Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport


KrzysiekA4

Jakie plany na a4 b5  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie plany na a4 b5

    • Rekonstrucja (afb)
      7
    • a4 b5 q 2.7 bi turbo avant
      61
    • rezać rezać bez q
      14


Rekomendowane odpowiedzi

mój pionek ma funkcje wyłaczenia wyświetlacza:wink:

Heh,powiem szczerze że rozważam takową opcję ale jak na razie za dużo rezania.1din z wyjeżdzanym ekranem dotykowym,mnie wpełni satysfakcjonuje.

---------- Post dopisany 17-12-2013 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 19:24 ----------

Lampy od Gwertego lecą już do mnie :wink:,kolega slimaczek89rz przełączniki do grzanych pup(dzięki za szybką paczkę),rozrząd INA czeka u mechaniora,Hydro i wałki ruiville 2k nie wiem czy kupić kuszą(może ktoś doradzi!!!),felgi five flat czekają na mnie do odbioru(wpierw obejrzeć),(samopoziom,spryski,ręka w skórze,manetka fis i sam Bóg wie co jeszcze) kolega pieciajek szykuje,lusterka anglik pod kolor(w końcu prawe duże)odbiór po drodze.Masakra 2 tyg urlopu i święta trza rezać hehe :polew:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

Rozmowa z arturoo zmiażdżyła czaszkę.Artur wie o co Kaman(dzięki za rozmowę,plan w realizacji<wart mega uwagi>)

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Miałem piękny sen ale mnie ktoś z niego obudził :( i obudziłem się z rs4 b5 avant 2.7 bi turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: ...ktoś zamieszać musiał :decayed: ....,a że wypadło na mnie....cóż....:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni kupuj zestawu rouvilla, jak juz to autossilniki na allegro i zestaw wałkami kolbenshmidt, Artur wie o co kaman,. tez ci doradzi, a hydro tylko kute INA:bicz:

chyba że na handel szykujesz, hehe

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

co do ankiety jak masz kasę to kup Skę, jak masz sentyment smigaj klekotem, zrobisz i bedzie jezdził, program dasz to nawet nieźle,.

jak chcesz robic program to wtryski conajmniej od AKNa manuala lub autoamatu, a najlepiej od AKE,. AFB ma najmniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni kupuj zestawu rouvilla, jak juz to autossilniki na allegro i zestaw wałkami kolbenshmidt, Artur wie o co kaman,. tez ci doradzi, a hydro tylko kute INA:bicz:

chyba że na handel szykujesz, hehe

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

co do ankiety jak masz kasę to kup Skę, jak masz sentyment smigaj klekotem, zrobisz i bedzie jezdził, program dasz to nawet nieźle,.

jak chcesz robic program to wtryski conajmniej od AKNa manuala lub autoamatu, a najlepiej od AKE,. AFB ma najmniejsze

No właśnie arturoo mi namieszał w głowie zobaczymy jak to wyjdzie jak dekle pójdą w górę też myślałem nad tym zestawem INA kuta rozrząd już INA mam kupiony za 1k i to hydro chodzi mi po głowie i arturoo na łączach ciągnie mnie w drugą strone za bety,doradzał z Tobą rozmowe heh:)

---------- Post dopisany 22-12-2013 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 16:44 ----------

Witam tak jak zapewniałem,wystartowałem z rozrządem o to link http://a4-klub.pl/2-5-193/wymiana-rozrzadu-cos-wiecej-krzysiekgoz-309444/

Rozrząd INA(komplet z pompą i termostatem),Uszczelki pod turbo erling(nie było reinz-a :(),Uszczelki pod dekle reinz,wałki Kobelsmith(czy jakoś tam),hydro INA kuta,Lampy od Gertego (bixy) plus spryski i samopoziom od Plejaciek,grzane tyłki od kolegów Slimaczek89rz i Al@an .Wielkie podziękowania w szczególności dla Slimaczek89rz,za jego cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż lampy, jakie soczewki?? jakie palniki??? jakie koszta, możesz Pw naskrobać

Hehe lampy mega :) ale to w innym wątku :wink: idzie PW

Jak to zrobiłeś z amortyzatorkiem i luzem na rolce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jakoś wtedy, podtoczyłem, dołozyłem podkładki i trochę się usztywniło, dodatkowo zakładałem nowy teleskopik wiec nie drgało,.

