Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kto daje te opisy pod samochodami na onecie


team111

Rekomendowane odpowiedzi

"Czyli zgadzasz sie z tytulem:"

Po części tak.

Ale tak samo polotu nie ma nawet lexus is, bo przecież to zwykły przeciętniak

Finezję i polot ma Multipla 1 :decayed: , wszystkie alfy itp.

Mój kumpel kupił Alfę GT, auto z polotem. Trzy dni po zakupie, holowałem go na warsztat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czyli zgadzasz sie z tytulem:"

Po części tak.

Ale tak samo polotu nie ma nawet lexus is, bo przecież to zwykły przeciętniak

Finezję i polot ma Multipla 1 :decayed: , wszystkie alfy itp.

Mój kumpel kupił Alfę GT, auto z polotem. Trzy dni po zakupie, holowałem go na warsztat .

a ilu "szczęśliwych" posiadaczy wypierdzianych A4 jeździ od warszatu do warsztatu albo szuka tanich zamienników do niepsującego się niemieckiego auta tego nie widzisz... :)

Wsiądź czasem do nowego samochodu w salonie albo przejedź się nowym Audi na próbę, zweryfikujesz swoje zdanie na temat czy aby twoje B5 jest takie świeżutkie i pachnące bo coś bujasz w obłokach. Sympatia do marki czy uwielbienie dla posiadanego samochodu nie powinny jednak wykraczać poza granice zdrowego rozsądu bo to rzekome komplementowanie samochodu zaczyna brzmieć jak jakiś kiepski żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie b6 i b7 są jak oryginalne dżinsy.

Same w sobie nudne i staromodne, ale na fajnej d*pie i perfekcyjnie dopasowane robią konkretną robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie b6 i b7 są jak oryginalne dżinsy.

Same w sobie nudne i staromodne, ale na fajnej d*pie i perfekcyjnie dopasowane robią konkretną robotę :kox:

niby tak... ale z dżinsami jest taki problem, że to spodnie dla pastuchów :) i warte są może 10 złotych a ludzie płacą za nie po 200-300 i myślą, że za***iście wyglądają. I to jest dopiero zabawne! Ale porównanie nie jest takie do końca głupie... Audi dla wielu ludzi to nie jest marka premium tylko plebejskie auto, które w pewnym momencie zaczęło mieć aspiracje. Wielu ortodoksów do dziś nie uznaje Audi za markę premium i odmawia prawa do stawiania na równi z Mercedesem czy BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu się z Tobą zgodzę,

tylko i wyłącznie dzięki quattro ta marka była i jest w stanie odróżnić się i wypromować na tle innych marek, choć obecnie uważam, że konkurencja uciekła z wieloma rozwiązaniami i atrakcyjniejszymi cenami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po prawdzie... w Polsce niewiedzieć czemu ludzie są strasznie ograniczeni jeśli chodzi o ogólnie pojętą różnorodność i to nie tylko na poletu motoryzacji. Obserwuję jakiś dziwny trend do poszukiwania jedynie słusznego i najlepszego absolutu. Ma być jedna marka uznana za najlepszą i koniec. Reszta be, fe i śmierdzi. I zaczyna się problem jeśli ktoś ma inne zdanie, moje jest dobre twoje jest be. Kiedyś był mały fiat i duży fiat. Prosty wybór i każdemu to samo. Odnoszę wrażenie, że to się teraz mści i ludzie mają problem odnaleźć się w sytuacji kiedy możliwości jest wiele i każdy wybiera pod siebie, pod swoje indywidualne potrzeby. Nawet w preferencjach politycznych widać tę ciasnotę umysłową i próby wciśnięcia wszystkich w ten sam szablon. Co jest oczwistą bzdurą. To samo się dzieje z motoryzacją - dla kogoś audi jest najlepsze bo coś tam i nie chce o włoszczyźnie słyszeć. Proszę bardzo ale to nie oznacza, że to jedynie słuszna prawda objawiona. Ktoś może mieć zupełnie odwrotne zdanie.... no i co, głupi jest? nie zna się? może to jednak nie jest wszystko takie proste co?

