Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moje niebieskie A4 :)


przemg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Chciałem się pochwalić moim autkiem, które kupiłem całkiem niedawno. Silnik 1.8 ADR 125KM, calkiem fajnie sobie radzi, szczególnie, że to moje pierwsze autko, choć przyznam, że cała rodzina jeździ zdecydowanie mocniejszymi autami, więc troche mi tej mocy jednak brakuje... :)

A4 jest z 97 roku, licznik wskazuje na 180 tysięcy przebiegu, ile w tym prawdy? Sam nie wiem, ale fotele wyglądają bardzo ładnie, nie wytarte, nie wysiedziane. Póki co w autku nie ma nic wyróżniającego sie, oprócz koloru, który moim zdaniem jest bardzo oryginalny, nie często spotyka się na ulicach a4 w tym kolorze. :) Spalanie troszke mnie przeraża, średnio 10l/100km, co dla mnie jest niestety troszke za duzo, jestem jeszcze uczniem, co stanowi problem z tankowaniem... :) Całe życie na rezerwie... :)

Niedawno zmieniłem tarcze i klocki, do zmiany mam jeszcze półoś. Póki co rozmyslam nad zmiana autka (oczywiscie na a4, tylko może troszke wiekszy silnik z gazem), albo na wsadzeniu do tego gazu sekwencji. Musze jeszcze przemyśleć sprawę i poczytać troszke na internecie na ten temat :)

A teraz wrzucam pare zdjęć :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle spalanie ładuj korek wstydu i będie cacy :decayed:

kolor mi się podoba a jakieś plany więcej fot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostane jakis zastrzyk gotówki, to chciałbym pomalować dokładki, posadzić ją troche niżej i latem kupić 17" albo 18" na wzór RS4. Przydałaby sie też klapa i lampy US. Ale wszystko powolutku, mi się specjalnie z modami nie spieszy. :)

Zdjęcia wrzuce jak zrobie jakieś fajniejsze zdjęcia, bo to są fotki zaraz po kupnie. :)

---------- Post dopisany 22-12-2013 at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 19:45 ----------

Odswiezam temat. Pare nowych fotek - póki co zarzuciłem jedynie xenon 6000K na przod i ramke klubowa. Calkiem inna jazda z wrzuconym xenonem! Niedosc, ze w nocy swietnie to wyglada, to jeszcze oczy sie duzo mniej mecza i widac duzo lepiej wszystko co sie dzieje na drodze. ( jak cos to mam jeszcze 2 takie zestawy xenonow po 150zl za komplet). Odpuściłem sobie jakieś mega modowanie tego auta, bo chce jednak zmienic na jakis inny silniczek na wiosne. A poki co caly czas siedze na allegro i szukam jakichs ladnych okazow.

P.S. Jakby ktos byl zainteresowany kupnem tego autka ode mnie, to piszcie na PW. :)

kvm4.jpg

htv9.jpg

3toy.jpg

79dx.jpg

ykxz.jpg

@edit

poprawilem zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z autkiem jest wszystko jak najbardziej w porzadku, az mnie serce boli, ze bede musiał je sprzedać, bo drugiego takiego nie znajde... Ale troche męczy mnie spalanie i silnik, z ktorego nie wyciagnie sie wiecej mocy. To jest w sumie duzy problem jak dla mnie. Bo takto pakowałbym gaz i wszystko byloby elegancko. Ale troche mi brakuje mocy niestety. Szczegolnie, ze cala rodzina jezdzi zdecydowanie mocniejszymi autami i sie juz troche przyzwyczailem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadziles hidy do zwyklego reflektora bez soczewki? :bag:

Sa w porzadku ustawione, wiec nie swieca nikomu po oczach ;)

No a co do swapu to to raczej nieoplacalna sprawa i ogrom roboty. A do tego przy swapie zawsze cos pozniej jest nie tak... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa w porzadku ustawione, wiec nie swieca nikomu po oczach ;)

a wiesz jakie zadanie ma spelniac soczewka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukierunkowuje strumień świetlny w danym kierunku. Az tak glupi nie jestem. :) Szczerze oprocz zmiany koloru swiecenia i mocy nie zauwazylem, zeby jakos znaczaco zmienila sie szerokosc ani dlugosc rzucanego przez nie swiatla ( w sensie nie swieca zdecydowanie wyzej, ani szerzej ).

