Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skrzynia biegów 1.9 TDI 90 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie... jak w temacie mam audiankę a4... padła mi skrzynia... jaką mam skrzynię do niego kupić? z jakim symbolem i z którego roku będzie pasowała? z góry dzięki za pomoc...

---------- Post dopisany 05-11-2013 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 16:56 ----------

no koledzy pomóżcie... autko mi się sypie

Opublikowano

Będzie pasowała każda skrzynia od B5 z silnikiem 1,9TDI:wink: a to jaki masz symbol możesz sprawdzić na wlepce w bagażniku, jeśli masz 1Z to prawdopodobnie będziesz miał skrzynie o oznaczeniu CPC, był już ten temat parę razy:wink:

Opublikowano

Osobiście oddał bym ją do naprawy jak kupował drugą pomyśl że nie wiadomo co kupisz i ile na tym pojeżdzisz chyba że kupisz skrzynię która jest jest jeszcze w aucie i możesz zobaczyć jak wchodzą biegi i czy nie szumi łożysko nie wiem co ci tam padfło ale koszt naprawy pewnie nie przekroczy od 500 do 1000 zł i masz pewność że pośmigasz na mi siada synchronizator w przyszłym roku ją wyjmę sam i oddam do zdobienia

Opublikowano
  • Autor

do goldik: właśnie synchronizator, który się sypnął... w oleju w skrzyni biegów mam jakieś opiłki żelaza... i nie działa mi przez skrzynie prędkościomierz... mechanik powiedział ze ta skrzynia i tak długo nie pożyje...

do fanthomas: jestem dziewczyną!!!! :wink: ale dziękuję za podpowiedź z bagażnikiem... bo szukałam tego symbolu

Opublikowano

Przepraszam bardzo za to niedopaczenie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

spoko :) kurcze nie wiem co z tą skrzynią robić... podobno isę kończy

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

a skrzynia z modelu 2001r AJM wejdzie? symbol części DUK

albo z modelu z 2000roku?

Opublikowano

ze skrzynią od AJM'a miałabyś niższą prędkość obrotową przy wyższych prędkościach, np. przy 100km/h chyba niecałe 2000obr/min ;)

Opublikowano
  • Autor

no fajnie... a to czemuś szkodzi? :)

Opublikowano

podejrzewam, że odczujesz minimalnie gorsze przyspieszenie...

Opublikowano

A czy w 1z jest jakieś przyspieszenie?:facepalm: Nie wiem czy montaż jest plug&play ale nie to jest problemem. 1Z ma bardzo wysoko moment obrotowy i taka skrzynia spowoduje bardzo złą jazdę w mieście. Praktycznie 4 biegu nie będzie mogła wcale używać. A prędkość ponad 100 km/h przy 2k obr/min spowoduje osłabienie i tak już cherlawego silnika w tym samochodzie. Będzie się kłaniał każdej górce jak pojedzie kompletem pasażerów.

Opublikowano

wtedy z kolei w parze idzie dorzucenie odrobiny koksu do zeciora :cool1:

Opublikowano

Nie chciałbym urazić ale czy widzisz Sarkę 92 jak modzi 1z. To są zabawy dla młodych gniewnych hobbystów ale wyczuwam ,że nasza koleżanka kupiła zeciora aby mieć toczydło i święty spokój.Chyba ,że się mylę - to proszę koleżankę o sprostowanie.

Opublikowano
  • Autor
Nie chciałbym urazić ale czy widzisz Sarkę 92 jak modzi 1z. To są zabawy dla młodych gniewnych hobbystów ale wyczuwam ,że nasza koleżanka kupiła zeciora aby mieć toczydło i święty spokój.Chyba ,że się mylę - to proszę koleżankę o sprostowanie.

nie wiem o co Ci chodzi z tym toczydłem... nie wiem jak jeździ Twoje auto ale mało mnie to interesuje... kupiłam a4 bo chciałam duże auto... i wbrew Twoim przekonaniem owszem ma ono przyspieszenie, i skąd możesz wiedzieć ze nie jestem hobbystą i co robię ze swoim autem? myślisz że jestem dziewczyną to potrafię je tylko odpalić i jeżdżę do 70km/h? otóż grubo się mylisz... nie jestem jakimś świeżym kierowcą, jeżdżę lepiej niż niejeden facet

Opublikowano

Sarka 92 .Ja też jeżdżę 90 konnym 1z i śmiem twierdzić ,że to jest toczydło do wolnego przemieszczania się z miejsca na miejsce.Tam nie ma żadnego kopa ale rozumiem lubisz depnąć w podłogę i posłuchać jak mruczy:facepalm: bo jak dla mnie to tylko tyle .Frajda z jazdy zaczyna się przy mocach przekraczających 150 koni mechanicznych.

Opublikowano

Koleżanka przecież nie musi od razu wkładać turbo od 110, wtrysków itp... może przecież zacząć od dobrego chipa, którego montaż nie zajmuje więcej niż 10min...

Opublikowano

Koleżanka wszystko może.... ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat montażu skrzyni która nie jest dedykowana a zrobiła się z tego zbędna dyskusja zupełnie nie na temat.

Opublikowano

no właśnie, ja też odpowiedziałem koleżance na pytania ;)

Opublikowano
  • Autor
Koleżanka wszystko może.... ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat montażu skrzyni która nie jest dedykowana a zrobiła się z tego zbędna dyskusja zupełnie nie na temat.

to trzeba było odpowiedzieć na pytanie a nie wyrażać swoją opinie na temat auta, bo o to nie prosiłam... i zmień auto jak to CI nie pasuje i kup 150 koni, może niektórym takie

90 w zupełności wystarcz, nie pomyślałeś o tym?

Opublikowano
Koleżanka wszystko może.... ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat montażu skrzyni która nie jest dedykowana a zrobiła się z tego zbędna dyskusja zupełnie nie na temat.

to trzeba było odpowiedzieć na pytanie a nie wyrażać swoją opinie na temat auta, bo o to nie prosiłam... i zmień auto jak to CI nie pasuje i kup 150 koni, może niektórym takie

90 w zupełności wystarcz, nie pomyślałeś o tym?

Odpowiedziałem w pierwszym swoim poście wraz z uzasadnieniem ....
Opublikowano
  • Autor

jest skrzynia... 1.9 TDI 110KM AFN 1997... ta będzie w porządku, nie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.