Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jarau, gdzie podzialy sie zdjecia?

Opublikowano
  • Autor

co masz na myśli Flyer? przecież są.

Opublikowano

A... spoko. Przez pewien czas mi sie nie ladowaly. Juz myslalem, ze sie przestraszyles historii od Pozka i uciekles :wink4:

Jak auto dobrze zrobione... to trzeba latac i zapomniec. Zbadaj tylko silnik lepiej.

Opublikowano

Widzialem ja w zaprzyjaznionym warsztacie :decayed:. Robi wrażenie :notworthy:

Możesz podać adres tego warsztatu?

OT: czemu nie działa mi śledzenie postów w tym dziale?

Opublikowano
OT: czemu nie działa mi śledzenie postów w tym dziale?

A co ty myślałeś że to automat jakiś ? Wiesz ile LukaszR musi dziennie takich @ napisać .

Opublikowano

w takim razie dajcie foty tego auta pod woda albo po wyciagnieciu :cool1:

Opublikowano

ooo .... ktos kupil ta łódź podwodna ... :naughty:

oby sie dobrze sprawowala ... :wink4:

Opublikowano

w takim razie dajcie foty tego auta pod woda albo po wyciagnieciu :cool1:

ale z ciebie kozak :polew:

Opublikowano

Wow, może niech ktoś wprost napisze jaka była przeszłość tego autka, bo jestem ciekaw...

Na zdjęciach wygląda całkiem niezle, choć ja jestem zwolennikiem "niewidocznego" tuningu

Opublikowano

U fajna fajna.

Widziałem jak śmigała po W-wa i dużo opowiesci slyszałem o tym aucie.

Szkoda, że automacik ale ogolnie wypasik.

Brak spryskiwaczy na xenony... :gwizdanie:

Fele bym poprawił ale to juz indywidualna kwestja gustu, a carbonowa maske bym zabrał do siebie !!

Opublikowano

Taaaaa, jeżeli to jest to auto co na tej aukcji otomoto to widziałem je ostatnio na ostrobramskiej jak stał włącznie z właścicielem i jakimś chyba jego dzieckiem - jest przesadzona z wyglądem, a wtedy jak stała to zawieszenie miała tak obniżone, że się koła z tyłu chowały - albo tak stała dziwnie, bo byłem zdziwiony, że tak można po PL drogach jeździć :tongue4:

Opublikowano

w takim razie dajcie foty tego auta pod woda albo po wyciagnieciu :cool1:

ale z ciebie kozak :polew:

chyba kazdy jesyt ciekawy tego widoku :tongue4:

oczywiscie na aukcji nic nie pisze ze auto bylo kąpane az po pachy :polew:

Opublikowano

w takim razie dajcie foty tego auta pod woda albo po wyciagnieciu :cool1:

ale z ciebie kozak :polew:

chyba kazdy jesyt ciekawy tego widoku :tongue4:

i pewnie myślisz, że te zdjęcia były właściciel wrzucił sobie do galerii auta przed sprzedażą :naughty:

Z choinki sie urwałeś ? :tongue4:

Opublikowano

Chyba ze byl by dopisek amfibia.. :mysli:

Opublikowano

kolega usunol fotki Swojej Audiki wiec zamykam ten temat :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.