Widzialem juz ogrom sporow na ten temat, wiec nie zaczynajmy go na tym forum, bo bedzie pewnie ogrom osob przeciwko, wiem bo sam widzialem wielu idiotow z hidami ktorzy swiecili sowom w oczy. Ale jest tez wiele osob uwazajacych, ze jesli hidy sa dobrze ustawione i nie swieca nikomu w oczy to nie widza w tym problemu. I do tych osob ja naleze. Poki nie powoduje zagrozenia na drodze swiecac za wysoko, to jest wszystko w porzadku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli myslisz ze nikomu nie szkodzisz z przeciwka to jestes w bledzie i to jeszcze napewno przy 6k nie wspominajac ze masz to w zwyklych lampach, ale kazdy ma swoje zdanie. co do spalania to moze autobus mniej Cie wyjdzie i nikogo nie bedziesz draznil swiatlami bo kupujac np 1.8T nie spodziewaj sie ze spalanie spadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukierunkowuje strumień świetlny w danym kierunku. Az tak glupi nie jestem. :) Szczerze oprocz zmiany koloru swiecenia i mocy nie zauwazylem, zeby jakos znaczaco zmienila sie szerokosc ani dlugosc rzucanego przez nie swiatla ( w sensie nie swieca zdecydowanie wyzej, ani szerzej ).

Widzialem juz ogrom sporow na ten temat, wiec nie zaczynajmy go na tym forum, bo bedzie pewnie ogrom osob przeciwko, wiem bo sam widzialem wielu idiotow z hidami ktorzy swiecili sowom w oczy. Ale jest tez wiele osob uwazajacych, ze jesli hidy sa dobrze ustawione i nie swieca nikomu w oczy to nie widza w tym problemu. I do tych osob ja naleze. Poki nie powoduje zagrozenia na drodze swiecac za wysoko, to jest wszystko w porzadku. :)

ja pitole :facepalm:

mam nadzieje ze kiedys zdenerwujesz kogos do tego stopnia ze wysiadzie z auta i ci mlotkiem zmodyfikuje te lampy :wink:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

auto samo w sobie ladne (kolor kox) ale z tymi hidami to poplynales :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mial zmienic na 1.8t to tylko w gazie. :) Albo na 1.9tdi, bo tu juz tez latwa i przyjemna mozliwosc kombinowania z silnikiem. :)

No dobra, a teraz bez zbednych emocji i spięć, bo nie po to tutaj to wrzucałem. Czy jest jakas mozliwosc wyregulowania ich tak, zeby nie bylo zadnych watpliwosci na temat tego, czy kogos oslepiam, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz inwestowac w spryski i samopoziom to chociaz lampy poliftowe, a jak nie to zamiast hidow zaloz jakies normalne zarowki typu philips BV, osram cool blue itp., beda dobrze swiecic a nie beda wkurzac innych kierowcow i nie bedziesz powodowac niebezpieczenstwa na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej mozliwosci to nie jest lampa przystosowana do takiego swiatla tym bardziej 6k. zaloz lampy z soczewka wsadz 4300K i bedzie dobrze. przy 6k w nocy gdy pada nic nie bedziesz widzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej mozliwosci to nie jest lampa przystosowana do takiego swiatla tym bardziej 6k. zaloz lampy z soczewka wsadz 4300K i bedzie dobrze. przy 6k w nocy gdy pada nic nie bedziesz widzial

potwierdzam miałem w w210 najpierw 6000k i była taka kupa w deszczu ze jechać nie szło , zmieniłem na 4300k i jak malinka światło białe , było elegancko wszystko widać a na pewno lepiej niż przy 6tyś , w e30 miałem założone hidy i przez 1.5 roku użytkowania nikt się nie przyczepił (soczewka) dopiero jak tata wyjeżdżał do Belgii to policjant go zatrzymał niemalże na granicy i powiedział uuuuuu panie a tu dowodzik zabierzemy , tata się spiął trochę ale wyszedł drugi i powiedział ze też miał kiedyś e30 , dał kwity i kazał jechać :D, poza tym fajny kolorek , znajomy miał a6 s6 avant w takim kolorze i zarąbiście to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...