Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migająca czerwona kontrolka od ręcznego + kontrolka czerwona na fisie "Bremse"


maxs23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Otóż dzisiaj rano po odpaleniu auta , zaczęła mi mrugać czerwona kontrolka od ręcznego oraz na fisie również czerwona kontrolka z wykrzyknikiem i do tego napis " BREMSE " . Odczytałem informacje tego komunikatu : " Vorsicht ! Storung Bremse (ABS) Service aufsuchen " .

Klocki hamulcowe z przodu są ok , z tyłu mam do wymiany , ale z tego co wiem to z tyłu nie ma czujników , więc nie wiem dlaczego mrugają kontrolki . Czujniki z przodu sprawdzone oraz ten przy zbiorniczku , stan płynu hamulcowego również ok .

Może miał ktoś z was podobną sytuację i wie co zrobić ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód był normalnie użytkowany . Wczoraj zostawiłem go na noc na podwórku , nie wjeżdżałem do garażu no i dzisiaj pod odpaleniu auta pojawił się problem .

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

samochod jest codziennie uzytkowany !! jeden wieczor stal !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaka słabego ( padającego ) akumulatora ,

Tu jest cały wątek na ten temat :

http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/wielki-problem-3-sygnaly-wykrzyknik-fisie-napis-bremse-286674/

przeczytaj do samego końca !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ladowalem aku dzisiaj rano wszystko ok , odpalam i nic nie wyskakuje zaden wykrzyknik zadne bremsen! chyba za wczesnie sie ucieszylem :( auto postalo 2 godzinki i znowu to samo !2 raz spróbowałem podladowac aku i to nic nie dało !Ciekawe ze za pierwszym razem pomoglo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator podjedz sprawdzic, choc moim zdaniem na 100% do wymiany, w konkretnych firmach handlujacych akumulatorami maja przyrzady do sprawdzania sprawnosci baterii jeslu nie jestes pewien to podjedz i ci sprawdza , przewaznie jest to bezplatna usluga , na stacjach kontroli pojazdow tez jest taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...