Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pogrzewana przednia szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narazie sie nie napalam ale mam cicha nadzieje że da sie to ogarnac

Opublikowano
  • Autor
narazie sie nie napalam ale mam cicha nadzieje że da sie to ogarnac

Ja też :a4fan:

Opublikowano

Ciekawość mnie zżera jaki będzie finał.

Opublikowano
  • Autor
Ciekawość mnie zżera jaki będzie finał.

Jak to jaki,będziemy kupować heh :)jak kobity w odzieżowym:)

Opublikowano
Ciekawość mnie zżera jaki będzie finał.

ja lubie na twarz :grin:

podejde w tygodniu i popytam

Opublikowano
  • Autor

Dev nasz zbawco heh.Zapytaj się jak widzisz ludziska się znajdą

Opublikowano

Taaaaa znajda.....

Fiuty wyskocza z cena i bedzie po ludziskach:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Taaaaa znajda.....

Fiuty wyskocza z cena i bedzie po ludziskach:facepalm:

Zależy ile szt. zamówimy niech dadzą konkretną propozycje.Daj mi numer do przedstawiciela handlowego,pogadam wezme w razie wu pare szt więcej lub umowe spiszę.Jak dla mnie ten temat ruszy,tylko każdy ma świadomość że tego nie ma i nie szuka do siebie.Jak będzie to przy słabym nawiewie w szybe lepiej podgrzewana :)Wiadomo że im nas więcej to i cena lepsza.

Opublikowano

Zima się skończy i zapał minie.

W następnym roku kotlet zostanie odgrzany.

Opublikowano
  • Autor
Zima się skończy i zapał minie.

W następnym roku kotlet zostanie odgrzany.

Jeśli nie znajdzie się producent co je zrobi w rozsądnych pieniądzach,trzeba będzie u następnego szukać.Nadzieja umiera ostatnia heh.

Opublikowano

Bylem dzisiaj w NordGlassie.

Goscie przyjeli zlecenie na wykonanie szyby

Maja sprawdzic co z tego wyjdzie ale moze byc problem bo nie ma homologacji

Opublikowano
  • Autor

Czyli Dev coś się dzieje :).Co z tą homologacją ??.Powiedzieli wstępnie jakie koszta ??

Opublikowano

ta szybą by musiała być podpięta pod grzanie tyłu ...... ...,czy osobny jakiś włącznik by trzeba montować ? ...coś ....typu......

e6apa5u2.jpg

5e3aga6y.jpg

:wink::decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano
Czyli Dev coś się dzieje :).Co z tą homologacją ??.Powiedzieli wstępnie jakie koszta ??

A to ze jak ktoś się przyczepi to pojedziesz dalej ale bez dowodu:decayed:

Pomysł zajebiaszczy ciekaw jestem finału byle nie na twarz:whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Czyli Dev coś się dzieje :).Co z tą homologacją ??.Powiedzieli wstępnie jakie koszta ??

A to ze jak ktoś się przyczepi to pojedziesz dalej ale bez dowodu:decayed:

Pomysł zajebiaszczy ciekaw jestem finału byle nie na twarz:whistling::decayed:

Domyśliłem się co się stanie przy dociekliwej kontroli(Policji lub na stacji diagnostycznej).Chodziło mi bardziej czy Nordglass będzie wyrabiał homologację i jak to z ich strony wygląda.

Opublikowano
ta szybą by musiała być podpięta pod grzanie tyłu ...... ...,czy osobny jakiś włącznik by trzeba montować ?

Osobny przekaźnik z 40A i sprawa załatwiona :decayed:

Opublikowano

Swoją drogą ile razy sprawdzali homo szyby?? Ja się jeszcze nie spotkałem

Opublikowano
Swoją drogą ile razy sprawdzali homo szyby?? Ja się jeszcze nie spotkałem

Przy ubezpieczaniu/ zmianie szyby po uszkodzeniu ;)

wysłane z one v :)

Opublikowano

Dzwonil domnie juz dzisiaj gosc

Wstepnie wyglada to mniej wiecej tak:

- wprowadzenie do produkcji to koszt 25 000zl netto

- czas wprowadzenia do produkcji ok 7-8 miesiecy

Mam dostac wszystko na mail

Jak go dostane to tutaj go wkleje

Opublikowano
Dzwonil domnie juz dzisiaj gosc

Wstepnie wyglada to mniej wiecej tak:

- wprowadzenie do produkcji to koszt 25 000zl netto

- czas wprowadzenia do produkcji ok 7-8 miesiecy

Mam dostac wszystko na mail

Jak go dostane to tutaj go wkleje

To tysiące szyb na handel by musiały iść by im sie to kalkulowalo...pamiętajmy ,że kilka osób myśli o takim modzie.....Kowalski chce byle tańszą..albo w używce.....

wysłane z one v :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.