Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterowanie elektrycznymi szybami


misiek95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z prawą przednią szybą a konkretniej z wiązką lub którymś przełącznikiem. Otóż powinno być tak, że po naciśnięciu i puszczeniu przycisku opuszczania szyba jedzie sama na sam dól, moja jednak tego nie robi. Kiedy natomiast naciskam przycisk odpowiedzialy na podnoszenie szyby to poza podnoszeniem szyby znika podświetlenie tego przycisku w prawych drzwiach. Szukałem uszkodzonych/zwarych przewodów w wiązce i na pierwszy rzut oka nic nie widać. Co z tym zrobić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby szyba sama szła na dół lub do góry trzeba najpierw ja nauczyc wartosci krancowych czyli zjec ja całkiem na dół i nacisnij przycisk w pół jeszcze raz potem szyba całkiem do góry i naciskasz przycisk jeszcze raz do góry i teraz już powinno działac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jest tak jak mówisz. Juz wszystko działa. A przygasanie przycisku w drzwiach to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwrócilem uwagi na przygasanie , trzeba bedzie obadac, a uczyc szyb trzeba po kazdym rozlaczeniu aku

a pytanie, ja swoje ele szyby z tylu dokladalem na ori gratach

ty masz pewnie z fabryki, czy tylne szyby domykaja sie same po 1 nacisnieciu ?? bo mi tylko sie otwieraja po 1 nacisnieciu a zamykac musze recznie tzn trzymac do momentu domkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylnie się tylko otwieraja na 1 klikniecie a zamykać trzeba trzymac nie wiem może idzie coś zmienić w module konfort zeby się zamykały też na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu mam korbotronik, ale te z przodu nie idą do góry same po naciśnięciu. To chyba normalne :thumbdown: A co do rozłączania aku to dziwne, bo w lewej szybie nigdy nie musiałem takiej operacji robić a zawsze działało :eusathink:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Dokładnie tylnie się tylko otwieraja na 1 klikniecie a zamykać trzeba trzymac nie wiem może idzie coś zmienić w module konfort zeby się zamykały też na raz.

Czyli twoje z przodu domykają się po kliknięciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede pisac nowego watku wiec przylacze go tu a mianowice problem dotyczy szyby kierowcy opuszcza ok natomiast gdy szyba idzie do gory strasznie wolno i czasem podniesi pare cm i opusci (brak sily podnoszenia) co trzeba w takim razie wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej to rozbierz i przesmaruj prowadnice, ja to olałem ze chodziło wolniej i połamalo oba uchwyty podnoszące szybę bo się sklinowaly na prowadnicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...