Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chłodniczka płynu wspomagania 2.8 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się Was poradzic w dosc nurtującej mnie ostatnio sprawie. Mianowicie, czy chodniczka płynu wspomagania umiejscowiona między chłodnicą wody a zderzakiem występowała w każdym modelu A4 B5? Pacjentem jest A4 2.8 V6 z 1999r quattro AQD. Ja tej chłodniczki nie posiadam (zauważyłem przy wymianie czujnika temp. zewnętrznej zamocowanego w tym samym miejscu. Wspomaganie działa spoko, nic się nie dzieje ale teraz sam nie wiem czy ktoś odstawił rzeźbę czy tak wyjechała z fabryki. Ściągając kratki w zderzaku i zaglądając pod maskę nie zauważyłem żadnych przewodów pod które ta chłodniczka miałaby byc podpięta. Z drugiej strony na allegro widziałem takie chodniczki do tego silnika. W miejscu, gdzie na rysunku z ETKI jest podpięty przewód od tej chłodniczki (przy zbiorniczku wyrównawczym) ja mam tylko dwa: jeden prawdopodobnie do pompy, drugi do magla. Bardzo byłbym zadowolony gdyby ktoś mądrzejszy mnie oświecił :naughty:

Opublikowano

ja mam v6 niby 12v ale ten przewód chłodzący jest u mnie

Opublikowano

pewności nie mam ale chyba w każdej B5 była ta chłodniczka

Opublikowano

u mnie w 1.8 jest

Opublikowano

nie no napewno musi być ale jak ktoś grzebał to i może jej nie być:P

Opublikowano

u mnie w 2,8 30 v ACK jest chłodniczka. w ETCE widziałem ze w 99 r. były te chłodniczki.

Bez niej płyn sie przegrzewa i padają uszczelnienia w maglu.

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

chłodniczka mocowana jest na wężu powrotnym z magla.

maglownica -> chłodniczka-> zbiornik płynu

jak ktośskrócił wąż od magla i podłączył odrazu do zbiorniczka to wszystko wygląda jak ORI .

Opublikowano
  • Autor

bawół1 myślę właśnie że nikt tego przewodu nie skracał bo wydaje się na oko za długi. Dziękuje za pomoc, decyzja podjęta będę montował chłodniczkę sam, przy okazji wymienię płyn wspomagania :wink:

Opublikowano

powinien jeden przewod ten cieńszy co idzie do zbiorniczka tez isc do chlodniczki

Opublikowano

dobra decyzja lepiej założyć dużo to nie bedzie kosztować a przynajmniej bedzie pewność i spokój że jest:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.