Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie jak twoje :) i są gites

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

te polecam,,,,,,,,Buty zimowe TIMBERLAND SPLITROCK R.47,5 -40% (3686827971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 3sezon i jak nowe....:wink:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

bądź te ADIDAS WINTER HIKER SPEED V22179 r.48 i inne r (3646143563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na śnieg odpowiednie...

[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale nie porównujcie Nike'ów do Timberlanda. To tak jakby porównywać Fiata z Audi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale nie porównujcie Nike'ów do Timberlanda. To tak jakby porównywać Fiata z Audi :).

nie przesadzaj, te same ryżowe rąsie to robiły, tylko na innej zmianie

nubuk w timberkach wygląda troche lepiej, ale i tu i tu sprawuje się identycznie, wykończenie wewnętrzne w nike jest tak jakby troche bardziej surowe, ale też wydaje mi się poza pierwszym wrażeniem po założeniu buta różnicy wielkiej nie uświadczysz.

nie mówie że timbery są złe, ale z porównaniem troche poleciałeś, jeśli już w tą strone to alfa romeo z audi, co z tego że piękne jeśli się yebią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima sie konczy co prawda.. ale moge polecic z czystym sumieniem byty Meindl'a. Mam model ohio gtx black i sa to najlepsze buty zimowo/jesienne jakie mialem w zyciu.

Mega wygodne, relatywnie lekkie, calkowicie wodoszczelne i oddychaja b dobrze.

Cena ~700 pln.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co pulpit? Mowisz , ze lepiej kupić stare timberlandy niż nowe nike? Bo tak we wsi mówili;)

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co pulpit? Mowisz , ze lepiej kupić stare timberlandy niż nowe nike? Bo tak we wsi mówili;)

Wysłane z mojego Trooper_X55

chyba Cie nie rozumiem, jeśli chodzenie w czyiś grzybach jest dla Ciebie spoko to zachowaj to dla siebie i nie sugeruj że mogłem coś takiego powiedzieć

czytam co niapisałęś któryś raz i qfa o co Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ecco albo polskie wojasy

mam jedne i drugie

moje wojay nigdy szczotki czy impregnatu nie widziały a po wytarciu szmatą wyglądają prawie jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tą zimę kupiłem Salomon'y z membraną z gore-thex'u

kosztowały pinćset i wyglądały fajnie przez pierwszy miesiąc, teraz już wyblakły, porozłaziły się nie wyglądają fajnie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...