Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie chce zapalic-filmik


izol84

Rekomendowane odpowiedzi

witam.miałem dziś odwieź żonkę do pracy a tu maszyna ni h*ja odpalić nie chce.odpala a za moment gasnie.prosze o jakies rady.z gory thx Nie pali - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi. Robisz wtedy twardy reset kompowi. Ale poczekaj do wizyty gościa z kompem bo jak odepniesz to skasujesz błędy w kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.dam znac potem czy dalo cos sie naprawic

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

vag pokazuje blad 19464-nie znany kod bledu ale google mowi ze to czujnik położenia wałka rozrządu.dziekuje.mam nadzieje ze jak go wymienie bedzie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny błąd:

19464 - Camshaft Position Sensor (G40): Signal Out of Range

P3008 - 00-00 - -

samochód nie odpalał i wymiana czujnika pomogła. Odepnij wtyczkę zasilającą G40 i zobacz czy odpali.

Sprawdzaliście kąt synchronizacji wałka rozrządu z wałem korbowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczke odpinalem i dalej nic.po skasowaniu bledu pojawial sie ponownie.jutro holuje auto do mechanika i we wtorek ma byc gotowy.a co do synchronizacji wałka z wałem nie sprawdzalismy.dam znac co i jak jak bedzie gotowe

Wysłane z mojego GT-S7560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

nie można mieć dwa komplety kluczy koło auta , jeden np. w domu w drugi przy aucie przynajmniej od kluczyków ori i zapasowej powinno być 5 lub 6 metrów , no ale ok daj znać co to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można mieć dwa komplety kluczy koło auta , jeden np. w domu w drugi przy aucie przynajmniej od kluczyków ori i zapasowej powinno być 5 lub 6 metrów , no ale ok daj znać co to było

Niby dlaczego nie moga być jedne klucze przy drugich ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można mieć dwa komplety kluczy koło auta , jeden np. w domu w drugi przy aucie przynajmniej od kluczyków ori i zapasowej powinno być 5 lub 6 metrów , no ale ok daj znać co to było

To jak nowym z serwisu przyjechać do domu? :decayed:

Jak np z giełdy jak się kupi i ma komplet kluczy?

...biorę auto a kluczyki pocztą...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tyle raz jeździłem z dwoma kompletami kluczy i nie wiedziałem, że tak nie można. Ale narobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tyle raz jeździłem z dwoma kompletami kluczy i nie wiedziałem, że tak nie można. Ale narobiłem

Marku, Ty to jesteś hardkorem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można mieć dwa komplety kluczy koło auta , jeden np. w domu w drugi przy aucie przynajmniej od kluczyków ori i zapasowej powinno być 5 lub 6 metrów , no ale ok daj znać co to było

To jak nowym z serwisu przyjechać do domu? :decayed:

Jak np z giełdy jak się kupi i ma komplet kluczy?

...biorę auto a kluczyki pocztą...:grin:

Jak nowym przyjechać do domu? Jeden kluczyk w stacyjce a drugi na lince z tyłu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można mieć dwa komplety kluczy koło auta , jeden np. w domu w drugi przy aucie przynajmniej od kluczyków ori i zapasowej powinno być 5 lub 6 metrów , no ale ok daj znać co to było

bzdura jakaś. Po pierwsze transpondery są prekodowane i mogą leżeć jeden na drugim a zawartość się nie wywali. Klucze zapisane nie są w puszce immo tylko innym podzespole i nigdy ale to nigdy nic nie ma się prawa coś wysypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny błąd:

19464 - Camshaft Position Sensor (G40): Signal Out of Range

P3008 - 00-00 - -

samochód nie odpalał i wymiana czujnika pomogła. Odepnij wtyczkę zasilającą G40 i zobacz czy odpali.

Sprawdzaliście kąt synchronizacji wałka rozrządu z wałem korbowym ?

jak go sprawdzą jak auto nie odpala ?

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Nie zaszkodzi. Robisz wtedy twardy reset kompowi. Ale poczekaj do wizyty gościa z kompem bo jak odepniesz to skasujesz błędy w kompie.

jak możesz zrobić twardy reset :wink: twardy reset to jak dla mnie jak polecą wszystkie kodowania i wg,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Gdy odepniesz wtyczkę zasilajacą czujnika halla sterownik bierze zastępczy sygnał z czujnika prędkości obrotowej silnika. Samochód pracuje wtedy jakby w trybie awaryjnym. Gdy uszkodzony jest G28 wtedy nie ma możliwości uruchomienia silnika.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...