Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport


KrzysiekA4

Jakie plany na a4 b5  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie plany na a4 b5

    • Rekonstrucja (afb)
      7
    • a4 b5 q 2.7 bi turbo avant
      61
    • rezać rezać bez q
      14


Rekomendowane odpowiedzi

chyba też bez...ale na 100% nie wiem......na coś takiego nie zwracałem uwagi :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem całkiem, ciekawe jak długo taki ładny bedzie, wszyscy wiedza przecież że 2.5 to ''brudas'' hehe

jak juz wspomniałem ja mam dekle bez tego wyciszenia, Atrur a ty jakie masz, ???

podsumowałeś wydatki???

Eeeee tam brudas zobacz jaki czyściutki,po wszystkim i tak czyszczonko(będzie wiadomo gdzie puszcza:wink:).

Co do kosztów to wyszedłem 1,5k poza odszkodowanie,ale przez nie przewidziany problem z tłumikiem drgań na osprzęcie i spryski,samopoziom,ręczny w skórze,podgrzewane fotele,(felgi 18''fiveflat tego nie liczyłem).Dam Ci wsio na PW,bo ja skromny i biedny ogólnie jestem.

Co do rezania,foty wrzuce po wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsoli srodkowej na polifta nie zmieniasz???

Nie zmieniam podoba mi się taka radio 1din z navi plus bose w bagażniku :).Jechałem do NL miałem okazje przetestować autko skończyło się dużym błyskiem pod berlinem zobacze ile heh.To tyle z minusów a plusy że skubany rwie masakrycznie a spalanie te same tryb mieszany 586km 36l,w trasie nie obliczałem jeszcze bo dopiero co wróciłem mam nie całe 800 i 1/4baku całkiem fajnie:)tempomat pomagał heh.

---------- Post dopisany at 04:38 ---------- Poprzedni post napisany at 04:09 ----------

Dodam że FMCI w planach :)może ktoś da cynka na coś dobrego.W końcu podgrzewane stołki :) i kobieta kocha bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że ładnie idzie uposażanie furki. Jeszcze te spryski pokaż jak już skończysz montować, jestem ciekaw jak wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że ładnie idzie uposażanie furki. Jeszcze te spryski pokaż jak już skończysz montować, jestem ciekaw jak wyjdą.

Piotr dzięki Tobie graty są montowane:P stołki recaro podgrzwanie(kobieta oszalała[w końcu cieplutko]):),skóra łapa,spryski,samopoziom to tylko Twoja zasługa że dotarło.Lampy od Gwertego czekają,zajade na Twojego spota bo widzę że walczysz jak ja (w piaskownicy)aby ruszyć z tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wystawiłem swoją wrzosową 8-MK-ę na forum i oglądalność wielka ale nikt chyba nie chce gotowej furki z pewnych rak, każdy woli rezać od początku.

PS. no recaro grzeje odwłok i fajnie oby się nie dowiedziała nigdy ceny tego rarytasu, ale czyściutkie są, Doprowadziłeś je do ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wystawiłem swoją wrzosową 8-MK-ę na forum i oglądalność wielka ale nikt chyba nie chce gotowej furki z pewnych rak, każdy woli rezać od początku.

PS. no recaro grzeje odwłok i fajnie oby się nie dowiedziała nigdy ceny tego rarytasu, ale czyściutkie są, Doprowadziłeś je do ideału.

Własnymi rękami coś się robi to ma wyższą cene(budujesz chatę na ile ją wycenisz a ile ma wartości rynkowej??)trzymać i rezać pod siebie nowsze (książka serwisowa trzyma)

---------- Post dopisany 09-01-2014 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 02:02 ----------

Parę zdjęć z nie dokończonej pracy(lampy i samopoziom) i montaż grzanych stołków

DSCN1249.jpg

DSCN1250.jpg

DSCN1251.jpg

DSCN1252.jpg

DSCN1257.jpg

DSCN1259.jpg

DSCN1260.jpg

DSCN1261.jpg

DSCN1262.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ,zapomniałem Ci podać miejśca gdzie czujnik tył jest wprowadzony do środka auta i jest to w tym miejscu na blaszce ale jak ten kapsel nie bedzie za duży to morzesz jego wykorzystać.

A i to ramię z 5 zdjęcia od czujnika to raczej w drugą stronę powinno być tj. samo ramie przekręć o 180 stopni bo tak jak się ociera o linik to napewno nie jest.

