Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie zapala się kontrolka ESP na liczniku


michaldroszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, otóż w piątek cały dzień auto działało normalnie a w sobotę z rana po uruchomieniu na FIS`ie wyskoczył czerwony wykrzyknik z napisem BRAKE i mrugał cały czas razem z kontrolką od hamulca ręcznego. Jak wciskałem przycisk Check to pojawiał się napis po angielsku mniej więcej taki, że wykryto błąd w układzie ABS, skontaktuj się z serwisem. Sprawdzałem na śliskiej trawie ABS działał normalnie a kontrolki cały czas mrugały. W niedzielę rano auto się samo naprawiło :) i wyświetlacz na FIS po teście pokazywał wszystko OK z tym, że zauważyłem że po tym nie zaświeca mi się ta kontrolka jak wciśnie się przycisk ESP. Mogła spalić się żarówka, jechać pod VAG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za odp, podjadę dzisiaj na testy komputerem.

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 06:27 ----------

OK dioda działa i ESP też. Elektryk mówił ze były jakieś błędy i je wykasował. Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli problem będzie wracał zacznij od sprawdzenia czujnika pedału hamulca, najczęściej to on sieje błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... świetna diagnoza, były jakieś błędy, ale już nie ma... Diagnoza sama nie rozwiązuje problemów, trzeba było dopytać i sprawdzić określone błędem miejsce. Wilgoć przyjdzie i się powtórzy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...