Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt wymiany tarcz+klocki tył ?


fireman82

Rekomendowane odpowiedzi

zadajesz mi techniczne pytania na które nie zrozumiesz odpowiedzi a pytasz o to jaki wlać płyn hamulcowy

to czegos tutaj nie qumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku użytkowania zapewne chodzi o mokry punkt wrzenia:decayed:

Swoją droga skoro fireman82 zadał takie pytanie to coś tam wie lub coś próbuje się dowiedzieć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku użytkowania zapewne chodzi o mokry punkt wrzenia:decayed:

Swoją droga skoro fireman82 zadał takie pytanie to coś tam wie lub coś próbuje się dowiedzieć:wink:

taaa znalazł na necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że dobrze, ale nie lubie ludzi którzy udaja mądrzejaszych niz są

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

aaaa dobra niech wleje Blueracinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadajesz mi techniczne pytania na które nie zrozumiesz odpowiedzi a pytasz o to jaki wlać płyn hamulcowy

to czegos tutaj nie qumam

Nowy płyn, który wygrywa ranking płynów hamulcowych 2013r. i ma punkt wrzenia 178 st. C (testowany jako nowy!) i dostaje najwyższe noty.

Ty piszesz, że po roku płyn o który pytam ma punkt wrzenia 185 st. C i to już jest lipa... i czegoś tu nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki nowy płyn ? Blue racing ????

Kolego ten płyn jest w sprzedazy ponad 10 lat i ma suchy pkt wrzenia 260 stopni, przy mokrym 185 jest do wymiany

jezeli chcesz juz tak bardzo wiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki nowy płyn ? Blue racing ????

Kolego ten płyn jest w sprzedazy ponad 10 lat i ma pkt wrzenia 260 stopni, przy 185 jest do wymiany

Nie nie, chodziło mi o nowy płyn podczas testowania, a dokładnie ORGANIKA DOT-4LV, jako świeży zalany ma punkt wrzenia 178 st. C, i wygrał cały ranking płynów 2013r. Dlatego dziwi mnie, że jak piszesz po roku użytkowania ATE BLUE RACING ma 185 st.C i jest do śmieci?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki nowy płyn ? Blue racing ????

Kolego ten płyn jest w sprzedazy ponad 10 lat i ma pkt wrzenia 260 stopni, przy 185 jest do wymiany

Nie nie, chodziło mi o nowy płyn podczas testowania, a dokładnie ORGANIKA DOT-4LV, jako świeży zalany ma punkt wrzenia 178 st. C, i wygrał cały ranking płynów 2013r. Dlatego dziwi mnie, że jak piszesz po roku użytkowania ATE BLUE RACING ma 185 st.C i jest do śmieci?????

ATE Bremsen -  Original ATE Bremsflüssigkeit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Panu devastation, proszę żeby już mi nie odpowiadał :facepalm:

czytam, czytam i ręce opadają chciałbym abyś miał 5% wiedzy tej co kolega Devastation. Pytasz to odpowiadają. Skoro wiesz szystko to po co pytasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Panu devastation, proszę żeby już mi nie odpowiadał :facepalm:

czytam, czytam i ręce opadają chciałbym abyś miał 5% wiedzy tej co kolega Devastation. Pytasz to odpowiadają. Skoro wiesz szystko to po co pytasz ?

Nie ma sensu pytać , szkoda:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, daj spokój, jak to wszystko czytam to wydaje mi sie że jestem coraz głupszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, daj spokój, jak to wszystko czytam to wydaje mi sie że jestem coraz głupszy

Tez odniosłem takie wrażenie:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, daj spokój, jak to wszystko czytam to wydaje mi sie że jestem coraz głupszy

Tez odniosłem takie wrażenie:polew:

posłuchaj Kolegów, zastosuj się do wskazówek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...