Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw LPG do 2.4 v6 tiptronic


SHITERS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, co prawda pytanie dotyczy Audi A6 C5 2.4 V6 165km Tiptronic, ale dla mnie to forum jest o wiele lepsze i bardziej zaprzyjaznione.

Szukuje sie do wstawienia gazu do auta mojej kobiety, nigdy nie jezdzilem na gazie wiec nie znam sie zupelnie, stad moje pytanie, wiec tak:

Stag 300

Hana czerwone (jaka jest roznica miedzy zielonymi? ktore lepsze? Bądź które wtryski beda NAJLEPSZE do tego auta)

AC-R01 lub Zavoli Zeta S

Czy taki zestaw bedzie mial prawo bytu w tej v6?

Wiem o tym, ze 30% to zestaw a 70% to dobry gazownik, ale narazie zastanawiam się jak nie dac sie zrobic w bambuko.

Samochod z przebiegiem 145.000km, odma i podcisnienie OK.

Cena zestawu do 4200PLN, wiec jesli mozecie dajcie mi zestaw z jak najwyzszej polki w tych widelkach cenowych. Auto ma jezdzic, a nie stac u gazownika co tydzien, wiec nie bede oszczedzał.

Dzieki za informacje, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hana czerwona zalecana jest do mocy ok 35-40KM na cylinder a zielona do 60KM na cylinder ale trzeba to uśrednić do ok 50KM...teoretycznie czerwona powinna śmiało wystarczyć. Co do reduktora to Zavoli bedzie ok...mam taki zestaw równiez na stagu w Vectrze C...przejechane ponad 40tys i oprocz wymiany filtrow nic przy niej nie robi...ale tak jak napisales musi byc kumaty i polecany gazownik...wejdz na lpg-forum.pl i poszukaj sprawdzonego czlowieka w swojej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy polecaja wlasnie ac-r01, wiec chyba na taki sie zdecyduje, zaloze hany czerwone i sterownik KME

Jaka butle polecacie? Chce w kole zapasowym, a jest sztywna podloga w a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O butle zapytaj gazownika i bierz jak największą.Ja mam zamontowaną z tego co mówił gazowiec to 50 l , ale gazu wchodzi max.43l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z zapasowka, wozisz w futerale czy moze masz zestaw naprawczy? I czy w ogole, do zwyklej opony zestaw naprawczy sie nadaje? Tras dlugich raczek auto nie bedzie robilo max do 100km wiec chyba z zapasu moge zrezygnowac, co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zestaw naprawczy taką piankę, no raczej większość pakuję butlę w zapas. U mnie jest 60l wchodzi 48l, i to jest takie optymalne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączę się pod temat, posiadam audi A4 2,4 V6 162 konie w automacie Tip trocnic i chciałbym założyć do niej gaz ale kompletnie jestem zielony w tym temacie bo poprzedni samochód miałem tylko na benzynie, jednak ciężko sprzedać pojazd bez gazu i tylko z tego powodu z myślą o przyszłości chce go założyć. Może mi ktoś powiedzieć coś więcej o tym jak te silniki tolerują gaz? jaki najlepiej założyć i na co zwracać uwagę u gazownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...