Ja tam użytkuję B6 od ponad 5-ciu lat i co ? i nie widzę sensu zabijać się żeby kupić B8 jeśli będę wymieniał auto. Chcę żeby w miarę możliwości następnym autem była właśnie Alfa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie znam się :decayed:

miałem dwie be pięć

pewnego razu byłem w górach na nartach,

męcząc się z wjechaniem pod pensjonat zobaczyłem szybko zbliżający się obiekt

było to b5 przed liftem 1,9TDI w Quattro

moje oczy zaobserwowały jak sobie radzi z ciężkimi warunkami :kox:

i wtedy oświeciło mnie, że nie mam tego co najpiękniejsze w Audi

Po roku, już miałem ....

i mam do teraz :decayed:

nie ledy :grin:

nie duże grile :grin:

nie inne pierdoły :whistling:

tylko

Quattro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie znam się :decayed:

miałem dwie be pięć

pewnego razu byłem w górach na nartach,

męcząc się z wjechaniem pod pensjonat zobaczyłem szybko zbliżający się obiekt

było to b5 przed liftem 1,9TDI w Quattro

moje oczy zaobserwowały jak sobie radzi z ciężkimi warunkami :kox:

i wtedy oświeciło mnie, że nie mam tego co najpiękniejsze w Audi

Po roku, już miałem ....

i mam do teraz :decayed:

nie ledy :grin:

nie duże grile :grin:

nie inne pierdoły :whistling:

tylko

Quattro :hi:

Ja się napaliłem lata temu na Audi bo byłem zachwycony solidnością B3 mojego teścia. Wtedy patrzyłem na B6 jak szczerbaty na suchary :) A dzisiaj ? spróbowałby człowiek czegoś innego ;) Giulietta Quadrifoglio Verde mogłaby być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiądź czasem do nowego samochodu w salonie albo przejedź się nowym Audi na próbę, zweryfikujesz swoje zdanie na temat czy aby twoje B5 jest takie świeżutkie i pachnące bo coś bujasz w obłokach.

Co ma piernik do wiatraka?

Ja mówię o jakości w starym 14 letnim aucie na które mnie stać i które zostało wykonane z solidnych materiałów , a ty mi mówisz żebym sobie porównał z autem za 116.000zł:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatia do marki czy uwielbienie dla posiadanego samochodu nie powinny jednak wykraczać poza granice zdrowego rozsądu bo to rzekome komplementowanie samochodu zaczyna brzmieć jak jakiś kiepski żart.

amen :oklasky:

b5-b7 to takie typowe panzerwageny ze nie wiem:decayed: zreszta wszystkie audi -vw-skody takie są i za to ludzie je kochaja. ktos tu pisze ze alfa ma polot ale sie psuje.... focus tez byl swojego rodzaju przełomem w nudnej stylistyce forda i jakos nie jest bardziej awaryjny niz a3 8l ktore wyglada jak kloc (wiem bo mam :wink:). tylko ja sie na to godze bo wole miec miekkie plastiki w srodku i poukładany kokpit niz jakies wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą może marka AUDI jest trochę nudna ale może przez to że auta te mają idealne kształty i środek auta szyty na miarę wszystko na swoim miejscu porządne materiały wykończeniowe :wink:

A jeśli chodzi o wypowiedz przedmówcy który piszę że Polacy jadą pod jedno kopyto z wyborem aut mam na myśli grupę VAG ten wybór nie wziął się znikąd jak jest coś solidne z dobrym silnikiem to po co szukać czegoś innego np. Fiata czy alfę chociaż słyszałem że nowe modele włoskich aut są ciut mniej awaryjne:wink: albo Francuskie wynalazki i kosmiczne kształty ale o gustach się nie rozmawia.

Ogółem nie ma to jak Niemieckie auta solidne wykonanie piękne linie nadwozia i skrojone jak dobry garnitur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś świata poza Audi A4 B5 nie widziałem. Wychwalałem je, jaki to wspaniały wóz itp. Z czasem emocje opadły. Człowiek przejrzał na oczy i teraz jeżdżę Saabem 9-3 :wink:. Może w przyszłości wrócę do OOOO. Każda marka ma jakiś dobry model :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...