Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt wymiany tarcz+klocki tył ?


fireman82

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i dziwię się ile kolega devastation ma cierpliwości i podziwiam go za opanowanie. Ja czytałem wszystko i doszedłem do wniosku że zakładamy nowe graty w hamulce oraz lejemy dobry markowy płyn więc nie rozumiem kolego fireman82 co jeszcze mieli ci doradzić? i dlaczego uważasz że nic ci nie doradzili. Hamulce to sprawa bezpieczeństwa można zaoszczędzić na tuningu czyli wymianie lamp i innych dupereli które łechczą pozytywnie ego kierowcy ale nie na hamulcach. AMEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i dziwię się ile kolega devastation ma cierpliwości i podziwiam go za opanowanie. Ja czytałem wszystko i doszedłem do wniosku że zakładamy nowe graty w hamulce oraz lejemy dobry markowy płyn więc nie rozumiem kolego fireman82 co jeszcze mieli ci doradzić? i dlaczego uważasz że nic ci nie doradzili. Hamulce to sprawa bezpieczeństwa można zaoszczędzić na tuningu czyli wymianie lamp i innych dupereli które łechczą pozytywnie ego kierowcy ale nie na hamulcach. AMEN.

Zgadzam się z Tobą w 100%. W dalszej części posta zapytałem o płyn hamulcowy, bo przy okazji wymiany tarcz i klocków tylnej osi chyba warto to zrobić. W serwisie gdzie wymieniał będę tarcze i klocki leją ATE Blue Racing i pytałem czy doby będzie do mojego auta, ale jeden gość z forum poradził, że nie będzie dobry, że lepszy ATE typ 200, poszperałem w specyfikacjach producenta i opiniach i wyczytałem, że też wymienia się go co 3 lata i nie różni się od TYP 200, na co odpowiedź była " Taa, znalazł na necie", " To niech se zaleje BLUERACINGA". Dlatego nic konstruktywnego się nie dowiedziałem, Nie jestem specem w temacie i nikomu nie umniejszam wiedzy, dlatego zapytałem co? jak? i drążyłem temat aby rozwiać moje wątpliwości. Jeśli ktoś się poczuł urażony to przepraszam, nie o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie napisałem ze Blue jest do d.... tylko nie ma sensu lac go do Twojego auta

zwykły SL6 załatwi tą sprawe lub Ate Typ200, chodziło o to że Blue jest przeznaczony do sportowych aut

i powinno sie go wymieniac co 12 miesiecy bo jest bardzo higroskopijny i szybko sie starzeje

a podejrzewam że w Twoim aucie od nowosci nie był wymieniany

dla mnie to mozesz wlac cokolwiek, jest mi to obojętne, ale chciałem Ci doradzic abys nie pchał sie w ten płyn

chcesz wydac 100zł za płyn i wymiane nie widze problemu, ale mozna wydać 50zł a skutek bedzie taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...