Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam takie jak twoje :) i są gites

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

te polecam,,,,,,,,Buty zimowe TIMBERLAND SPLITROCK R.47,5 -40% (3686827971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 3sezon i jak nowe....:wink:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

bądź te ADIDAS WINTER HIKER SPEED V22179 r.48 i inne r (3646143563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na śnieg odpowiednie...

[

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Widzę że są teraz duże przeceny na trapery Timberlanda.. :naughty:

Opublikowano

Z całym szacunkiem ale nie porównujcie Nike'ów do Timberlanda. To tak jakby porównywać Fiata z Audi :).

Opublikowano
Z całym szacunkiem ale nie porównujcie Nike'ów do Timberlanda. To tak jakby porównywać Fiata z Audi :).

nie przesadzaj, te same ryżowe rąsie to robiły, tylko na innej zmianie

nubuk w timberkach wygląda troche lepiej, ale i tu i tu sprawuje się identycznie, wykończenie wewnętrzne w nike jest tak jakby troche bardziej surowe, ale też wydaje mi się poza pierwszym wrażeniem po założeniu buta różnicy wielkiej nie uświadczysz.

nie mówie że timbery są złe, ale z porównaniem troche poleciałeś, jeśli już w tą strone to alfa romeo z audi, co z tego że piękne jeśli się yebią :decayed:

Opublikowano

Zima sie konczy co prawda.. ale moge polecic z czystym sumieniem byty Meindl'a. Mam model ohio gtx black i sa to najlepsze buty zimowo/jesienne jakie mialem w zyciu.

Mega wygodne, relatywnie lekkie, calkowicie wodoszczelne i oddychaja b dobrze.

Cena ~700 pln.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Opublikowano

Czyli co pulpit? Mowisz , ze lepiej kupić stare timberlandy niż nowe nike? Bo tak we wsi mówili;)

Wysłane z mojego Trooper_X55

Opublikowano
Czyli co pulpit? Mowisz , ze lepiej kupić stare timberlandy niż nowe nike? Bo tak we wsi mówili;)

Wysłane z mojego Trooper_X55

chyba Cie nie rozumiem, jeśli chodzenie w czyiś grzybach jest dla Ciebie spoko to zachowaj to dla siebie i nie sugeruj że mogłem coś takiego powiedzieć

czytam co niapisałęś któryś raz i qfa o co Ci chodzi?

Opublikowano

Kontekst alfy romeo ;)

Wysłane z mojego Trooper_X55

Opublikowano

kup ecco albo polskie wojasy

mam jedne i drugie

moje wojay nigdy szczotki czy impregnatu nie widziały a po wytarciu szmatą wyglądają prawie jak nowe

Opublikowano

Mam timberlandy i mogę polecić z czystym sumieniem. Latem w nich druga zimę i następna pewnie też ;-)

Opublikowano

na tą zimę kupiłem Salomon'y z membraną z gore-thex'u

kosztowały pinćset i wyglądały fajnie przez pierwszy miesiąc, teraz już wyblakły, porozłaziły się nie wyglądają fajnie:/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.