Skocz do zawartości
IGNOROWANY

po wymianie plecionki/łącznika elastycznego drgania:(((


Lampersky

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Wmieniłem plecionkę bo oryginalna miałą siatkę uszkodzoną ale po wymiane pojawiły mi sie drgania na drążku zmiany biegów jak sie jedzie dłużej z ręka na biegach to ąż reka drętwieje. Byłem u goscia od wydechów i powiedział ze plecionka jest założóna elastyczna i powinno nie byc drgań i rozkłada ręce. Polećcie jakieś rozwiązanie czy to nie właściwa plecionka czy moze zle wspawana???/ silnik 1.8 125 KM. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jest krzywo wspawana przez co rura jest przesunięta styka się gdzieś z drążkiem biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jak leży wydech.Może przez ten nieoryginalny wymiar dotyka np.do podłogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że jak ze 3 lata temu gdy byłem na etapie wymiany plecionki w moim poprzednim B5 to pisali mi chłopaki żeby był ten sam wymiar bo podobno innej wielkości plecionka inaczej tłumi drgania iec może kwestia szukania w tę stronę. Poza tym żeby wydech zachował swój kształt to musiał wyciąć kawałek rury z wydechu na miejsce tej wiekszej plecionki. Jeśli nie zrobił tego to tam będa się robic naprężenia i nawet jak nie będzie nigdzie dotykac to może drgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem ten zabieg u siebie tydzień temu....wspawałem dłuższa plecionke o jakie 3 cm i jest git ...założe sie , ze wydech opiera Ci sie o osłone od przegubu..wejdz pod auto i pociagnij wydech do dołu i patrz w strone plecionki i bedziesz widział co i jak...u mnie pomogło wsadzenie krótszej gumy mocowania środkowego tlumika(logiczne , ze jak z tyłu podciagniesz wydech do góry to na poczatku Ci opadnie i problem zniknie) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,z twojej wypowiedzi wynika ze czujesz drgania podczas jazdy Z REKA NA BIEGACH -nie chce tu byc jakis magikiem ale za przeproszeniem -kto jezdzi z reka na lewarku?? to metoda starych znudzonych taryfiarzy ,mozesz sie przekonac podczas jazdy dotykajac delikatnie lwearka -ale delikatnie-w lewo prawo do przodu i w tyl-kazdy ruch podpowiada ze lewarek jest lub nie na swoim miejscu,dodatkowo trzymajac reke na lewarku wymuszamy jego polozenie i negatywnie chociaz moze nie swiadomie wplywamy na zuzycie synchronizatorow skrzyni biegow-to nie jest wyrocznia ale fakt do przemyslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,z twojej wypowiedzi wynika ze czujesz drgania podczas jazdy Z REKA NA BIEGACH -nie chce tu byc jakis magikiem ale za przeproszeniem -kto jezdzi z reka na lewarku?? to metoda starych znudzonych taryfiarzy ,mozesz sie przekonac podczas jazdy dotykajac delikatnie lwearka -ale delikatnie-w lewo prawo do przodu i w tyl-kazdy ruch podpowiada ze lewarek jest lub nie na swoim miejscu,dodatkowo trzymajac reke na lewarku wymuszamy jego polozenie i negatywnie chociaz moze nie swiadomie wplywamy na zuzycie synchronizatorow skrzyni biegow-to nie jest wyrocznia ale fakt do przemyslenia

co ty pier*olisz facet. zachowaj dla siebie takie przemyslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,z twojej wypowiedzi wynika ze czujesz drgania podczas jazdy Z REKA NA BIEGACH -nie chce tu byc jakis magikiem ale za przeproszeniem -kto jezdzi z reka na lewarku?? to metoda starych znudzonych taryfiarzy ,mozesz sie przekonac podczas jazdy dotykajac delikatnie lwearka -ale delikatnie-w lewo prawo do przodu i w tyl-kazdy ruch podpowiada ze lewarek jest lub nie na swoim miejscu,dodatkowo trzymajac reke na lewarku wymuszamy jego polozenie i negatywnie chociaz moze nie swiadomie wplywamy na zuzycie synchronizatorow skrzyni biegow-to nie jest wyrocznia ale fakt do przemyslenia

co ty pier*olisz facet. zachowaj dla siebie takie przemyslenia

Wymień błedy bo wbrew pozorom troche w tym prawdy jest. Choć sam często trzymam rękę na lewarku zmiany biegów. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...