Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM]pasy bezpieczenstwa - PIN / STOPER / GUZIK


cookiemonster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W pasach pasazera brakuje mi tego plastikowego guzika, na ktorym zatrzymuje sie klamra. W efekcie klamra zjezdza gdzies pod fotel.

Macie jakis pomysl jak to naprawic?

Mozna gdzies taki stoper dokupic?

Czy to jest taki pin jak sie wczepia w klape marynarki, ze szpilka?

Juz myslalem zeby pojechac na jakis szrot i nozem wypruc cos takiego z jakiegos starocia, ale sam nie wiem.

Macie jakies pomysly?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy jak wyprujesz z innego pasa, to będzie możliwość założenia do twojego, ale jak napisałem nie jestem pewien.

Rozwiązaniem może być właśnie jakiś taki "pin" na szpilce, albo po prostu przyklej jakimś dobrym klejem taki plastikowy guziczek. Wtedy nawet oderwany ze starego pasa się nada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się dowiadywałem wczesniej w ASO za coś takiego krzykneli ok. 14 zl. na całe szczęście ma się znajomych w stacji demontarzu . dostałem dwa stopery razem z kawałkiem pasa. wyciągnąłem je z pasa w jednym kawałku. przy próbie rozdzielenia pierwszy połamał się. w drugim lekko posciskałem kombinerkami wystający grzybek - rozdzieliły się idealnie. nastepnie podgrzałem płomieniem z zapalniczki koniec grzybka i spłaszczyłem go śrubokrętem. przy składaniu słychać było miłe dla ucha KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...