Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1,6 ADP]Pasek,rolka czy pompa wodna też?


sfinks

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ja mechanikiem nie jestem ale z kolegą który nim jest mam zamiar wymienić pasek rozrządu i nie wiem jak jest z pompą wodną czy wymienia sie to automatycznie razem ;) proszę o podpowiedzi w temacie :053: :?:

[ Dodano: 30-12-2006, 10:27 ]

przeprszam nie dopisałem 1,6 ADP :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaobserwowałem wycieków płynu teżnie ubywa więc sądze że jest sprawna ale jeżeli pracuje to razem to może warto wymienić :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1.6 ADP Pompa nie jest na rozrzadzie, tylko normalnie napedzana z paska wieloklinowego od alternatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1.6 ADP Pompa nie jest na rozrzadzie, tylko normalnie napedzana z paska wieloklinowego od alternatora

Skoro tak to pompe mogę wymienić w późniejszym terminie :/ jeśli będzie taka potrzeba :D

A teraz moge wymienić pasek i rolke napinającą :) DZIęKI pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie wymieniałem pompy choc wszelkie prawidła mówią żeby wymienić ale rzeczywistośc jest inna i tak jak wcześniej pisali pompa nie ma nic wspólnego z rozrządem więc jeśli masz kasiorę to zmieniaj jak nie i pompa działa dobrze to ją olej ;) nowa też może chlasnąć nie ma regóły choć to mniej prawdopodobne no ale ori to ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to pompe mogę wymienić w późniejszym terminie jeśli będzie taka potrzeba

A teraz moge wymienić pasek i rolke napinającą DZIęKI pozdro

Ja też tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1.6 ADP Pompa nie jest na rozrzadzie, tylko normalnie napedzana z paska wieloklinowego od alternatora

no właśnie też mi się tak wydawało... Ale nie byłem 100% pewien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie wymieniałem pompy choc wszelkie prawidła mówią żeby wymienić ale rzeczywistośc jest inna i tak jak wcześniej pisali pompa nie ma nic wspólnego z rozrządem więc jeśli masz kasiorę to zmieniaj jak nie i pompa działa dobrze to ją olej ;) nowa terz może chlasnąć nie ma regóły choć to mniej prawdopodobne no ale ori to ori

Cze :) kasiory nie mam bo jeszcze rano cieszyłem się ładnie wyglądającym autkiem a 30 minut temu jechałem z córką od lekarza i wybiegł mi dość duży pies iiiiiiiii zderzak do klejenia i wkładki też poleciały :diabelek: może ktoś ma takie to kupie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej uzywany kupic z giełdy,szrotu i w kolorze może znajdziesz :/ bo klejenie to nie bardzo chyba że trochę no ale to by trza widziec i tak się ciesz że pies a nie krowa g:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej uzywany kupic z giełdy,szrotu i w kolorze może znajdziesz :/ bo klejenie to nie bardzo chyba że trochę no ale to by trza widziec i tak się ciesz że pies a nie krowa g:D

:D pies był spory ale nie aż tak i nie miał łatek a zderzak nie jest aż w tak złym stanie kumpel mechanik zna gości którzy w tych srawach potrafią robić cuda ;) ale z dołu te czarne plastiki po bokach i długi po środku :zly: został tylko jeden mały. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :zdziw: racja to już poza tematem sorki :030: postaram się nigdy więcej nie gniewajcie się na nowicjusza :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to w 1.6 nie jest na rozrządzie a jak nie wydaje żadnych odgłowów to zostaw ją bo wsadzisz jakiegoś hajtaja i Ci sie rozleci za 20 tys hehe ;) a z wymina nie będziesz miał problemów bo to na oddzielnym pasku jest :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Dzięki chyba tak zrobie skoro nie trzeba rozbierać rozrządu do wymiany pompy, to zostawie ją w spokoju bo narazie jest ok.

A tak pozatym to życze udanej zabawy sylwestrowej :564: wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, wyjaśnione.

Jak ktoś chciałby dopisać coś co mogłoby pomóc to pisać to któregoś "niebieskiego" :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...