Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN ] Perełka Moja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! :) Od kilku dni jestem na forum i szczerze mogę stwierdzić że to nie forum tylko jedna wielka Rodzina :hi: . Patrząc na Wasze sprzęty to mój przy Was jest jedynie cieniem Ale pochwalić się nie zaszkodzi ;)

Ogólnie :

Auto Posiadam od 18 Kwietnia 2012r

Silnik Poczciwe 110 Koników z silnikiem 1.9 TDI.

Rocznik 1998r

Wyposażenie:

  • Climatronik (
  • 2x elektryczne szyby przód
  • Elektryczne lusterka
  • ABS
  • Poduszki x4
  • Auto alarm.

  • Wymienione rzeczy:
  • Ze zwykłych swiateł na przetwornice + xenony 5000K
  • Alufelki 18'
  • Nowe Radio + Głośniki tył półka jajka Piooner
  • Oświetlenie wnętrza diody
  • Neony pod spód ( za co dostane pewnie :bicz: )
  • Lakier poprawki , rdza itp

Przeguby

  • Górny tylni prawy wahacz
  • Łożysko tył
  • Uszczelka pod miską
  • Uszczelka pod pokrywę
  • Klocki hamulcowe tyl
  • Kpl Rozrządu
  • Pasek alternatora + Klima , rolka
  • Łączniki

Chciałbym zrobić:

  • Koniecznie obniżyć zawieszenie..
  • Lampy przód ( myślę nad soczewkami )
  • Lampy Diody Tył
  • Polerka
  • Poprawka alufelg
  • Wymienia tłumika
  • Wirus komputera
  • Skórzana Tapicerka ?
  • Pełen Fis
  • Nowy gril
  • Zderzak Tył lift?
  • Zderzak Przód lift

Teraz zaprzestane przynudzać i zajmę się zdjęciami ;)

Tak Wyglądał na początku:

2012_04_28_07_45_13.jpg

2012_04_28_09_13_35.jpg

2012_04_28_09_13_56.jpg

2012_04_28_09_14_32.jpg

2012_04_28_09_14_38.jpg

Wymiana sprzętu rozrząd itp wymienione wyżej :

09052013236.jpg

09052013237.jpg

09052013238.jpg

09052013242.jpg

09052013243.jpg

09052013244.jpg

09052013245.jpg

09052013246.jpg

09052013248.jpg

Jeśli chodzi o lakierowanie, blacharka itp jestem w tym neptyk.. Rozkaz zrobienia rdzy miałem i poleciałem po bandzie :wallbash:

Zdj_cie0056_1.jpg

Zdj_cie0057.jpg

Zdj_cie0058.jpg

Zdj_cie0059.jpg

Zdj_cie0060.jpg

W Między czasie dorwałem Alusy

Ps - Przerzucić się z 15 stalówek na 18 alusy .. Nie ma słowa by to ocenić !

Zdj_cie0062.jpg

Zdj_cie0063.jpg

Zdj_cie0064.jpg

Lakierowanie :

Zdj_cie0065.jpg

Zdj_cie0067.jpg

Zdj_cie0068.jpg

Zdj_cie0069.jpg

Zdj_cie0070.jpg

Na Dniach czekam znowu na maszyne polerską i zostanie już pięknie zrobione :)

Zdj_cie0071.jpg

Zdj_cie0072.jpg

Zdj_cie0073.jpg

Zdj_cie0074.jpg

Zdj_cie0075.jpg

A teraz mały dodatek o którym zawsze marzyłem z filmów :) Taki mały wiejski tuning:

SAM_3117.jpg

Przepraszam za tekst, nie koniecznie wszystko spójne i mające sensowne zdania. Jestem pierwszy raz na tego typu forum, zawsze marzyłem o jeździe na zloty, spoty poznawać nowe ciekawe osoby i widzieć jak jadą przez miasto kilka osób " ekipą " :slina::shock3: Może jak doprowadzę auto do porządku to zasłużę na spotkania :)

Pozdrawiam Kalbar ! :wink:

Opublikowano

Na spotkania nie ma co zasługiwać...są dla każdego- im nas więcej tym lepiej.

Zerknij na niektóre doprowadzone do porządku A4 i będziesz wiedział jaką ścieżka jest właściwa...kierunek need for speed to nie ta ścieżka:kox:

Baze do rezania masz taką jak wszyscy...pooglądaj jak to ma wyglądać i do dzieła:thumbup1:

Zestaw startowy dla przedlifta: lampy przód lift, alu 17-18 i gleba...i można jeździć:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ale z byle czym się pokazać to wydaje mi się że też głupio :)

Staram się właśnie doprowadzić do mniej więcej tego stanu by było coś na rzeczy a jeśli mówisz o need for speed i tych neonach to tylko dodatek włączany z pilota wyłaczysz i nima :)

do gleby jeszcze kawałek aby obniżyć autko to ile mniej wiecej trzeba włożyć?

Opublikowano

jak byle co to wez sparuj sprezyny tak by osiadl nizej i juz nie tak z byle czym :grin:

Opublikowano

Autko fajne tylko malowanie sprayem to nie jest dobra droga. O ile drzwi do listwy jakoś wyszły to nadkole prawy przó fatalnie odcięcie widać. Kółko z kolei fajne, robi robote

Opublikowano

Zestaw nowych sprężyn 40/40 kupisz za 300pln...używki oczywiście taniej.

I pamiętaj...naklejki na sam koniec:decayed:

Opublikowano

neony out ;)

Opublikowano
  • Autor
jak byle co to wez sparuj sprezyny tak by osiadl nizej i juz nie tak z byle czym :grin:

Jak zabraknie pieniędzy to i tak się skończy :decayed:

Autko fajne tylko malowanie sprayem to nie jest dobra droga. O ile drzwi do listwy jakoś wyszły to nadkole prawy przó fatalnie odcięcie widać. Kółko z kolei fajne, robi robote

Droga może i nie jest najlepsza ale napewno jest lepiej niż było pierwotnie :) Po za tym jeśli chodzi o efekt końcowy to jeszcze nie jest skończony. Po Polerce ostatecznej wrzucę zdjęcia i ocenicie czy tak źle jest sprejem :)

Zestaw nowych sprężyn 40/40 kupisz za 300pln...używki oczywiście taniej.

I pamiętaj...naklejki na sam koniec:decayed:

Tyle że z Przodu makpersony to nie będzie robiło problemów jak obniżę go na tamtych sprężynach ? czy coś jeszcze trzeba dokupywać ?

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 18:40 ----------

Dziś zrobione parę zdjęć może się jeszcze coś nada :)

Zdj_cie0077.jpg

Zdj_cie0078.jpg

Zdj_cie0080.jpg

Zdj_cie0081.jpg

Opublikowano

Nadają to się pokrowce out:wink:

Opublikowano

Ogarniaj kolego :D Fajna bryczka, jest baza do rezania ! Powodzenia :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.