

nie pokazuje błędu spalonej żarówki.

Opublikowano

Zamiast żarówki włożyłem plytki Smd 6 led ok 20 zł za dwie i juz rok jak ori.

http://m.allegro.pl/przedmiot,led-c5w-6smd-5050-zarowka-rurkowa-c10w-zarowki-wwa,3557990496.html

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
płaciłem za nie koło 90 pln za komplet a ASO w Rzeszowku.

żadnych biegunów nie trzeba zmieniać. wkładasz, przykręcasz śrubeczkę i tyle.

nie pokazuje błędu spalonej żarówki.

Mozesz podac numery tych ori LEDów? Jestes pewien, ze w b7 nie wywali bledu zarowki?

Opublikowano

Po co wywalać 90 zł skoro można to samo mieć z 2 letnią gwarancją u Tomnika za 3 razy mniej :decayed:

Opublikowano
płaciłem za nie koło 90 pln za komplet a ASO w Rzeszowku.

żadnych biegunów nie trzeba zmieniać. wkładasz, przykręcasz śrubeczkę i tyle.

nie pokazuje błędu spalonej żarówki.

A masz może numer tych ledów lub od jakiego Audi one pochodzą??

Opublikowano
Po co wywalać 90 zł skoro można to samo mieć z 2 letnią gwarancją u Tomnika za 3 razy mniej :decayed:

Czyli co u Tomnika za 30PLN dostane komplet na tyl niepowodujacy bledow w B7???

Opublikowano

Fr0styyy. - ja wypowiadam się na temat tego co kupiłem i użytkuję, nie wiem co Tamten Kolega robi i jak Mu to działa. Niczego nie neguję ale wypowiadam się jedynie na temat czegoś co już wypróbowałem :decayed: ( w przeciwieństwie do Posłów RP).

[TABLE=width: 400]

NR KATALOGOWY

4H0943021

[/TABLE]

Pasują do A3 A4 A6 A8 Q7

Miałem wcześniej żarówki jak na zdjęciu poniżej i zaraz je szlag trafił :

3612927170.jpg

Opublikowano

ja tez mam te ori ledy tylko jak podłączyłem normalnie to na fisie komunikat wyskoczył ze brak oświetlenia rejestracji (tzn 1 się paliła 2ga nie) dopiero jak zamieniłem biegunowość to zapaliły sie 2 i komunikatu na fisie nie było :decayed: No i śrubki nowe najlepiej założyć:wink: ja brałem te na torxy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.