teraz cos zaczyna sie dziać, i jaki juz ktos napisał trzeba to wyciągać i tulejowac,

chyba że nowe nie kosztuje majatku, ale ze 300 zeta napewno, a z zmortyzatorem to pewnie ze 450.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jakoś wtedy, podtoczyłem, dołozyłem podkładki i trochę się usztywniło, dodatkowo zakładałem nowy teleskopik wiec nie drgało,.

teraz cos zaczyna sie dziać, i jaki juz ktos napisał trzeba to wyciągać i tulejowac,

chyba że nowe nie kosztuje majatku, ale ze 300 zeta napewno, a z zmortyzatorem to pewnie ze 450.

Coś się pomyśli :)tylko że mnie czas goni :)

Co do lamp to czekam na samopoziom i spryski.Będę rezał stary zderzak taki mam plan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To teraz cieplutko:grin:

Hehe no jeszcze nie,uwierz siedze całe dnie przy silniku i zamknąc sprawy nie moge żeby rezac zderzak lub zamontowac przelączniki

Ps mam nadzieje ze zly nie jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę, byle by świąt Ci starczyło:)

Wysłane z mojego HTC Vision

Do środy musi być zrobiony,nie wiem jak to zrobię bo co i rusz muszę coś demontować a nie zakładać hehe,miejmy nadzieje że ostatnia tuleja do demontażu i pełną parą montowanie,kalibrowanie i testowanie a na końcu radość z jazdy :)

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

Mam takie pytanie,jak to jest z bocznymi kratkami w zderzaku ja od prawej mam zaślepiony wlot powietrza a z lewej otwarty na IC.Tak ma być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę, byle by świąt Ci starczyło:)

Wysłane z mojego HTC Vision

Do środy musi być zrobiony,nie wiem jak to zrobię bo co i rusz muszę coś demontować a nie zakładać hehe,miejmy nadzieje że ostatnia tuleja do demontażu i pełną parą montowanie,kalibrowanie i testowanie a na końcu radość z jazdy :)

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

Mam takie pytanie,jak to jest z bocznymi kratkami w zderzaku ja od prawej mam zaślepiony wlot powietrza a z lewej otwarty na IC.Tak ma być??

Oba powinieneś mieć "wolne" ,a nie ,któryś zaślepiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciąć ? Masz pełną kratkę ?

Kierownica powietrza w środku jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam pełną kratke od strony klapy gaszącej kierownice chyba mam ale nie jestem pewien za dużo tam gratów leży ale jakiś kołnierz chyba tam leży :).Wyciąć otwory w kratce i tak zderzak będzie spawany bo mała dziurka się zrobiła na parkingu(ale za to mam silniczek w naprawie hehe)

---------- Post dopisany 28-12-2013 at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 10:07 ----------

Takie małe odświeżenie dekli :)

DSCN1229.jpg

DSCN1230.jpg

DSCN1231.jpg

DSCN1232.jpg

DSCN1233.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty zrobiłeś z tymi deklami, ja mam inne całe w połysku, co to jest na nich jakies wyciszenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty zrobiłeś z tymi deklami, ja mam inne całe w połysku, co to jest na nich jakies wyciszenie???

Dokładnie :),pomalowałem na czerwono foty wrzuce póżniej bo dopiero co wróciłem z warsztatu i mam dosyć.Auto odpaliło ale cosik głośniej chodzi,jakoś metalicznie :(.Wszystkie przelewy,podciśnienie wymienione,pompa na blokadach odpaliła od kopa (po 2 odpowietrzonym wtrysku)chciał gadać od razu.Jazda testowa dopiero we wtorek po montażu lamp:)

Oto zdjęcia po montażu co myślicie??będzie??:banan:

DSCN1244.jpg

DSCN1245.jpg

DSCN1246.jpg

DSCN1247.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem całkiem, ciekawe jak długo taki ładny bedzie, wszyscy wiedza przecież że 2.5 to ''brudas'' hehe

jak juz wspomniałem ja mam dekle bez tego wyciszenia, Atrur a ty jakie masz, ???

podsumowałeś wydatki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...