Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik temperatury, czy okablowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B5, 1999 r., modelowo 2000 r., 1.8TQ, 150 km, APU. Mam problem, albo z czujnikiem temperatury lub okablowaniem, ale przechodząc do sedna w aucie był następujący problem, temperatura na zegarach przykładowo miała 90 stop. przejechaliśmy kawałek i spadała na 60 stop., sprawdzałem wtyczkę przy czujniku i jak się poruszało kablami to temp. wracała na 90 stop., więc pomyślałem, że jest problem w kablach przy wtyczce. Kupiłem komplet 4 pinów w ASO - nr 000979019E i wymieniłem piny przy wtyczce, stare piny były dość hmm powyginane, także może to miało wpływ. Wyjeżdżam się przejechać temp. trzyma idealnie 90 stop., myślę, super. Zgasiłem auto na 5 min maksymalnie, temperatura opadła dość gwałtownie na 60 stop., ogrzewanie cały czas jest bardzo ciepłe, także wnioskuję, że silnik był ciepły, tym bardziej, że termostat był wymieniany ok. miesiąc temu. Dzisiaj również jeździłem, ogrzewanie cały czas ładnie grzeje i tak w jedną str. droga ok. 20 km, wskazówka leżała na 60 stop., auto postało ok. godzinę i powrót 20 km, zagrzało się i idealnie 90 stop., czy szukacie dalej mam problemów w okablowaniu, czy Waszym zdaniem będzie to wina czujnika?

Dziękuję za pomoc.

Opublikowano

Do sprawdzenia czujnik temp. ewentualnie termostat.

Opublikowano
  • Autor

Czy da się zdiagnozować Polskim Vagiem?

Opublikowano
Czy da się zdiagnozować Polskim Vagiem?

Raczej VAG COM :naughty:

Musisz zlogować dwie grupy pomiarowe na rozgrzanym silniku.

01-Engine - Grupa 007

17-Instruments - Grupa 003 (tudzież inna musisz patrzeć bo może być np. 004)

Opublikowano
  • Autor

Nie pytam o Vag Com, a o Polskiego Vaga, bo taki program posiadam i kabel do niego, więc prosiłbym o rzeczową odpowiedź.

Opublikowano

To była jak najbardziej rzeczowa odpowiedź :whistling:

Opublikowano
  • Autor

A widzisz pytanie? Czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Czy da się zdiagnozować Polskim Vagiem?
Opublikowano

Panowie spokojnie, w Polskim Vagu to raczej nie, a zresztą łatwo zdobyć VAG-COMa.

Opublikowano
  • Autor

Mam taki kabel, czy obsłuży Vag Coma?

VAGKcomand1.jpg

Opublikowano

Tak, również VCDS Lite.

Polski czy ruski, kolega Ci wyżej napisał jakie bloki pomiarowe odczytać, pisze to również w instrukcji do której link Ci podałem.

Więc to może Ty zacznij czytać ze zrozumieniem.

Poza tym jeśli oczekujesz pomocy to grzeczniej proszę.

Opublikowano
  • Autor

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-vag-com-kupic-2749/index130.html#post3913414

Czy taki kabelek ogarniem Vag Com, VCDS Lite?

Nie... To jest typowy kabel pod Can Commandera.

Nie ma to jak podpowiadać głupoty, jak się nie ma wiedzy, dobrze że kabla nie uwaliłem Kolego. Jak ktoś wie, jak zdiagnozować przez Polskiego Vaga to będę wdzięczny za inne niestworzone wymysły dziękuję!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.