Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biała z czarną nutką :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, zarejestrowałem sie wczoraj i przedstawiam wam moja A4 :)

Tak wygladała po zakupie

dsc00033iv.jpg

Później po 2 miesiącach jazdy miałem nieprzyjemna akcje :/ wpadłem w poślizg i uderzyłem w boczną barierkę

abcd0006m.jpg

Ale nie poddałem sie i zebrałem cześci i z kumplem poskładałem przodzik i A4 wyglądało tak:

6783.jpg

- kupiłem lampy DEPO (juz od 3,5 roku je mam i nie paruja, a były juz kilka razy otwierane przy zmianach zarowki)

- załozyłem czarna maske która kupiłem na szrocie ( do wyboru byla jeszcze srebrna wiec wziałem czarna)

Potem długo, długo, dluuuugoooo nic sie nie dzialo pozatym, że byly jakies bieżące naprawy m.in. wymiana uszczelki pokrywy, uszczelniacza wału korbowego, amortyzatory, wahacze itd...

I właśnie przyszedl calkiem niedawno taki moment kiedy moj Przyjaciel Łukasz (szczesliwy posiadacz wyjątkowej A3 8L) wkrecil mnie troche w temat rezania i zaczynam cos dzialac.

No wiec z modow jakie zrobilem ostatnio:

- biały znaczek OOOO

- czarna ramka dookola grila

- odpalanie z przycisku START/STOP ENGINE

- koła RH AS Speiche 17" 8J z przodu i 9J z tylu (Widoczne na zdjeciach nizej)

- naklejka dope w rogu maski

Na dzien dzisiejszy moja A4 wyglada tak :D

fxue.jpg

55qt.jpg

19c3.jpg

os6y.jpg

xdko.jpg

Wiem wiem nie ma gleby ale jest juz w planach obnizanie wozu i mysle ze to bedzie jakies -80:D

Dlaczego? mam tu zawieszenie specjalne montowane w policyjnych niemieckich radiowozach. Chodzi o to ze jest mocniejsza sprezyna niz w standardzie, a wyglada to z bliska mniej wiecej tak o...

qwan.jpg

W sumie to tyle, zabieram sie do dzialania a wkrotce bede sie chwalil :)

Aha i dla ciekawych przycisk START / STOP ENGINE

bwu6.jpg

01dn.jpg

Opublikowano

Fajna .Tylną klapę machnij na czarno.

Opublikowano

Bardzo ładny białasek :)

Szerokości i przyczepności Tobie życzę :)

Opublikowano
  • Autor

tylna klapa bedzie biała, zreszta mam juz pomysl na to jak zrobic tyl bo mam rozbita lampe z lewej strony i to mnie nawet mobilizuje do wymiany lamp na inne:)

Dzięki monia619 :) po awatarze widze ze tez masz białą sucz :P hehe

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

zreszta bede robic fotorelacje z tego co bede robic :) wiec wszystko w swoim czasie

Opublikowano

Spoko .Pomyślności w modach.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
tylna klapa bedzie biała, zreszta mam juz pomysl na to jak zrobic tyl bo mam rozbita lampe z lewej strony i to mnie nawet mobilizuje do wymiany lamp na inne:)

Dzięki monia619 :) po awatarze widze ze tez masz białą sucz :P hehe

Te tylne lewe lampy chyba jakieś przyciąganie mają:D u mnie też pęcła :wink:

No białe prócz tego że są najładniejsze to jeszcze mniej palą :polew:

Powodzonka w modach

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam jak podłączyłeś przycisk star/stop

Opublikowano

Jedyne co razi w oczy to ta klima :decayed: heh reszta spoko biały najlepszy kolor jak dla mnie :):banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.