Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tarcze tył ośka 1.8T 190

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Panowie, pytanie - jakie on ma wreszcie tarcze standardowe z tyłu 245 czy 255? Teraz... jeśli są mniejsze, to czy z tyłu da się je po prostu zamienić na 255, czy to taki sam upgrade jakbym chciał włozyć już 288? :whistling: Podziękował...
Opublikowano

seria 255 mm

swap 288 lub 300mm

Opublikowano
  • Autor
seria 255 mm

swap 288 lub 300mm

THX!:yes2::good:

Opublikowano

seria 255?u Mnie 1.8 T ,288 czy ktoś zmieniał?

Opublikowano

W B6 nie było w serii tarczy 288mm na tyle.

Ktoś zmieniał :whistling: albo źle zmierzyłeś... :polew:

Zacisk jest alu czy żeliwny ????

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podepnę się pod temat mam sedana 1996 i tył do wymiany zaciski żeliwne. Czy u mnie są tarcze 245 mm.Byłem u mechanika i mówi że właśnie taka średnica. Zrobił mi wycenę tarcza Bosch 140 sztuka klocki 110 komplet oraz łożyska z pierścieniami za 120 plus robota 120. Czy to rozsądne ceny? i czy naprawdę łożyska i pierścienie muszą iść nowe.

Opublikowano

dupe tez szkłem podcierasz rozumiem ? :facepalm:

tarcze i klocki mozna kupic taniej

tam wszystko jest proste do rozbiorki ale problem jest z nabiciem nowych pierscieni i łozysk

Opublikowano

No kolego ale mnie pojechałeś. Pytam tylko czy to dobre ceny a tyłek wycieram papierem z Rosmana ha ha. Ok temat zakończymy chyba poszukam coś na Ziemi . POZDRAWIAM

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siema. Podepnę się pod temat, bo nie wiem jakie mam tarcze i zaciski na tyle.

B6 2003 2.0 benzyna Avant, zacisk troche sie scisnal z prawej z tylu i musze kupic zestaw tarcze plus klocki, a nie wiem jaka srednice, no i czy kupowac nowy zacisk, czy regenerowac moj?

Poza tym nie wiem jaki mam kod silnika, moze mi ktos z Was pomoc?

Na naklejce jest BAM.

Nr Vin: WAUZZZ8E23A022062

PLISS pomozcie. Dzieki!

Opublikowano

masz ALT albo AWA

tarcza 245 mm

co sie dzieje z zaciskiem ?

Opublikowano

Zacisk prawdopodobnie nie odbija do konca, tarcza mocniej zuzyta z prawej strony i po tej samej stronie klocek juz prawie zniknal, gdzie tymczasem z lewej jest jeszcze spoko, choc tez zaraz beda do wymiany, wiec to tak nie boli. Felga po jezdzie jest wyraznie cieplejsza od pozostalych, ale nie mam zauwazalnych problemow z jazda jakakolwiek i spalanie tez w miare okay. Po podniesieniu auta u mecha kolo ledwo sie krecilo i slychac tarcie, on stwierdzil, za zacisk do wymiany.

Opublikowano

zacisk mozna spokojnie zregenerować, jak chcesz to moge doprowadzic go do ładu

Opublikowano

Chetnie, ale najpierw musialbym dotrzec do Polandu z Norge :-)

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Dzieki wielkie za pomoc, nie bylem pewny jakie tarcze sa z tylu. Zaraz zamawiam. Do zobaczenia!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.