Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja od ponad dziesięciu lat jestem z plusem :)... i nie narzekam :gwizdanie:.

i raczej nie zmienił bym sieci na inną :decayed:.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmie jest 7 numerow, pierwsze od 98 roku, przy przedluzaniu umowy w ORANGE nic ciekawe, co wiecej jakies ostatnie 2 lata z zasiegiem zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej ..... Mysle jak to rozegrac aby ze wszystkimi numerami przejsc do plusa, ale raczej bedzie czekac mnie to wszystko po kolei, kazdy numer osobny przy przedluzaniu umowy ..... :wallbash:

Ogolnie NIE POLECAM Orange .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie rację, wszystko tylko nie orange... :thumbdown: , w ogóle nie warto u nich przedłużać umowy bo są co najmniej śmieszni z tymi swoimi propozycjami i tak jak już ktoś napisał, lepsze propozycję mają dla nowych niż dla stałych klientów. ja osobiście korzystam z plusa i pamiętam że oni zawsze mieli najlepsze telefony w ofercie, era natomiast zawsze była najdroższa. A który jest najlepszy... trzeba by się dobrze zapoznać z ofertami operatorów (plus, era) i wtedy podjąć decyzję :good:, najlepiej przejść się do salonu i popytać co Ci mogą zaoferować, może trafisz akurat na jakąś dobrą promocję z dobrym telefonem i gratisowymi minutami czy smsami co miesiąc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pójscie do salonu to tylko strata czasu. zadzwoń bezpośrednio na infolinę i targuj warunki umowy i ofertę-tylko tak dostaniesz najwięcej i dobry telefon po taniości. znam to z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja mam z orange od jakiś 6 lat w sumie, zawsze na abonament i koszt koło 50/55zł, rodzinka jeszcze ma 3 inne fony w orange i powiem że nie jest źle, ale cyrki z zasięgiem :disgust:

za niedługo kończy mi się umowa, i jak widze te ich propozycje jeśli chodzi o telefony to niech sobie darują...i prawdopodobnie będe przechodził do PLAY bo tam dostane fajny felefonik z sporą ilością minut...

więc jednym słowem orange to nic ciekaweego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy przedluzeniu umowy mialem dostac 25zl gratis chyba przez 3 miesiace... niedawno mialem doladowanie... sprawdza a tu d*pa... kasa ubywa a o promocji ani slychu ani widu... dzisiaj mam zamiar sie kopnac do salonu i spytac co i jak...

to oczywiscie cale ORANGE... najlepiej bylo mi sie wydaje w czasach IDEI !!! Nawet reklamy mieli lepsze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jak Orange przejmowała Idee to mówili,żeby podpisywać z nimi umowy,bo Orange jest w całej Europie i rozmowy za granicą będą w tej samej cenie co w kraju ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...