radio cd concert problem

misiek333

Zakupiłem radio cd concert 1din po uruchomieniu i wpisaniu kodu radio szuka stacji ale nie może nic znaleźć . Włączyłem cd działa ale niema głosu w głośnikach. Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio się wyłącza , i aby je powtórnie włączyć muszę włożyć kluczyk i wpisać jeszcze raz kod . Proszę o jakieś wskazówki

radyjko na 100% źle podpięte co do wyszukiwania stacji to sprawdź połączenie radio antena jeśli to jest ok to może to wskazywać na uszkodzenie radia

To do anteny Diversity, bez niej radio i tak ma odbierać stacje.

Wcześniej jakieś radio miałeś że wymieniasz ?

A wzmacniacz antenowy jest ?

Radio powinno także chodzić na samym śrubokręcie.

To jak jedno chodzi na drucie a drugie nie to oddaj je tam,gdzie kupiłeś.

Może końcówka mocy walnięta.

Jeśli tak to kupiłeś uszkodzone radio.

Reklamuj.

czy każde a4 b6 mają tą kolorową wtyczkę opisaną jako "c"

Nie każde. Często (jesli nie zazwyczaj) jest to jedna 20-pinowa czarna kostka:

85qy.jpg

Pozdrawiam.

Sławek

A może u poprzedniego właściciela radia było BOSE i dlatego jest cisza w głośnikach?

wcześniej było nie oryginalne radio . podłączyłem radio bezpośrednio do akumulatora i do głośnika i zaczęło grać . radio które mam jest bez pinu "safe" więc pewnie dlatego się rozkodowuje po wyjęciu kluczyka.czy jest możliwość żeby uruchomić radio bez wtyczki czarnej dużej (c1c2c3) słyszałem że kostka c2 odpowiada za potrzymanie kodu, podświetlenie przycisków w radio oraz wyświetlanie na wyświetlaczu miedzy zegarami?

Jesli radio gra podpiete pod akumulator i głosnik to moze ktoś pozamieniał piny we wtyczce auta.Żeby uruchomic radio wystarczy podpiąć czarna kostkę od zasilania.

martwi mnie tylko to że za każdym razem jak wyjmę kluczyk trzeba wpisywać kod

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

kwestia z dźwiękiem rozwiązana , wystarczyło wypiąć z czarnej kostki przewód wchodzący na pin w radiu "bose". ale z tym kodem i podświetlaniem będę musiał pociągnąć z licznika (can)

Ja mam w miarę podobny problem... Ostatnimi czasy okazyjnie kupiłem radio Audi concert - kaseciak (https://imageshack.com/i/f6t0elj) i mam mały problem... Radio jest na oryginalnych kostkach audi i chodzi bez zarzutu. Jedynym minusem jest ciągłe wpisywanie kodu! Radio jest podłączone pod stacyjkę - po włączeniu zapłonu radio się włącza a po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki radio się wyłącza. Takie rozwiązanie jest mi bardzo na ręke bo uniknę zdziwienia że nie mogę rano odpalić bo zostawiłem włączone radio.

Czy jedynym wyjściem żeby za każdym razem nie wpisywać kodu jest zrobienie stałego napięcia bezpośrednio z akumulatora czy jest inny sposób żeby zachować plus'a przez stacyjkę? Może istnieje jakaś kombinacja przycisków na radiu żeby zapamiętało kod? PS. Radio zapamiętuje wszystkie ustawienia (stacje, ustawienia audio...) ale za każdym razem wymaga wpisania kodu.

Ma ktoś jakiś pomysł? Może ktoś się kiedyś spotkał z podobnym przypadkiem?