Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] FAFAL


FAFAL

Rekomendowane odpowiedzi

Do zawieszenia już się przyzwyczaiłem i raczej nie zmienię. Mam nadzieje, że podczas zimy będzie sie dało jeździć bez wiekszych problemów. Na przód włożę na pewno DEPO jak tylko będą fundusze, a silnik fakt słaby teraz chciało by sie większy, ale nie miałem na to wpływu podczas kupna :disgust: więc narazie się cieszę z tego co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTKO LADNIE SIE PREZENTUJE, KOLOR MASZ ZAJ....TY, SAM NA TAKI CHORUJE, PROPONOWALBYM OBSZYC KIERE SKORA LUB WYMIENIC NA S-LINE, I WYMIENIC GALKE ZMIANY BIEGOW NA TAKA JAKA ZAKLADALI W FABRYCE,,,,POZA TYM OK. NO MOZE JESZCZE PRZYDALBY SIE ORG FELGI AUDI

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o ile to zawieszenie obniża. Kupiłem auto z taką zawiechą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale jak narazie to poza zawiechą zupełna seria :). Na wiosnę muszę pomyśleć o nowych alu - zastanawiam się jeszcze nad wzorem i rozmiarem 17-18". Na pewno będą jakieś w oryginalnym wzorze. A co myślicie jak bym dał tył 18" a przód 17"?? Ciekawe jak by to wyglądało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie jak bym dał tył 18" a przód 17"?? Ciekawe jak by to wyglądało :mysli:

jak kupa :tongue4::polew: , zakładaj 18" , kupisz 1.8T i będzie fajnie i wyglądało i jeździło :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna furka lampy przod tak jak wiekszosc na polifta zawiecha nie zmieniaj mam to samo :) i jest calkiem wporzo moze pomysl nad jakas inna felga tylko na lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzięki chłopaki. Odgrzaliście trochę kotleta :decayed:

Fakt silnik bez rewelacji jedyna jego zaleta to chyba tylko prostota konstrukcji... ale tak jak pisałem nie miałem wyboru. Musiałem wziąć to żeby pozbyć się poprzedniego wozu.

Lampy już mam ori zenony czekają na montaż. Na razie brak motywacji bo za zimno

Zawiechy nie ruszam zmieniłem amorki z tyłu na MTS-y jest dużo lepiej w porównaniu do zwykłych ori, jeszcze przód muszę zmienić

O feldze na lato myślałem (RS4), ale jeszcze nie wiem... szkoda trochę kasy. Zastanawiam się czy tych nie pomalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VT o które prosiłeś, poźniej pokombinuję jeszcze z czarnymi :wink4:

f6689f36dc7c76e4aaaaa.jpg[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:44_________________________________________________ :hi:

8be4d2e077547a7c.jpg

8be4d2e077547a7caaa.jpg

f0449f30717df80fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michał. Przy okazji piwko stawiam :) Jak byś coś kiedyś potrzebował to wal śmiało.

A przy okazji zapytam bardziej Ci srebrne czy czarne podchodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek hehe ;-)

Jak chcesz 18" to bierz RH Turbo - felgi robią robotę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...