Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Mój Kermit;D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w drugiej trza bylo montowac odrazu poliftowe lampy ;p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Te są z mojego kermita więc sie zamieniliśmy a i zderzak do przodu już jest robiony na gładko i lusterka ori trafiły sie w tym samym kolorze więc ttlko montować

1eeb3cdd6da1c4796fbea3f2928e42f4.jpg834a843fda7d32c2383b21501c184c94.jpg

Dwa zieleńce z góry [emoji14]

5e38d7b79ced58411fa92487dbadf7f7.jpg

Opublikowano

wiadomo- ten po lewej lepszy :decayed: zderzak z eSy robi robote ale pozniej jest golo i wesolo. Zle to wyglada, takze czekamy na progi i zderzak tył :)

Opublikowano
  • Autor

bc91ae8dc28b5b557ee6653ec4b98e50.jpgd8518c99cfafbf40d343c876dc630515.jpg no i kermit dostał troche mocy

Test 1 słabo wypadł

Test 2 przestawienie pompy i Kermit wrócił do seryjnej mocy

Test 4 po programie

Edytowane przez krzysieksza

Opublikowano

Te 140 wyszło Ci na seryjnych bebechach?

Opublikowano
  • Autor

Tak ;)

Opublikowano

Nice tez będę podkrecał mojego Kermita, celuje również w przedział 130-140 KM. Ile $ dałeś za strojenie?

Opublikowano

Na moje oko cos ten wykres średnio wygląda, ale niech wypowiedzią się madrzejsi ;)

Opublikowano
  • Autor

Chciał 600 a ze wszystko było git to 550

Opublikowano

Spoko

Opublikowano

Wykres właśnie dobrze wygląda, to nie je benzin :)

A auto nie do poznania

Edytowane przez djszaman

Opublikowano

Słaby wykres, z dołu dowalone koksu a po 3tys nie ma czym jechać bo niewiadomy spadek

Tak wygląda poprawny wykres do użytku,

3b2501e7b172715d.jpg

no chyba że chciałeś narwańca ze świateł, a w trasie serie, ma to swoje minusy odnosnie sprzęgła

Edytowane przez Kowi87

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

cf67521cf5d6750ec5e2cec91626bec4.jpg zimowo [emoji14]

Dawno tu nic nie wstawiałem [emoji14] a siadły kratki nawiewu z polifta9cf9595ee165781ed9cf3215e2b0f771.jpg

Noo i już alu letnie

f692920ca424605031e9a5d618006437.jpg

ac839ea69479c3bc218ef46c238d8ee0.jpg

161dbdcc857760a5021203781e6bfc75.jpg

A teraz prace nad drugą żabką [emoji14] tył już ogarnięty (odwieśniaczony) 368933fba1e3aeb72358737c7d8920bb.jpg foto na dole robione z telefonu dlatego inna jakość

Opublikowano

Ten telefon aż zmodyfikował tablice rejestracyjne :lol:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No nie całkiem bo jesli zobaczysz troche wyżej to ta na górnym foto jest idento jak na moim kermicie

Audi brata było przywiezione z niemiec i wtedy jak foty były robione jeszcze nie było przerejestrowane na chwilke tylko założyłem moje tablice

e2a0d88fcd2317b63ce01b28c335fa94.jpg no i wpadło nowe koło Tomason tn1 a brat przeją moje dab9ef0b3fa18defd70eff48c56e84de.jpg

Opublikowano

Kolo zaje#iste. Pasuje idealnie i ten kolor

Opublikowano
  • Autor

No koło fajne ale opony muszę zmienić bo się koza zrobiła felga jest 8.5 cala i opony 235/40

Opublikowano

wlepa na zderzaku calkowicie nie pasi do tego auta :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

f92ee0c2d9531625f7a61f3b1e2ff5bc.jpg

No i wpadł przelot z nierdzewki :-P

wlepa na zderzaku calkowicie nie pasi do tego auta :decayed:

Wlepa już wyleciało :-P

A tu taki mini kermit :-P

226fb562c8ca812338447ad0435f15fd.jpg

Opublikowano

Ostatnia fota wymiata. Widać że sporo czasu poświęcone na auta. Powodzenia w dalszych modach kermita i odwieśniaczaniu zieleńca ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.