Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działała elektryczna regulacja fotela kierowcy góra-dół


jarecki83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak w temacie mam elektryczne fotele w audi lecz nie działa mi regulacja fotela kierowcy góra-dół, pozostałe regulacje tj. przód i tył oraz regulacja lędźwiowa fotela kierowcy działają bez problemu... czy ktoś miał taki problem????

jesli tak to bardzo proszę o pomoc w naprawie powyższego problemu

serdeczne dzięki

ps. przy włączaniu przesuwania słychać dźwięk (tak jakby silnik pracował) lecz fotel się nie podnosi ani nie obniża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest taki sam problem, więc jak i jaką obudowę muszę ściągnąć?

Nakładkę z lewej strony siedzenia (w miejscu łączenia siedziska z oparciem). Pod nią znajduje się silniczek regulacji wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skonczylem u siebie to robic. Musisz zdjac oslone z tyłu fotela, tylko uwazaj abys nie urwal zaczepow. Wewnątrz jest linka zakonczona haczykiem , pewnie spadla z zaczepu w mechanizmie podnoszenia tak jak u mnie. Dodatkowo możliwe że pękł drut u dolu mechanizmu tak jak u mnie, typowq usterka w tym modelu. Grunt to zdjac oslone i zobaczyc co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj naprawiałem lędźwie kierowcy. Pęknięty drut + nie działał silnik wypychania. Drut wygiąłem mniej więcej w kształt ułamanej końcówki ze zwykłego drutu od błotnika i doczepiłem trytytkami do starego 3/4 długości, to był pryszcz. Później rozwierciłem nity silnika, silnik na stół, rozbieranko, czyszczenie przekładni i działa :banan: Silnik przynitowałem z powrotem. Nasmarowałem linki i gitara. Trzeba uważać na pokrywę siedzenia, czyli otwierać od góry!!! A głównie chodziło mi wcześniej o to jak ściągnąć tą osłonę z tyłu siedzenia, na szczęście podszedłem delikatnie do sprawy i udało mi się nie złamać dolnych uchwytów>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...