Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!


barton66

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz napisać gdzie kupiłeś ten tłumik końcowy zakończony dwururką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wydech prawdopodobnie jak już wcześniej wspomniałem to chinol, odkupiłem go od znajomego, a sprzedawał go SID... jakby co mam trochę części na sprzedaż z Ski, zaciski pod tarcze 321, most, wydech seria. Tu są ograniczenia od 100 postów dział giełda, a ja pisze i pisze i od kuźwa roku cały czas mam 6 postów:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się kuźwa stało! jechałem i z za zakrętu wybiegł pies, zdążyłem zjechać na pobocze i przyhamować ale mimo wszystko uderzenie było przy 70 wyskoczyła kratka w powietrze oraz zaślepka spryskiwacza zderzak nie oberwał mocno mam nadzieje że polerka wystarczy, jak nie to będzie malowanie :-/ Szkoda psa ale jak zawróciłem chwilę później już nie było...

Pytanie do was. Czy ktoś ma taką kratkę, zaślepkę oraz spryskiwacz z tej mańki jeszcze mocowanie to co się przykręca to dolne światło przeciwmgłowe. Potrzebuję również alternator bo mnie hałasuje. Jeżeli komuś zagraca jestem gotów np. zamienić się za dyfer (delikatne luzy) bądź skrzynie biegów uszkodzony 1 i 2 bieg nie hałasuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies bezpański czy właściciel ustalony? Jak znasz typa to sprawa na policje, facet dostanie kwita bądź do sądu jak nie przyjmie za niedopilnowanie zwierzaka a z jego ubezpieczenia poleci kaska na konto do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies bezpański czy właściciel ustalony? Jak znasz typa to sprawa na policje, facet dostanie kwita bądź do sądu jak nie przyjmie za niedopilnowanie zwierzaka a z jego ubezpieczenia poleci kaska na konto do Ciebie

w d*pie mam czy bezpański czy nie! uwielbiam psy i szkoda zwierzaka, auto uzupełni części, spoleruje zderzak (co i tak miało nastąpić bo lakier świeżutki na koniec lata kładziony na całe auto) i po temacie... pech straszny, sytuacja bez szans i tak fartem udało mi się że nie centralnie, bo pewnie by był temat zakończony na miejscu, a tak może się wyliże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ten ostatni tekst należy Ci się ogromne piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...