Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pogrzewana przednia szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na taką markę powinno to być . Ja szczerze mówią myślałem, że jakiś poprzedni właściciel nie taką szybę wstawił. Kuźwa co za debil :facepalm: A tu zonk audi tak mają. Często w ogłoszeniach audi piszą podgrzewana przednia szyba. To trochę oszustwo.

Opublikowano

Tylko w B6 była podgrzewana szyba :wink: i nie jest to jak np .FORD itp. :grin:

Swego czasu robiłem tego MODA :hi: naprawde fajnie działa

link ===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-przedniej-szyby-podgrzewanej-126049/index13.html#post1515412

img5702s.jpg

Opublikowano

dobrze mówiłem że któryś z chłopaków robił :naughty:

Opublikowano

Folia czy druciki to już nie ma znaczenia :wink:

Bardzo fajna rzecz, która powinna być ogólnie dostępna do każdego auta :wink:

Opublikowano
Folia czy druciki to już nie ma znaczenia :wink:

Roznica polega na tym ze w omawianej w B6 szybie jest w całosci podgrzewana :wink:

Opublikowano

Jeździłem focusem dwa dni z podgrzewaną szybą, na co dzień mnie to wkurzało. Zamiast na drogę to patrzyłem się na te durne druciki. Może później się człowiek przyzwyczaja, nie wiem.

A o patencie w audi nie wiedziałem, myślę że folia jest dużo lepszym rozwiązaniem.

Opublikowano

To musisz mieć za***isty wzrok :grin:

Opublikowano

No nie gadaj że nie widziałeś tych drucików. Przecież je widać i to bardzo bobrze (dzień). Znaczy jak się patrzysz na drogę ich nie widać, ale co chwilę zerkałem czy te druciki jeszcze są i patrzyłem się na szybę.

Opublikowano
To musisz mieć za***isty wzrok :grin:

W Focusie bardzo widac te druciki. Taka cieniutka siateczka.

Opublikowano

Nie no wiem że tam są bo też jeździłem foką ale to musiałem z nosem w szybie siedzieć żeby sprawdzić czy tam są jakieś druciki :decayed:

Ale nvm, to nie forum foki :grin:

Opublikowano
  • Autor

Troche szkoda że nie robili takowych do b5 :(.W fokach widziałem i w dzień widać spirale,mata jest lepszym rozwiązaniem.

Opublikowano

Ale macie problem :facepalm:

Jeden. ..uj czy mata czy druty, wazne aby grzało.

Niestety brakuje tego w B5 a miałem grzalke w sxybie w fordzie sierra z 89r.

Opublikowano
  • Autor
Ale macie problem :facepalm:

Jeden. ..uj czy mata czy druty, wazne aby grzało.

Niestety brakuje tego w B5 a miałem grzalke w sxybie w fordzie sierra z 89r.

Dev żaden problem,SID z innego forum próbował cosik zainicjować z producentem szyb myślę że jakby się uzbierało pare-naście osób ktoś by zrobił takową szybe i do b5:a4fan:

Opublikowano

dev zarządził spokuj w watku i cisza jakaś nastała :polew: ja tam jakos nie mam kompleksów grzania nie grzania ale nie powiem że przydało by się :decayed:

Opublikowano
Ale macie problem :facepalm:

Jeden. ..uj czy mata czy druty, wazne aby grzało.

Niestety brakuje tego w B5 a miałem grzalke w sxybie w fordzie sierra z 89r.

Dev żaden problem,SID z innego forum próbował cosik zainicjować z producentem szyb myślę że jakby się uzbierało pare-naście osób ktoś by zrobił takową szybe i do b5:a4fan:

Ten sam SID jest i na naszym forum.

Mam pod ręką fabryke NordGlass moge podjechac i popytac czy ogarną ten temat.

Opublikowano
  • Autor
dev zarządził spokuj w watku i cisza jakaś nastała :polew: ja tam jakos nie mam kompleksów grzania nie grzania ale nie powiem że przydało by się :decayed:

Wydaje Ci się,temat godny uwagi.Bez webasto idealna sprawa,jak wiadomo centralny nawiew w b5 nie sprawuje się za dobrze do odparowania przedniej szyby.

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Ale macie problem :facepalm:

Jeden. ..uj czy mata czy druty, wazne aby grzało.

Niestety brakuje tego w B5 a miałem grzalke w sxybie w fordzie sierra z 89r.

Dev żaden problem,SID z innego forum próbował cosik zainicjować z producentem szyb myślę że jakby się uzbierało pare-naście osób ktoś by zrobił takową szybe i do b5:a4fan:

Ten sam SID jest i na naszym forum.

Mam pod ręką fabryke NordGlass moge podjechac i popytac czy ogarną ten temat.

Dev,wiem że SID jest i na tym forum ale temat był ruszony na innym.Powracając do tematu,zawsze się można zapytać a mam takie przeczucie że ludziska by brały takie coś tak jak pisałem wyżej z jakiego powodu.

Opublikowano

jestem jako pierwszy bo i tak mam szybe do wymiany:decayed: juz ciekaw jestem jaka cena

Opublikowano
  • Autor
jestem jako pierwszy bo i tak mam szybe do wymiany:decayed: juz ciekaw jestem jaka cena

Kolejka już dawno ruszyła heh więc nie wiem czy jesteś pierwszy heh

Opublikowano

no dobra dobra jak dev podpyta czy sie da i jaka cena to sie listę zrobi :banan:

Opublikowano
  • Autor
no dobra dobra jak dev podpyta czy sie da i jaka cena to sie listę zrobi :banan:

Jak będzie już na aucie to dopiero będzie :banan: u Ciebie heh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.