Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam netbooka do 1500zł dla teściowej


Rekomendowane odpowiedzi

Teściowa nie ma zamiaru na nim grać w gry więc karta graficzna może być najsłabsza jak jest na rynku.

Teściowa jest pielęgniarską i wykłada na uczelni, więc netbook ma obsłużyć programy E-wuś i jakiś Medica (baza danych z pacjentami, z dosyć wygórowanymi wymaganiami)

Dysk twardy nie musi być zawrotnej pojemności. Ważne by był w miarę mocny procek i dużo ram. Dobrze jak by bateria trzymała długo i netbook nie ważył za dużo, Musi mieć wyjście z drugi monitor/rzutnik.

Laptop musi mieć w zestawie Windows 8, a najlepiej Windows 7

Budżet 1500zł

Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Martyna też swego czasu szukała nowego netbooka namówiłem ją i wzięła coś troszke większego LENOVO S300 i3 13,3 4GB 500GB INT W8 Różowy +100zł (3693600915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mega zadowolona.... lekki, szybki, cienki i do tego z aluminium bateria na lajcie ponad 3 h trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane odpadają , gwarancja minimum 24 miesiące, a nie 12 miesięcy. Faktura VAT obowiązkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z OGrem, załatwi Ci fajną używkę.

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Sorry nie doczytałem, że ma być nówka. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i netbook a nie ultrabook czyli maks 12 cali... polecam jakiegos Acera 725 lub V5 (praktycznie to samo). Cienki, lekki, raczej bezawaryjny - kupiony na osobe prywatna Acer daje 24msc gwarancji... bateria bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i netbook a nie ultrabook czyli maks 12 cali... polecam jakiegos Acera 725 lub V5 (praktycznie to samo). Cienki, lekki, raczej bezawaryjny - kupiony na osobe prywatna Acer daje 24msc gwarancji... bateria bdb.

A na firmę już tylko 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego koniecznie netbook? Jeśli zamierza używać na nim jakiegoś pakietu *Medica, to najpierw upewnij się, czy rozdzielczość netbooka będzie wystarczająca - 600 pikseli w pionie dla któregoś z programów *Medica to było za mało.

No i budżet troche kiepski aby wygodnie się pracowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BDB HP 8460p i5 2,5Ghz 4GB 320GB gw11.2014 RECOVER (3710481775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja bym Ci polecił coś takiego, sam go używam, bateria na spokojnie 3-4h kupowałem od tego gościa i jestem bardzo zadowolony, i można dowolnie konfigurować, np. chcesz mniejszy dysk a więcej ramu to bez problemu zamieni.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BDB HP 8460p i5 2,5Ghz 4GB 320GB gw11.2014 RECOVER (3710481775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja bym Ci polecił coś takiego, sam go używam, bateria na spokojnie 3-4h kupowałem od tego gościa i jestem bardzo zadowolony, i można dowolnie konfigurować, np. chcesz mniejszy dysk a więcej ramu to bez problemu zamieni.:naughty:

Parametry cacy w tej cenie, tylko że to HP :decayed:

Jak długo go używasz? Miałem do czynienia z kilkoma(nastoma?) hapekami i w każdym po paru miesiącach wiatrak wył i piszczał.

Choć może z EliteBook już się bardziej postarali, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i netbook a nie ultrabook czyli maks 12 cali... polecam jakiegos Acera 725 lub V5 (praktycznie to samo). Cienki, lekki, raczej bezawaryjny - kupiony na osobe prywatna Acer daje 24msc gwarancji... bateria bdb.

A na firmę już tylko 12 miesięcy?

Na firme Acer daje tylko 12msc gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP używam 3 miesiące dopiero ale w porównaniu do wcześniejszego Della e4300 jakość wykonania, design, jakość dźwięku z wbudowanych głośników, i prostota obsługi i ew wymiany RAM-u czy dysku, wszystko w tym HP lepsze:) miałem podobne obawy przed zakupem, ale po zakupie zniknęły. Widzę że ze śląska jesteś, to do Knurowa możesz podskoczyć i sam sobie zobaczyć go na żywo, i osobiście ocenić. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ale nie porównujcie standardowych (multimedialnych,domowych) produktów hp do serii EliteBook która należy do linii biznesowej hp, a to właśnie hp razem z Dell, IBM i Fujitsu stanowią światową czołówkę jeśli chodzi o sprzęt profesjonalny.

Żeby nie było OT, teściowej Łukasza proponuję dołożyć nieco do tego interesu albo kupić używanego notebooka biznesowego na platformie i5 (w tej cenie bez problemu), z FV na firmę i bardzo króciutką gwarancją sprzedawcy która za to nie będzie jej potrzebna przez kolejnych kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to konkrety, podeślijcie jakieś linki do aukcji lub sklepów z tymi netbookami w dobrej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam polecam lenovo x200 bardzo dobry i tani sprzet procek 2x2.5 4gb ramu dysk 160 a i jeszcze dodatkowo ma wbudowany modem wiec wkladasz karte sim i masz neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...