DSCN1260.jpg

Pod ten uchwyt co jest sensor samopoziomu zakręca się jeszcze taki metalowy pazurek i wtedy można założyć taką podbitkę żeby powietrze mniej chulało pod spodem tak ala pielucha jak z przodu pod silnik się zakłada. Chcesz takie coś o i kostkę od poziomu płynu spryskiwaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboczo godz. nie zlicze.Radość w grzebanu w aucie bezcenne :)

radość ??

przytocz słowa Twojej połowicy ??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ,zapomniałem Ci podać miejśca gdzie czujnik tył jest wprowadzony do środka auta i jest to w tym miejscu na blaszce ale jak ten kapsel nie bedzie za duży to morzesz jego wykorzystać.

A i to ramię z 5 zdjęcia od czujnika to raczej w drugą stronę powinno być tj. samo ramie przekręć o 180 stopni bo tak jak się ociera o linik to napewno nie jest.

http://s8.postimg.org/ka5dc1rrl/DSCN1260.jpg

Pod ten uchwyt co jest sensor samopoziomu zakręca się jeszcze taki metalowy pazurek i wtedy można założyć taką podbitkę żeby powietrze mniej chulało pod spodem tak ala pielucha jak z przodu pod silnik się zakłada. Chcesz takie coś o i kostkę od poziomu płynu spryskiwaczy?

Powiem szczerze że to jest tylko z tyłu założone(przecisnąłem się przez ABS[dobre szczypce,dwie osoby i kabelek przechodzi]odwrócę ramię jak piszesz,co do przodu nie zdążyłem(zimmering do wymiany na czujniku itd,instalacja doprowadzona)ogólnie brak czasu,praca zawołała :(.Kuż...a nawet lamp nie mam na aucie:(.Teraz jadę do Polski na weekend 18/01 po Żonę (uprosiła) heh.Co do gratów pewnie przydałoby się :).Zderzak S-line mi potrzeba najlepiej ze spryskami pod FMCI:wink:.

---------- Post dopisany at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------

Roboczo godz. nie zlicze.Radość w grzebanu w aucie bezcenne :)

radość ??

przytocz słowa Twojej połowicy ??? :decayed:

Ma radość,Żony nerwica -"ileś Ty już kasy w to auto wpier....lił,ja to już dawno bym tego grata sprzedała!!! i kupiła coś młodszego".Choć teraz już widzi że ciężko po woli znależć takie drugie i ciepełko tam gdzie Kobiety lubią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 1 chętnego na imitacje ;) także będziesz miał taniej ;)

wysłane z one v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 1 chętnego na imitacje ;) także będziesz miał taniej ;)

wysłane z one v

Dzięki,jesteś prze agent :)

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 13:37 ----------

Małe zakupy u Kolegi PABLO :) plus:ramki,kalendarz 2X do PL i NL

DSCN1280.jpg

[/color]Tarcze i kloczki TRW wymienione,wczoraj 242000km(oryginalny:polew:) pękło

DSCN1279.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, no i jak sie auto sprawuje,.????

znalazłem komplet naprawczy to tego napinacza, same pierścienie, i swożeń, za parę złotych INA, ewentualnie z ramieniem, za ok 200 PLN pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, no i jak sie auto sprawuje,.????

znalazłem komplet naprawczy to tego napinacza, same pierścienie, i swożeń, za parę złotych INA, ewentualnie z ramieniem, za ok 200 PLN pozdr

Cześć Auto zrobiło jak na razie 4 tyś po wymianie i chce dalej ma już ponad 243k,problem z podciśnieniem raczej rozwiązany zamieniłem n75 z n18 nie ma rwania i idzie o niebo lepiej :)VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM że na trasie z prędkością 130km/h na zegarze (navi 125km/h)z tempomatem wiadomo czasem do 200 za panamerą się puściłem ale kobita krzyczała:P.Ma 900km przejechane i nie widze rezerwy:banan:(oczywiście załadowany(po uszy) w trzy osoby.

Jak już znalazłeś ten zestaw polecam jak najszybszą wymianę,jakiś wolny weekend i masz spokój(jak będziesz miał problemy napisz PW).Cena dobra :)ja wiem że przepłaciłem:( czas gonił a ten co nie powinien się cieszył hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...